Coronavirus به راحتی با لمس کردن سطوح و یا اشیاء CDC می گوید: – CNET


Closed Parks due to Coronavirus

مجموعه نوسان بسته به عنوان یک احتیاط.

جسیکا Dolcourt/CNET

برای اکثر تا به روز اخبار و اطلاعات در مورد بیماری همه گیر کوروناویروس بازدید از این که وب سایت.

شما نمی توانید گرفتن coronavirus به راحتی با لمس کردن سطوح و یا اشیاء مراکز ایالات متحده برای کنترل و پیشگیری بیماری در حال حاضر تاکید بر. ما قبلا می دانستم که coronavirus می تواند در سطوح اما این نبود راه اصلی آن منتقل شد. CDC به روز رسانی COVID-19 صفحه در حال حاضر باعث می شود که واقعیت واضح تر با یک بخش جدید.

“ممکن است که یک فرد می تواند COVID-19 با لمس یک سطح یا شیء است که ویروس در آن و سپس دست خود را در دهان و بینی و یا احتمالا چشم خود را” CDC سایت در حال حاضر می گوید. “این است که نه به فکر راه اصلی این ویروس گسترش می یابد اما ما هنوز در حال یادگیری بیشتر در مورد این ویروس است.”

این ویروس همچنین نمی گسترش به راحتی از مردم به حیوانات و حیوانات به مردم, CDC اضافه شده هر چند آن گفت: آن را “آگاهی از تعداد کمی از حیوانات خانگی در سراسر جهان از جمله سگ ها و گربه ها گزارش آلوده با این ویروس است که باعث COVID-19.”

CDC نمی بلافاصله در پاسخ به یک درخواست برای نظر وجود دارد که آیا یک مطالعه جدید که باعث تغییر در وب سایت خود را. روز پنج شنبه سخنگوی کریستن Nordlund گفت واشنگتن پست که این تغییرات با توجه به یک بررسی داخلی و “قابلیت تست.”

اطلاعات موجود در این مقاله برای مقاصد آموزشی و اطلاعاتی و تنها در نظر گرفته شده است به عنوان درمانی یا مشاوره پزشکی. همیشه مشورت با یک پزشک و یا دیگر واجد شرایط بهداشتی و با توجه به هر گونه سوال شما ممکن است در مورد یک وضعیت پزشکی یا بهداشت اهداف است.

tinyurlis.gdu.nuclck.rushrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>