فرزندان جمال Khashoggi ببخش قاتلان مقدار کمی از اعدام 5 مجرم

خانواده مقتول واشنگتن پست مقاله نویس جمال Khashoggi جمعه اعلام کرد آنها باید خود را ببخشند عربستان قاتلان دادن مهلت قانونی به پنج تن از ماموران دولت به جرم قتل او که می خواهم محکوم به اعدام است.

“ما فرزندان شهید جمال Khashoggi اعلام کند که ما را ببخشد که به کشته شدن پدر ما به عنوان ما به دنبال پاداش از خدا” نوشت: یکی از پسرانش را به صلاح Khashoggi در توییتر.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

صلاح Khashoggi زندگی می کند که در عربستان سعودی و دریافت غرامت مالی از دادگاه سلطنتی قتل توضیح داد که بخشش تمدید شد به قاتلان در آخرین شب از ماه رمضان در خط با سنت اسلامی به ارائه رضایت در موارد مجاز توسط قانون اسلامی.

اعلام شد تا حد زیادی انتظار می رود به این دلیل که دادگاه در عربستان سعودی چپ درب باز برای تاخیر توسط حاکم در ماه دسامبر که قتل عمدی نبوده. که پیدا شد در خط با دولت عربستان را توضیح رسمی از Khashoggi را قتل است که به سوال نامیده می شود در سطح بین المللی.

ادامه مطلب: عربستان حکم 5 به مرگ بیش از قتل جمال Khashoggi

عربستان خروجی رسانه های عربی اخبار به دنبال روشن کردن جمعه که اعلام شده Khashoggi پسران قطعات یدکی محکوم قاتلان از اعدام, اما به این معنا نیست که آنها را بدون مجازات بماند.

این وحشتناک کشتن و بریدن از Khashoggi بدن در کنسولگری عربستان در استانبول در اواخر سال 2017 به عنوان ترکیه نامزد منتظر او بیرون کشید محکومیت بین المللی و بازیگران ابری از سوء ظن بیش از ولیعهد و محمد بن سلمان. بدن هرگز یافت شده است.

ترکیه انتقاد صدور حکم در جمال Khashoggi قتل به عنوان شاهد در دادگاه

ترکیه انتقاد صدور حکم در جمال Khashoggi قتل به عنوان شاهد در دادگاه

قبل از به قتل Khashoggi نوشته بود انتقادی ولیعهد در ستون های متعدد برای واشنگتن ارسال شده بود و در تبعید زندگی برای حدود یک سال از ترس او خواهد بود اگر بازداشت او به عربستان سعودی به عنوان بخشی از سرکوب گسترده تر بر نویسندگان و فعالان و منتقدان.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

پس از ارائه تغییر حساب از چه برخوردی و تحت شدید بین المللی و ترکی فشار پادشاهی در نهایت حل و فصل در توضیح است که Khashoggi کشته شده اند توسط عربستان ماموران در یک عملیات مغز متفکر دو ولیعهد را بالا مشاوران, که پس از حذف شده از پست های خود را.

ادامه مطلب: یک سال پس از جمال Khashoggi قتل چند سوال بدون جواب باقی می ماند

پادشاهی را انکار می کند ولیعهد تا به حال هیچ گونه آگاهی از عملیات. منتقدان اما نقطه به نقطه در ایالات متحده گزارش های اطلاعاتی است که می گویند در یک عملیات مانند این می تواند اتفاق نمی افتاد بدون دانش خود را.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است در دفاع آمریکا روابط با عربستان سعودی با وجود کنگره فشار و مجلس سنا قطعنامه سرزنش ولیعهد برای قتل.

عربستان سعودی جملات پنج به مرگ سه نفر به زندان در مورد Khashoggi

عربستان سعودی جملات پنج به مرگ سه نفر به زندان در مورد Khashoggi

در علاوه بر این به پنج بود که محکوم به اعدام در عربستان دادگاه به این نتیجه رسیدند که سه نفر دیگر بودند را به جرم پوشش تا جرم و جنایت و محکوم شدند به همراه 24 سال در زندان است.

در تمام 11 نفر قرار داده بودند در دادگاه در عربستان سعودی بیش از این قتل است. اسامی کسانی که گناهکار اعلام نشده توسط دولت است.

© 2020 کانادا مطبوعات

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>