Coronavirus: پلیس هشدار دادن به مردم و نه به گله به سواحل و نقاط زیبایی بیش از بانک تعطیلات آخر هفته

پلیس در حال درخواست از مردم برای رعایت مستند به عنوان یکی دیگر از محدودیت های گرم و آفتابی بانک تعطیلات آخر هفته روش.

نیروهای هشدار داده بود که “افزایش قابل توجه” در بازدید از سواحل و زیبایی, لکه های پس از آرامش از دولت coronavirus راهنمایی در انگلستان است.

رهبران نیز نامیده می شود برای مسلمانان به مناسبت عید است که نشان از پایان ماه مبارک رمضان در خانه بیش از آخر هفته.

پلیس شهر گفت که آن را قانونی به صرف تفریحی خارج با تنها کسانی که از همان خانواده و یا یک عضو از یک های مختلف خانگی در انگلستان است.

“ما آگاه شده است از تعدادی از برنامه های پیشنهادی برای جمع های آخر این هفته است و ما تنها می تواند تکرار اهمیت چسبیده به دولت دستورالعمل گفت:” معاون دستیار کمیسر لورنس تیلور.

“محدودیت در سراسر فعالیت های که حمایت اجتماعی فاصله باقی می ماند همان معنی که گروهی, ورزش, نوجوان, هوای آزاد, کباب کردن و یا احزاب و گردهمایی های دیگر هنوز هم مجاز نیست.

“ما نمی خواهید به استفاده از وسیله اجرای اما در جایی که لازم افسران را به اقدام علیه کسانی است که بی اعتنایی محدودیت.”

خیابان داونینگ مردم خواست تا به “در ادامه به رعایت اجتماعی فاصله قوانین”.

نخست وزیر سخنگوی رسمی گفت: Westminster جلسه: “ما می دانیم فداکاری که مردم در حال ساخت است اما به عنوان ما به آخر هفته طولانی همه ما باید تجدید تلاش های ما.”

هفته گذشته دیده می شود مردم گله به ساحل در طول یک موج گرما موجب نگرانی در اطراف ازدحام بیش از حد در carparks و در سواحل.

دورست گفته پلیس وجود داشته است “قابل توجه افزایش در تعداد زیادی از مردم از دیدن از شهرستان سواحل و پارک ها و جنگل ها و نقاط زیبایی” پس از محدودیت ها کاسته شد و در 13 آوریل.

مدیر پاسبان James Vaughan گفت: مردم نیز شده بود نقض قانون با اقامت یک شبه در کاروان و چادر و خانه های تعطیلات.

وی افزود: “اگر بیش از حد بسیاری از مردم گله به این مکان اجتماعی فاصله را نمی توان به دست آورد.

“ما در حال درخواست از مردم را به فکر می کنم دو بار در مورد آنچه آنها انجام می دهند – امن است و این عادلانه است – و انجام کار درست است. هر یک از ما نیاز به مسئولیت برای کنترل گسترش از coronavirus.”

او هشدار داد که RNLI نجات غریق عامل یک سرویس کامل گشت سواحل است.

مقامات در Cumbria درخواست کرد برای اعضای عمومی به بازدید از دریاچه منطقه.

کالین کاکس, شهرستان, مدیر بهداشت عمومی گفت: “من درک می کنم که مردم ممکن است احساس فردی خود را بازدید نمی تواند یک مشکل اما زمانی که هزاران نفر از مردم داشته باشد و این پس از آن است که پتانسیل ایجاد مسائل واقعی.”

Derbyshire پاسبانان که سیاست قله منطقه گفت: مردم محلی شده بود سمت چپ احساس آسیب پذیر و در معرض خطر توسط “تعداد زیادی” از بازدید کنندگان در آخر هفته گذشته.

“در بسیاری از نقاط Derbyshire به خصوص روستاها اجتماعی فاصله دشوار است با تعداد زیادی از بازدید کنندگان” سخنگوی اضافه شده است.

شمال ولز پلیس صادر یادآوری است که تحت ویلز قانون مردم باید تنها ورزش در منطقه محلی خود را و محدودیت های باقی مانده بیشتر از کسانی که در انگلستان است.

موقت دستیار ارشد پاسبان Nigel هریسون گفت: “ما همچنان به دیدن مردم رفت و آمد کاملا غیر منطقی فاصله به شمال ولز است که بسیار ناامید کننده است.”

شمال كم و Hartlepool NHS Foundation Trust گفت coronavirus بود “هنوز تمام نشده” اضافه کرد: “ما بیمار می توانیم از خود راضی می شوند بعد از این همه کار سخت به تاریخ

“همه ما از دست ما عزیزان ما در زندگی از طریق استثنایی زمان ما تشخیص فشار و محدودیت به ارمغان بیاورد.”

بازدید کنندگان به Southend, ساحل, راه رفتن گذشته و اجتماعی فاصله علامت هشدار دهنده (EPA)

مسلمان شورای بریتانیا صادر کرده است ارشاد در جشن عید مطابق با مستند اقدامات به عنوان مساجد بسته باقی می ماند.

“اگر عید است که به طور سنتی مشخص شده با نماز جماعت در مساجد و پارک ها به دنبال احزاب در میان خانواده ها و دوستان عید در زمان coronavirus نگاه خواهد شد به طور قابل توجهی متفاوت” سخنگوی گفت.

“مسلمانان در حال تشویق به جشن عید فطر در همان راه به عنوان در ماه رمضان: از خانه و عملا با دوستان و خانواده.”

Greater Manchester, پلیس درخواست کرد برای اعضای عمومی به سفر به Rusholme منطقه که به طور معمول می بیند جشن های بزرگ و گفت: وجود خواهد داشت یک “اختصاص داده شده پلیس طرح در محل”.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>