تعدادی از آگهی افزایش در مناطق روستایی انگلستان با وجود Covid-19 رکود

تحقیقات جدید نشان می دهد برخی از بخش هایی از بریتانیا شاهد افزایش اشتغال با وجود شدید تاثیر شیوع کروناویروس تا به حال در اقتصاد است.

جوامع روستایی در مناطق مانند South Norfolk, امق و مارماهی حال افزایش در کار تبلیغات با توجه به استخدام و اشتغال کنفدراسیون (REC).

تقاضا در رشته های حرفه ای مانند roofers امنیتی سپاه پاسداران هنرمندان و کارکنان بیمه خدمات درمانی افزایش یافته است و همچنین تعداد پست های خالی شغلی در Breckland و South Norfolk رشد 8.7 درصد در هفته-در-هفته بین شروع و اواسط ماه مه.

این گزارش همچنین اشاره کرد بسیاری از مناطق اسکاتلند و شمال شرق انگلستان شاهد رشد. Argyll and Bute اشاره 4.5 درصد افزایش در موارد, در حالی که هر دو دورهام و Northumberland دیدم 2.4 درصد افزایش دهد.

در مقابل بزرگترین هفتگی می افتد و جای خالی گزارش شده است در جنوب غرب و شمال غرب انگلستان است.

REC اجرایی نیل Carberry گفت: پژوهش “تشویق”. این می آید به عنوان آمار رسمی از دفتر آمار ملی انگلیس نشان داد نرخ بیکاری در بریتانیا افزایش یافته 50,000 به 1.35 میلیون دلار در سه ماهه اول سال 2020 است.

فرصت های شغلی در سراسر کشور کاهش یافت 170,000 به 637,000 در سه ماه آوریل است. با صنعت مهمان نوازی نشان شدیدترین کاهش است.

آقای Carberry گفت: “در حالی که شده است وجود دارد یک رکود این پست شغل داده ها نشان می دهد تصویر نیست یکنواخت در تمام نقاط کشور و برای انواع مشاغل.

“بهداشت و مراقبت های اجتماعی کارگران که در تقاضای بالا نیست اما بیشتر به عنوان محل شروع به دوباره باز ما به احتمال زیاد برای دیدن مشابه روندهای در حال ظهور برای نقش های دیگر.

“این افزایش در آگهی ها برای پاک کننده و نیروهای امنیتی می تواند اولین نشانه از این است. آن را تشویق به se رشد در بسیاری از مناطق شمال شرق انگلستان و امیدوارم دیگر مناطق شروع خواهد شد به دنبال در هفته های آینده.


“اقتصاد آغاز خواهد شد برای جستن به عقب از Covid-19 در ماه های آینده به عنوان کسب و کار شروع به استخدام دوباره.”

میمس دیویس وزیر برای اشتغال افزود: “همانطور که ما شروع به بازگشایی بخش از اقتصاد ما این خبر خوش است که کسب و کارهای در حال ضربه-شروع تلاش های استخدام سراسر انگلستان از جمله در مناطق روستایی است.

“در حالی که تاثیر کامل Covid-19 هنوز به بازی کردن ما کار جدید کمک به سایت وجود دارد برای حمایت از هر کسی که به دنبال کار در حال حاضر با هزاران نقش در دسترس است.”

tinyurlis.gdclck.rushrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>