دیزنی لند پاریس زندگی می کنند جریان آن شیر شاه صحنه نمایش جمعه شب – CNET


disneyland-paris-castle-dusk

غروب آفتاب در برابر, دیزنی لند پاریس,’ Le Château de la Belle au Bois خفته.

کنت آلمانی/CNET

دیزنی است که در جریان آن شیر شاه: ریتم غرور و افتخار سرزمین مرحله نشان می دهد از دیزنی لند پاریس در شب جمعه. مجازی مشاهده از ضبط نمایش خواهد لگد کردن در 7 p. m. و/4 p. m. PT, است و بخشی از شرکت دیزنی سحر و جادو لحظات تلاش برای نگه داشتن طرفداران را سرگرم در حالی که خود پارک بسته هستند به طور نامحدود در طول گسترش COVID-19.

30 دقیقه را نشان می دهد از دیزنی لند پاریس امکانات خوانندگان و رقصنده و آکروبات و طبل انجام به موسیقی از شیر شاه از جمله دایره زندگی من فقط نمی توانید صبر کنید به پادشاه Hakuna Matata و می تواند به شما احساس عشق امشب. دیزنی همچنین فعالیت های ورق است که به شما امکان چاپ رنگ و ایجاد ماسک از شخصیت های سیمبا, Nala, Timon Pumbaa و Rafiki.

دیزنی بوده است پله در برای پر کردن جای خالی آن پارک که بسته شد برای آینده قابل پیش بینی با توجه به گسترش coronavirus (به جز دیزنی لند شانگهای که بازگشایی مارس 11). شما می توانید به تماشای دیزنی جهان است خوشبختانه تا کنون آتش بازی و آتش بازی از میکی نه چندان ترسناک هالووین, حزب, و در اینجا زمانی که دیزنی لند و دیزنی جهان ممکن است بازگشایی زیر COVID-19 تعطیلی.

در حال حاضر در حال پخش: سازمان دیده بان این: چگونه برای ایجاد Disney theme park سحر و جادو در خانه


4:25

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>