HBO Max: تخفیف ارتقاء رایگان, راه اندازی, تاریخ نشان می دهد و فیلم انتظار – CNET


Justice League Snyder Cut

افسانه “اسنایدر برش” از سال 2017 به لیگ عدالت منتشر خواهد شد HBO حداکثر سال آینده.

برادران وارنر/HBO Max

HBO Max جدید HBO-لنگر جریان, خدمات بسته بندی شده با فوق العاده را نشان می دهد و فیلم, راه اندازی پنج شنبه — و ورود خود را به ارمغان می آورد یک ماتریس پیچیده ای از پاسخ به یک سوال ساده: چقدر هزینه خواهد داشت ؟

مانند رقبای Netflix دیزنی به علاوه و طاووس, HBO حداکثر باید وسیع کاتالوگ آمار نشان می دهد و فیلم به علاوه یک-بودجه تخته سنگ از اصل منحصر به فرد بسته بندی شده با ستاره. اما HBO حداکثر گران ترین دسته در 15 $در ماه است و چقدر شما در واقع مجبور به پرداخت هزینه برای آن… پیچیده است.

به جلب شما را به باز کردن کیف پول خود را برای یکی دیگر از خدمات جریان HBO حداکثر تا خالی خود را با محتوای بسیار بیشتر از به طور منظم کانال HBO یا HBO در حال حاضر شبکه های موجود برای جریان خدمات. AT&T که دارای HBO به عنوان بخشی از آن WarnerMedia تلویزیون-و-فیلم بخش شده است و ریختن میلیاردها دلار به HBO حداکثر خدمات خود را در گران معاملات به جریان مردمی reruns مانند دوستان و The Big Bang Theory, و در بودجه برای برنامه نویسی اصلی. (یک شیرجه رفتن به عمق را نشان می دهد و فیلم در حداکثر در پایان این مقاله است.)

آخرین بالا مشخصات منحصر به فرد HBO حداکثر اعلام کرده است که افسانه “اسنایدر برش” از سال 2017, فیلم لیگ عدالت. این جایگزین ویرایش DC فیلم توسط کارگردان زاک اسنایدر را در جریان خدمات در 2021.

فراتر از آن, HBO, حداکثر, خواهد شد که به اصطلاح Max اصل جدید را نشان می دهد و فیلم های ساخته شده فقط برای حداکثر. در راه اندازی این سرویس را شش از جمله گلچین سری به نام دوست دارم زندگی با بازی آنا کندریک که به شرح زیر یکی از شخصیت ها را از طریق رابطه عاشقانه هر قسمت. HBO حداکثر موج دوم از اصل اضافه خواهد شد 11 عناوین بیشتر ضربه در تابستان. بسیاری از آنها در فصل جدید موجود نشان می دهد که می شود جریان به طور انحصاری در HBO Max, اما, تابستان, تخته سنگ دربسته Aug. 6 با والاتر از Seth Rogen, فیلم کمدی آمریکایی ترشی.

americanpickle

ست روگن نقش هر دو 1920 مهاجر و کامپیوتر-برنامه نویسی نوه بزرگ در آمریکا ترشی.

HBO Max

اما مانند بسیاری از چیزها در جهان HBO مکس اصل شده اند مختل توسط coronavirus بیماری همه گیر.

مردم در سراسر کشور در حال جریان خیلی بیشتر به عنوان آنها محدود به خانه های خود را, اما این ویروس و بیماری تنفسی COVID-19را تعطیل تلویزیونی محصولات در سطح جهان است. خدمات و سرویس های جدید راه اندازی شده در این سال ها به خصوص در نقطه بی دست و پا چرا که آنها نمی باید به اندازه برنامه نویسی اصلی به پایان رسید در مقایسه با تاسیس خدمات مانند Netflix بکشد.

HBO حداکثر نشده اظهار نظر در مورد تاثیر این ویروس بر روی محتوا به طور مستقیم اما نشانه هایی از اختلال باید شروع به سطح. دوستان مراسم ویژه با تاخیر برای یک. از سوی دیگر HBO حداکثر خلاق شدن با انواع جدیدی از برنامه نویسی: خدمات رزرو قرنطینه پخت و پز نشان می دهد از خواننده و بازیگر سلنا گومز برای مثال در کدام گومز پیوست از راه دور توسط متخصص سرآشپزها هر قسمت.

HBO حداکثر $15-یک-قیمت ماه مسابقات هزینه HBO در حال حاضر و برای HBO سنتی کانال هنگامی که شما آن را از طریق بسیاری پرداخت به ارائه دهندگان تلویزیون. (مقایسه دیزنی به علاوه 7 دلار در ماه Netflix بکشد ارزان ترین ردیف 9 دلار و طاووس خواهد حتی یک رایگان محدود ردیف با تبلیغات است.)

اما اینکه آیا یا نه شما ارتقاء رایگان به حداکثر یکی از HBO حداکثر پیچیده ترین سوال است.

جدید HBO مشتریان آن را ساده حداقل. شما فقط ثبت نام و پرداخت $15 هزینه ماهانه. اگر شما پیشسفارش در HBO Max وب سایت از طریق سهشنبه, شما می توانید یک تخفیف برش $3 قیمت ماهانه برای سال اول — $12 ماه برای 12 ماه اول.

screen-shot-2020-05-01-at-9-33-30-am.png

HBO حداکثر این است که ارائه تخفیف اگر شما ثبت نام در HBOMax.com قبل از راه اندازی در مه 27.

HBO/تصویر توسط Joan E. Solsman/CNET

برخی از افرادی که در حال حاضر به طور منظم HBO اشتراک و یا HBO در حال حاضر خواهد شد حداکثر برای بدون هیچ هزینه اضافی – اما نه همه.

به منظور برای شما برای دریافت خودکار ارتقاء به Max HBO نیاز به اعتصاب یک معامله با این شرکت است که در حال حاضر صدور صورت حساب شما برای HBO — این که آیا آن یک کابل تلویزیون شرکت مانند منشور یا دیجیتال ارائه دهنده مانند اپل. HBO حداکثر شده است ramping تا این معاملات وجود دارد و یک لیست در حال رشد از ارائه دهندگان خدمات که اجازه خود را HBO مشتریان ارتقاء به Max (دیدن لیست کامل را در زیر).

اما HBO حداکثر ندارد معاملات با هر ارائه دهنده. Comcast در, برای مثال, بزرگترین شرکت کابل در کشور و HBO حداکثر نشده اعلام کرد که مقابله با Comcast و آن Xfinity خدمات نشده است. اگر شما در آن قایق می تواند شما را مجبور به پرداخت دو برابر — یک لایحه به صورت منظم HBO و دیگری برای HBO حداکثر — و یا مجبور به انصراف از فعلی خود را به اشتراک HBO دوباره ثبت نام برای حداکثر.

آره, آن پیچیده است. همه چیز ما در مورد HBO حداکثر هزینه, تخفیف, برنامه و آن را نشان می دهد و فیلم در زیر است.

چقدر HBO حداکثر هزینه ؟

HBO حداکثر خواهد بود 15 دلار در ماه در راه اندازی. یک preorder تخفیف ارائه می دهد 12 دلار نرخ ماهانه برای سال اول اگر شما ثبت نام از طریق پنج شنبه در HBOMax.com.

مدتی در همان سال اول خدمات را گسترش خواهد داد که شامل یکی دیگر از ردیف است که حامل تبلیغات. این شرکت هنوز مشخص نیست قیمت, راه اندازی, تاریخ و یا فروشگاه محدودیت در این ردیف, اما آن را احتمالا خواهد بود ارزان تر یا حتی رایگان.

HBO در حال حاضر مستقل و جریان سرویس HBO در حال حاضر نیز هزینه 15 دلار در ماه است. هر چند HBO در حال حاضر ادامه خواهد داد به کار HBO Max اصل آن را تعویض کنید. HBO در حال حاضر مشترکین خوش آمدید به چوب با این سرویس اما آنها اساسا توان پرداخت همان مقدار کمتر محتوا. HBO Max را همه همان را نشان می دهد و فیلم در HBO در حال حاضر به همراه یک فروشگاه بزرگ از مجوز برنامه نویسی و منحصر به فرد اصل است.

در مقایسه با رقیب جریان, خدمات, راه اندازی قبل از HBO Max که قیمت گذاری ممکن است احساس شیب دار برای بسیاری از مصرف کنندگان است. دیزنی به علاوه 7 دلار در ماه و تلویزیون اپل به علاوه 5 دلار است. هر دو در حال ارائه تخفیف است که می تواند به کاهش قیمت بیشتر و یا ارائه فرصت برای تمدید دوره رایگان به مدت تا یک سال. اپل, برای مثال, به دور از یک سال اشتراک به هر کسی که خریداری یک دستگاه اپل از اوایل سپتامبر. و دیزنی یک معامله با Verizon بنابراین هر یک از حامل های تلفن همراه مشترکان یک سال رایگان است.

هنگامی که HBO حداکثر راه اندازی ؟

HBO, حداکثر, خواهد شد راه اندازی یکشنبه در ایالات متحده است.

پس از آن HBO حداکثر بین المللی بسط اولویت بندی خواهد شد, امریکا و اروپا است. آمریکای لاتین خواهد شد HBO حداکثر در سال 2021 این شرکت گفته است.

HBO حداکثر زمان ما را قرار داده و آن را در نزدیکی پایان رژه از خدمات جریان راه اندازی. پس از دیزنی Plus و Apple TV به علاوه هر دو راه اندازی شد در ماه نوامبر مارس آورده Quibi تلفن همراه خدمات جریان از هالیوود غول Jeffrey Katzenberg که بر کوتاه اپیزودیک اصل قابل مشاهده فقط بر روی گوشی های. همچنین در مارس طاووس راه اندازی یک “دزدکی حرکت کردن زیرچشمی نگاه کردن” در آن خدمات در Comcast; طاووس ملی راه اندازی مجموعه ای برای جولای 15 (هر چند که تاریخ ممکن است تحت فشار قرار دادند).

چه دستگاه می تواند جریان HBO حداکثر?

HBO حداکثر در دسترس خواهد بود در یک طیف گسترده ای از دستگاه های از جمله تلفن, قرص, وب متصل به تلویزیون و کنسول های بازی.

خدمات تایید کرده است پشتیبانی از دستگاه های زیر و سیستم عامل:

 • اکثر دستگاه های اپل است که می تواند جریان ویدئو را پشتیبانی HBO حداکثر — iPhone, iPad, iPod Touch, Apple TV 4K و Apple TV HD. اما مشتریان با دوم و نسل سوم اپل تلویزیون مدل نیاز به جریان HBO حداکثر محتوای خود را از iPhone یا iPad خود را به تلویزیون خود را با پخش.
 • گوگل سیستم عامل اندروید برای گوشی ها و تبلت ها خواهد شد که یک برنامه به عنوان به خوبی و تلویزیون اندروید دستگاه Chromebook گوگل Chromecast Chromecast و ساخته شده است در دستگاه های پشتیبانی HBO حداکثر بیش از حد.
 • سونی پلی استیشن 4 سیستم قادر خواهد بود برای دانلود HBO Max برنامه از طریق فروشگاه پلی استیشن.
 • مایکروسافت ایکس باکس یکی از کنسول های بازی همچنین قادر خواهد بود برای به دست آوردن HBO Max نرم افزار از طریق فروشگاه مایکروسافت.
 • انتخاب سامسونگ متصل به اینترنت تلویزیون های هوشمند — مدل 2016 از طریق 2020 — قادر خواهد بود برای دانلود و خرید HBO حداکثر به طور مستقیم.

اما یکی از دستگاه های محبوب ممکن است HBO حداکثر حداقل در ابتدا. پیشتر در ماه مه AT&T ورودی مدیر عامل شرکت جان Stankey گفت که آمازون آتش تلویزیون محصولات ممکن است یک HBO افزار Max. “من خوشحالم که می گویند که ما در حال رفتن به در تقریبا تمام برنامه ها و یا شاید یک استثنا است. آن را مانند به نظر می رسد ممکن است در آمازون آتش app store که از این همه گفته و انجام داده,” او گفت:. “اما من احساس می کنم واقعا خوب در مورد توزیع و پویا و در دسترس بودن این محصول است.”

از کجا می توانم دریافت HBO حداکثر?

ساده ترین راه برای دریافت HBO حداکثر این است که به ثبت نام برای آن به طور مستقیم در hbomax.com.

از طریق اپل, HBO حداکثر خواهد بود برنامه های iOS برای iPhone و iPad است که اجازه خواهد داد که شما را به ثبت نام و پرداخت هزینه از طریق یک در برنامه خرید. اپل نیز ادغام HBO حداکثر به خود تلویزیون برنامه که اجازه می دهد تا شما را به جمع برخی از کانال های جریان به تماشای آنها را در یک مکان.

از طریق گوگل HBO حداکثر باید یک برنامه برای گوشی های آندروید و قرص در فروشگاه Google Play و شما قادر به ثبت نام در داخل برنامه با یک خرید در نرم افزار. شما همچنین قادر خواهید بود به جریان HBO حداکثر در Android TV Chromebook Google Chromecast. اگر شما در حال حاضر به اشتراک HBO در حال حاضر از طریق گوگل بازی شما به طور خودکار قادر به ورود به سیستم HBO Max در راه اندازی بدون پرداخت هزینه اضافی و شما همچنان به صورتحساب از طریق گوگل. و یوتیوب تلویزیون پخش آنلاين پرداخت خدمات تلویزیون توسط گوگل یوتیوب را نیز حمل HBO حداکثر.

مردم با سامسونگ تلویزیون های هوشمند است که حمایت از HBO Max نرم افزار همچنین قادر خواهد بود به ثبت نام به طور مستقیم وجود دارد.

چگونه می توانم حداکثر اگر من در حال حاضر HBO? و چه خواهد شد آن را به من هزینه?

همه چیز پیچیده تر اگر شما در حال حاضر HBO و می خواهید بدانید که چه اندازی HBO حداکثر معنی را برای شما. برخی از افرادی که در حال حاضر موجود برای به اشتراک HBO خواهد بود قادر به باز کردن HBO حداکثر در بدون هیچ هزینه اضافی , اما نه همه.

در اینجا برخی از خبر خوب برای هر کسی است که یک HBO در حال حاضر مشترک از طریق اپل یا گوگل: شما به سختی باید برای انجام هر کاری به باز کردن HBO حداکثر. خود را HBO در حال حاضر برنامه به طور خودکار باید جایگزین HBO Max برنامه از طریق به روز رسانی نرم افزار بر روی دستگاه های که پشتیبانی HBO حداکثر. در آن موارد, هنگامی که شما برای باز کردن جدید HBO Max نرم افزار, شما فقط نیاز به موافقت HBO حداکثر شرایط استفاده و سیاست حفظ حریم خصوصی را انتخاب کنید و به “دسترسی به تمام HBO Max” و شما تنظیم می شود با توجه به HBO در حال حاضر پشتیبانی از صفحه.

برخی از HBO حداکثر توزیع کنندگان باز خواهد شد یک HBO حداکثر ارتقا بدون هیچ هزینه اضافی برای خود زمان HBO و HBO در حال حاضر مشتریان به لطف معاملات HBO حداکثر زده با آنها. شما واجد شرایط برای HBO حداکثر ارتقا دهید اگر شما در حال حاضر پرداخت برای HBO از طریق:

 • AT&T (HBO شرکت مادر) و DirecTV, U-verse, AT&T, TV شرکت AT&T تلویزیون و AT&T کاربران بی سیم است که می تواند اضافه کردن HBO با برخی از برنامه های نامحدود
 • منشور و آن طیف خدمات
 • یوتیوب تلویزیون یا گوگل
 • اپل
 • Hulu
 • Altice ایالات متحده آمریکا و مطلوب خود و Suddenlink خدمات
 • ورایزون و آن Fios خدمات
 • Cox Communications
 • این NCTC گروه مستقل کابل و پهنای باند شرکت — که شامل WOW!, اطلس پهنای باند RCN, Grande ارتباطات و موج MCTV و دیگران (بررسی اگر شما پرداخت-ارائه دهنده تلویزیون است NCTC عضو.)

اما معلوم نیست اگر HBO حداکثر خواهد اعتصاب معاملات بیشتر با دیگر پرداخت به ارائه دهندگان تلویزیون چه که سنتی ارائه دهندگان مانند Comcast یا ظرف شبکه و یا اینترنت-بر اساس آنهایی که مانند آمازون نخست کانال های ویدئو و کانال Roku.

AT&T نیز با ارائه یک ماتریس پیچیده از وله برای HBO حداکثر. برخی از مشتریان دریافت خواهد شد حداکثر در بدون هیچ هزینه اضافی در حالی که دیگران واجد شرایط برای یک ماه و سه ماه و یا یک سال آزمایشی رایگان. بهترین شات خود را در تا بدانند که آیا شما واجد شرایط است به حساب خود را بررسی کنید و یا myAT&T برنامه اما CNET نیز در لیست AT&T صلاحیت نظر خود را برای HBO حداکثر وله.

نشان می دهد و فیلم: آنچه من قادر به تماشای در HBO حداکثر?

HBO حداکثر فروشگاه است که در سراسر نقشه.

HBO حداکثر شامل تمام نشان می دهد و فیلم در HBO به علاوه یک انتخاب با مشخصات بالا با مجوز محتوا مانند دوستان The Big Bang Theory, Rick & Morty و جنوبی پارک. و آن را لایه منحصر به فرد برنامه نویسی اصلی در بالای آن است. در راه اندازی HBO حداکثر گفت: آن را از 10 ، 000 ساعت از محتوا به جریان.

در اصل HBO حداکثر برنامه ریزی شده به 31 اصل در آن سال اول و آمپر است که تا 50 اصل در سال دوم. اما کسانی که جدول زمانی تنظیم ممکن است به دلیل اختلال از coronavirus.

ساده ترین بخش از فروشگاه به درک این است HBO خود را. HBO حداکثر شامل همه چیز را در به طور منظم HBO به طوری که به معنی تمام, تئاتر, فیلم هایی که می آیند و از کانال; قسمت جدید از سری HBO مانند Westworld هفته گذشته Tonight With John Oliver, خیابان کنجد و غیره و فصل گذشته از این برنامه به عنوان به خوبی به عنوان کامل HBO پشت فروشگاه مانند بازی تاج و تخت, سیلیکون ولی, Veep سیم و غیره. به علاوه هر یک از HBO اصلی فیلم مستند و ویژه.

فیلم خواهد شد بخش مهمی از این فروشگاه بیش از حد. و هر گونه فیلم است که در دسترس به تماشای سنتی HBO شبکه نیز در دسترس خواهد بود به جریان در HBO حداکثر. نکات برجسته از HBO مکس فیلم, فروشگاه شامل (اما نه لزوما در دسترس خواهد بود در راه اندازی):

 • به اصطلاح اسنایدر برش لیگ عدالت, میله میله برای رسیدن به HBO حداکثر در سال 2021
 • کامل مجموعه ای از هابیت, ارباب حلقه ها و ماتریکس trilogies.
 • لگو فیلم.
 • DC فیلم هایی مانند Joker, Wonder Woman, خودکشی, تیم ملی, Shazam, Aquaman و هر بتمن و سوپرمن فیلم از 40 سال گذشته.
 • استودیو Ghibli انیمیشن, فیلم های که هرگز منتشر شده است برای پخش در ایالات متحده قبل از.
 • انیمیشن انتخاب مثل Fullmetal Alchemist: Brotherhood و دیگر عناوین بالا از انیمیشن متمرکز خدمات جریان Crunchyroll که آن هم متعلق به AT&T.
 • فیلم های کلاسیک مانند جادوگر شهر اوز, کازابلانکا, همشهری کین, رفته بر باد, درخشان, آواز در باران, 2001: یک اودیسه فضایی, The Goonies, Blade Runner: The Final Cut, کابوس در خیابان الم حق رای دادن و بسیاری دیگر.
 • جدیدتر بازدید مانند دیوانه غنی آسیایی و یک ستاره متولد شده است.

در نهایت HBO حداکثر باید بیش از 18,000 فیلم شرکت کرده است.

در بالا از آن, AT&T بوده و صدور مجوز در خارج از آمار نشان می دهد به گوشت گاو تا HBO حداکثر فروشگاه. اکثر چشم ظاهر معاملات شده است:

 • گزارش $425 میلیون معامله برای تمام قسمت از ’90s آمار دوستان را ترک کرده است که Netflix شروع به جریان در HBO Max در راه اندازی
 • یک گزارش 500 میلیون دلار برای مقابله با جریان The Big Bang Theory

آن را نیز امن معاملات برای فصل گذشته از Rick and Morty; 11 از مهمترین فصل های اخیر از دکتر که به همراه یکی دیگر از سه آمده است; CW سریال مثل Pretty Little Liars, Batwoman و ریوردیل spinoff کتی Keene و همچنین بیشتر در آینده CW series; The Fresh Prince of Bel-Air; The West Wing; و سری مانند لوتر و Ricky Gervais’ اصلی این دفتر در میان بسیاری دیگر.

انیمیشن طنز پارک جنوبی خواهد شد نه تنها کمک آن بازگشت به فروشگاه HBO حداکثر بلکه جریان قسمت های جدید. آخرین قسمت از پارک جنوبی را در جریان HBO حداکثر 24 ساعت پس از آنها هوا را در کمدی مرکزی برای سه فصل است.

و HBO حداکثر باید منحصر به فرد اصلی را نشان می دهد و فیلم, به نام مکس اصل. برای بیشتر قسمت ها, سری اصلی در HBO حداکثر خواهد رها کردن قسمت های جدید به صورت هفتگی.

در راه اندازی چهار شنبه, اصل خواهد بود:

 • عشق زندگی کمدی رمانتیک با بازی آنا کندریک و تولید شده توسط Kendrick and Paul Feig شناخته شده برای فیلمهای کمدی مثل ساقدوش عروس
 • در ضبط یک بحث من بیش از حد فیلم مستند در مورد سابقه اجرایی راسل سیمونز.
 • افسانه ای رقابت نشان می دهد بر اساس زیرزمینی کشیدن توپ.
 • Craftopia یک YouTuber به میزبانی صنایع دستی سری.
 • جدید Looney Tunes کارتون.
 • نه خیلی دیر نشان می دهد با علم.

پس از راه اندازی بعدی مکس اصل است که در حال برنامه ریزی برای انتشار عبارتند از:

 • سرنوشت یک unscripted کودکان و نوجوانان ماجراجویی رقابت های سری — ژوئن 18.
 • عذاب گشت فصل دوم DC Universe سری — ژوئن 25.
 • Esme & Roy, فصل دوم, کودکستان متحرک سری از کارگاه کنجد — ژوئن 25.
 • جستجو, حزب, فصل سوم, کمدی, هیجان انگیز که در اصل پخش TBS — ژوئن 25.
 • ماجراجویی زمان: سرزمین های دور-BMO است که برای اولین بار از چهار ویژه احیای شبکه کارتون حق رای ماجراجویی زمان-ژوئن 25.
 • انتظار امی سه بخش docuseries در مورد کمدین Amy Schumer زندگی در تور در طول بارداری — جولای 9.
 • به اندازه کافی نزدیک یک انیمیشن کمدی در مورد هزاره هم اتاقی — جولای 9.
 • خانه Ho یک multigenerational خانواده docusoap — جولای 16.
 • Tig n’ به دنبال متحرک کودکان سری از Cartoon Network Studios در مورد یک دختر 8 ساله و ابزار سازی گربه — جولای 23.
 • چیز ساییده شده یک نمایشنامه کمدی در مورد یک ثروتمند در لندن که می رود به استرالیا زادگاه — جولای 30.
 • خانه سگ, یک unscripted انگلیسی, امداد و نجات حیوانات سری — جولای 30.
 • آمریکا ترشی های Seth Rogen, کمدی که توسط HBO Max اولین بار اصلی فیلم در مورد یک دهه 1920 مهاجر که حفظ ترشی شور برای 100 سال و در دیدار نوه بزرگ (هر دو شخصیت به تصویر کشیده شده توسط روگن) در مدرن روز بروکلین — اوت. 6.

پس از آن در طول پاییز و فراتر از HBO حداکثر اضافه خواهد شد دیگر اصل, از جمله:

 • همراه پرواز, بازیگران و اجرایی تولید شده توسط Kaley Cuoco بر اساس این رمان توسط کریس Bohjalian.
 • دوستان unscripted بازیگران مراسم ویژه.
 • Sci-fi حماسه Raised by Wolves از کارگردان و تهیه کننده اجرایی ریدلی اسکات. 10-قسمت سری بر دو مصنوعی بالا بردن انسانی کودکان بر روی یک سیاره مرموز. نشان می دهد در حال حاضر پیچیده تولید در آفریقای جنوبی.

HBO حداکثر در اصل برنامه ریزی شده به 31 سری اصلی در راه اندازی آن سال (که در مجموع 69 سری هنگامی که در ترکیب با محتوای HBO). سپس در سال 2021 HBO حداکثر برنامه ریزی برای گسترش مکس اصل به یک تخته سنگ از 50 را نشان می دهد. حدود نیمی از آنها هدفمند در افراد جوان در سن 16 تا 34 و بقیه را تقسیم بین بزرگسالان بیشتر کرایه و کودکان و نوجوانان و خانواده مطالب خارج از HBO با نام تجاری.

برخی از دیگر نکات برجسته این اصل تنظیم برای HBO Max عبارتند از:

 • جدید DC عناوین. یک فانوس سبز سری که تولید کننده Greg Berlanti (یک جوانان-بزرگسالان تلویزیون گورو پشت ریوردیل و فلش) می گوید: سفر به فضا و “وعده به ما بزرگترین DC نشان می دهد تا کنون ساخته شده است.” ماجراهای عجیب و غریبیک ساعت, درام, گلچین سری نیز تولید شده توسط Berlanti است که به بررسی متقاطع زندگی انسانها و superhumans. DC قهرمان فوق العاده بالا خواهد بود نیم ساعته کمدی از بانک های الیزابت تولید کننده و بازیگر شناخته شده برای بازی گرسنگی فیلم و 30 Rock که شما تمرکز بر روی یک گروه از نوجوانان دانش آموز در یک مدرسه شبانه روزی برای “استعداد” کودکان و نوجوانان.
 • پروژه توسط J. J. Abrams. آبرامز, شناخته شده برای رژه از تلویزیون و جعبه دفتر بازدید امضا megadeal با AT&T و WarnerMedia به پروژه های این شرکت است. در HBO Max او را کمک به تولید یک نمایش در مجموعه لیگ عدالت تاریک جهان; نادیده می گیرند, یک, هیجان انگیز بر اساس استفان کینگ درخشان و مجموعه در چشم پوشی هتل و 1970s جرم و جنایت نشان می دهد به نام Duster.
 • نیم ساعت کمدی از بازیگر-تهیه کننده عیسی Rae. رائه رپ Sh*t بررسی موسیقی کسب و کار در میامی از طریق چشم از سه نفر: یک تازه بدوران رسیده هیپ-هاپ و hustling مدیر.
 • نیم ساعت کمدی از بازیگر/تهیه کننده Mindy Kaling. دختران کالج (یک عنوان) آهنگ سه 18 ساله دانشجوی سال اول هم اتاقی همیشه در کالج در ورمونت.
 • The Boondocks سری انیمیشن است “دو reimagined فصل” همراه با 50 دقیقه ای ویژه در اصل برنامه ریزی شده برای پاییز سال 2020 است.
 • جدید Jellystone سری انیمیشن های کلاسیک هانا-باربرا شخصیت های برادران وارنر انیمیشن.
 • جدید سری انیمیشن از شبکه کارتون استودیو به نام این Fungies, به عنوان به خوبی به عنوان ترکیبی زنده-اکشن/کمدی انیمیشن Tooned خارج از برنده جایزه اسکار کارگردان Robert Zemeckis.
 • کمدی فوق العاده از کونن اوبراین و تیم خود TBS نشان می دهد. آنها خواهید بود در حال توسعه پنج شوی ویژه برای HBO Max: اوبراین میزبان دو محصول فوق العاده است که قابلیت های کوتاه مجموعه ای از چند و آینده کمیک و معاون کشیش بخش hourlong مجموعه از سه کمدین. که تخته سنگ ملحق خواهد شد یکی دیگر از یک ساعت ویژه از کمدین جیمز Veitch.

این سرویس را کوچکتر تخته سنگ اصلی فیلم بین پنج تا 10 در هر سال با توجه به طرح اصلی. اوایل برجسته در فیلم اصلی تخته سنگ عبارتند از:

 • دو تصویر مقابله با ریس ویترسپون به سلام آفتاب.
 • یک فیلم مستند در مورد Anthony Bourdain.
 • چهار تصویر مقابله با Berlanti از جمله Unpregnant در مورد دو دختر نوجوان که در یک سفر جاده ای به نیومکزیکو پس از یکی می یابد و از او باردار بر اساس بزرگسالان جوان رمان Jenni Hendriks و تد کاپلان ،
 • فوق العاده, هوش, یک فیلم کمدی با بازی ملیسا مک کارتی در مورد یک زن که زندگی عاشقانه انتخاب شده است برای مشاهده توسط هوش مصنوعی.
 • بابی شکایت, یک, کمدی, ویژگی بازیگران جین باکره Gina Rodriguez as an up-and-coming وکیل جوان که می پیوندد گرفتگی بوستون شرکت حقوقی.

در حال حاضر در حال پخش: سازمان دیده بان این: Westworld فصل 3: تحریک در مقابل دلوس


11:10

چگونه HBO Max متناسب با HBO Go و HBO در حال حاضر ؟

HBO حداکثر خواهد بود شبیه به HBO Go و HBO در حال حاضر اما با برنامه اضافی.

به طور کلی HBO در حال حاضر و HBO Go در حال نزدیک به همان محصول است. تفاوت اصلی این است که با استفاده از آنها: هر کسی می تواند ثبت نام برای HBO در حال حاضر برای $15 ماه در حالی که HBO Go است این نرم افزار برای افرادی که در حال حاضر یک HBO اشتراک از طریق زندگی می کنند-ارائه دهنده تلویزیون مانند کابل یا ماهواره ای. هر دو HBO در حال حاضر و HBO Go در جریان تمام برنامه نویسی موجود در WarnerMedia سنتی HBO شبکه.

افرادی که در حال حاضر HBO در حال حاضر می توانید تغییر دهید به بیش از HBO حداکثر برای بدون هیچ هزینه اضافی. خود را HBO در حال حاضر برنامه به طور خودکار انتقال به HBO Max برنامه از طریق نرم افزار به روز رسانی در چهارشنبه و افرادی که می خواهید برای ارتقاء به Max فقط نیاز به قبول شرایط خدمات و سیاست حفظ حریم خصوصی و انتخاب تایید شما می خواهید به گسترش فروشگاه.

برای HBO Go کاربران آن پیچیده تر است. HBO Go قفل شده است با پرداخت آبونمان تلویزیون و HBO حداکثر نمی خواهد برای باز کردن تمام پرداخت-TV مشتریان. (تا پاپ به “چگونه می توانم حداکثر اگر من در حال حاضر HBO?” بخش برای کسانی که جزئیات.)

چگونه است HBO حداکثر از بقیه متفاوت از at&T در جریان خدمات ؟

آره AT&T است و حتی بیشتر جریان خدمات.

AT&T تلویزیون شبیه به یک کابل یا ماهواره ای پرداخت خدمات تلویزیون به جز آن را بر روی اینترنت تحویل داده. AT&T تلویزیون شامل زنده کانال DVR و ویدئو در تقاضا که کابل مشترکین با آن آشنا هستند به علاوه توانایی به جریان از برنامه هایی مانند Netflix و پاندورا. به سازمان دیده بان در تلویزیون های AT&T تلویزیون اختصاصی خود را, جریان, جعبه است که AT&T نیاز به استفاده شما و مشترکین می توانید همه چیز را در دستگاه های تلفن همراه با یک برنامه بیش از حد. در حال حاضر آن را شروع می شود در 50 دلار در ماه برای ارزان ترین لایه اول سال; قیمت جهش به 93 دلار در ماه در سال دوم.

AT&T تلویزیون در حال حاضراز سوی دیگر یک live-TV streaming خدمات در امتداد خطوط از زنجیر تلویزیون و یا یوتیوب تلویزیون. اگر شما با آن آشنا بودند DirecTV شرکت AT&T تلویزیون در حال حاضر فقط تغییر نام است که نسخه ای از خدمات. به جای نیاز به یک خاص آن اجازه می دهد تا مشترکین جریان زنده کانال به Rokus, اپل, تلویزیون, آتش, تلویزیون و بیشتر کانال های در دسترس هستند در یک برنامه تلفن همراه به عنوان به خوبی. این شهر همچنین دارای یک ابر DVR. خدمات مثل این گاهی اوقات به نام لاغر-بسته نرم افزاری خدمات جریان اما AT&T تلویزیون در حال حاضر ارزان ترین بسته نیست به خصوص لاغر — 55 دلار در ماه برای بیش از 45 زنده کانال (و نه از جمله HBO). هنوز, آن را کاملا به عنوان قوی به عنوان AT&T TV است که به معنای تکرار غول کابل بسته های سنتی تلویزیون.

در نهایت, AT&T, تماشای تلویزیون است و نزدیک به یک سنتی لاغر, بسته نرم افزاری. این ارائه می دهد بیش از 35 زنده کانال های از جمله AT&T متعلق به TBS تی ان تی و سی ان ان. AT&T تلویزیون دیده بان رایگان کردن همراه با برخی نامحدود AT&T wireless برنامه داده اما هر کسی می تواند ثبت نام برای آن 15 دلار در ماه است. آن را طراحی شده به عنوان یک همراه اول سرویس, اما شما می توانید جریان AT&T تلویزیون تلویزیون با چند جعبه از جمله تلویزیون اپل و آمازون آتش تلویزیون اما برخی دیگر پشتیبانی نمی شود مانند جعبه Roku.

ساده است ،

tinyurlis.gdu.nuclck.rushrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>