تماشای دقیق لحظه کریس پرات به طور تصادفی حذف 51,000 ایمیل – CNET


guardians-galaxy-2-gotg-stills-5.jpg

کریس پرات در اینجا دیده می شود در Guardians of the Galaxy, Vol. 2 یک مقدار tidier صندوق ایمیل در حال حاضر.

استودیو مارول

اگر شما ارسال بازیگر کریس پرات یک ایمیل به تازگی شما ممکن است بخواهید به ارسال مجدد آن. روز چهارشنبه Guardians of the Galaxy star به طور تصادفی حذف شده 51,000, ایمیل های این boneheaded لحظه در یک ویدیو ارسال شده به خود را Instagram داستان. اگر چه Instagram داستان فقط برای 24 ساعت, طرفداران دستگیر پرات را حیرت زده کرد, واکنش ها و به اشتراک گذاشتن این ویدئو در رسانه های اجتماعی.

“پنجاه و یک هزار پیام در سطل زباله” یک bug-eyed پرات می گوید به عنوان تعدادی از ایمیل ها به سرعت شاخه های سمت صفر. “اوه ، آنچه که من انجام دهید ؟ آن را فقط به حذف همه آنها را. تمام ایمیل من. اوه خدای من. این می تواند یک کابوس واقعی است.”

پرات تلاش می کند به نگاه در سمت روشن ، پس از نشستن با یک حیرت زده نگاه در چهره اش, او سرانجام سر خود را تکان و اعلام “شروع تازه است.”

تمام ظروف سرباز یا مسافر زمانی شروع شد که پرات 7 ساله پسر, جک, طعنه پدر خود را برای داشتن 35,000 ایمیل های خوانده نشده.

ظاهرا این بازیگر در تلاش بود به مرتب کردن بر اساس از طریق خود ایمیل ورود به سیستم تنظیم یک هدف برخورد با 1000 ایمیل در روز. اما به نحوی او به پایان رسید تا حذف کردن همه چیز.

بسیاری از طرفداران فکر اگر پرات ممکن است قادر به بازیابی ایمیل های خود را از پوشه سطل زباله. این ویدیو نشان می دهد یک عنوان زباله و تعدادی از ایمیل ها رفتن پایین که به نظر می رسد نشان می دهد او در حال تخلیه کل پوشه سطل زباله اما او نیست نوشته شده در به روز رسانی و یا روشن. حتی اگر ایمیل بازیابی, این به نظر می رسد مانند بسیار Star-Lord/Peter Quill نوع اشتباه است.

و اگر شما به دنبال یک مناسب نگهبان قول شما شرط می بندم یکی وجود دارد. در اصل 2014 فیلم پرات شخصیت آرامی می دهد John C. Reilly انگشت در حالی که او را به گفتن “اوه متاسفم, من نمی دانم که چگونه این دستگاه کار کرده است.”

ما شما Quill. ماشین آلات در حال گیج کننده است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>