آنتی بادی آزمایش به ارائه بیمه خدمات درمانی تحت قرارداد جدید به عنوان آزمایش برای 20 دقیقه coronavirus آزمون شروع

آنتی بادی آزمایش برای coronavirus ارائه خواهد شد در بیمه خدمات درمانی تحت یک قرارداد امضا شده توسط دولت و دادگاه ها برای شروع به صورت جداگانه “20 دقیقه” آزمون.

کارکنان بیمه خدمات درمانی و مراقبت کارگران اولین بار در خط آنتی بادی چک که می تواند بگوید که آیا یک فرد تا به حال ویروس و تولید آنتی بادی برای مبارزه با آن است.

امید است که افرادی که در حال حاضر این ویروس را توسعه داده اند به آن ایمنی. دانشمندان هنوز نمی دانند که چه سطح از حفاظت ساخته شده است.

کارشناسان می گویند افزایش ایمنی گله به بیماری مورد نیاز است به اجازه می دهد بیشتر مردم برای بازگشت به زندگی عادی و بدون مخل مستند اقدامات است.

وزیر بهداشت مت, Hancock, تایید, در, روزانه, خیابان داونینگ نشست خبری در روز پنج شنبه که آنتی بادی قرارداد شامل ارائه 10 میلیون آزمون. آنها در حال عرضه شده توسط سوئیس چند ملیتی شرکت دارویی Roche.

آقای Hancock همچنین اعلام کرد از آغاز محاکمه یک سواب تست برای تشخیص Covid-19 فقط در 20 دقیقه. A&E ادارات GP تست و مراکز و خانه های سالمندان در شهرستان Hampshire آغاز خواهد شد 4000 نفر محاکمه. این آزمون شامل گرفتن سواب از داخل بینی و یا پشت حلق.

برخی از مراقبت های بهداشتی شرکت پیشنهاد کرده اند به اصطلاح “ایمنی گذرنامه” می تواند صادر شده برای افرادی که تا به حال ویروس. آنها در حال مذاکره با دولت بر سر سیاست است.

کارشناسان دیگر باید گفت: یک سیستم غیر عملی خواهد بود و سازمان جهانی بهداشت خواست احتیاط هشدار هنوز هیچ شواهدی وجود دارد که افرادی که به این بیماری مصون هستند.

آقای Hancock گفت که یک مطالعه نشان می دهد که 17 درصد از مردم در لندن و در حدود 5 درصد از سایر نقاط کشور باید coronavirus آنتی بادی است.

او همچنین تایید کرد صدور گواهینامه سیستم در حال توسعه گفتن کنفرانس خبری گفت: “این فقط در مورد بالینی پیشرفت است که این آزمون ها می توانید به ارمغان بیاورد.

“این است که دانستن است که شما باید این آنتی بادی به ما کمک خواهد کرد به درک بیشتر در آینده اگر شما در کاهش خطر ابتلا به کروناویروس از مرگ از coronavirus و انتقال coronavirus.

“ما در حال توسعه این مهم علم به دانستن تاثیر مثبت آنتی بادی آزمایش و توسعه سیستم های صدور گواهینامه برای اطمینان از افرادی که مثبت آنتی بادی می توان با توجه به اطمینان از آنچه که آنها با خیال راحت می توانید انجام دهید.”

بهداشت و درمان بریتانیا مقامات تایید استفاده از جدید آنتی بادی آزمون ها در بریتانیا در هفته گذشته – آنها گفته می شود 100 درصد دقیق و بوریس جانسون قبلا آنها را به عنوان یک “تغییر بازی”.

دولت جداگانه آزمون پیگیری و ردیابی برنامه برای شناسایی افراد مبتلا به این ویروس که آنها را در تماس با آمده است با توجه به شروع در 1 ژوئن. اما یک تماس-ردیابی نرم افزار که بخشی از برنامه های در حال اجرا در پشت برنامه.

در مورد مبارزه خلبان نخست وزیر رسمی سخنگو به خبرنگاران گفت: “تمام نقطه خلبانی نرم افزار است که برای شناسایی هر گونه مسائل با آن را به منظور اطمینان می توان آنها را اتو کنید. که کار در حال انجام است.”

آنها افزودند: “ما معتقدیم ما باید موثر پیگیری و ردیابی سیستم در محل با 1 ژوئن.

پروفسور استفان Powis های NHS England, مدیر پزشکی خواست احتیاط بیش از تکیه بر آنتی بادی آزمایش در خیابان داونینگ کنفرانس مطبوعاتی در روز چهارشنبه.

او گفت: “آنچه که ما همین حالا کاملا می دانم که در حال حاضر این است که آیا داشتن آنتی بادی و آنتی بادی است که آزمایش در این آزمایش به این معنی است که شما نمی توانید این ویروس دوباره و دوباره.

“من نمی خواهم مردم را به فکر می کنم فقط به خاطر شما تست مثبت آنتی بادی که این لزوما بدان معنی است که شما می توانید انجام کاری متفاوت از لحاظ اجتماعی فاصله و یا راه شما رفتار کنند.

“از آنجا که تا زمانی که ما کاملا مطمئن شوید که در مورد رابطه بین مثبت تست آنتی بادی و ایمنی, من فکر می کنم ما به عنوان دانشمندان می گویند ما نیاز به آج با احتیاط.”

نخست وزیر رسمی سخنگو به خبرنگاران گفت: “تست رایگان خواهد بود برای افرادی که به آنها نیاز دارید به شما به عنوان انتظار می رود. بیمه خدمات درمانی و مراقبت کارگران را دارای اولویت برای آزمون.”

پرسید که آیا هر کس می خواهد دسترسی به یک آزمایش پادتن از طریق بیمه خدمات درمانی, استاد Powis گفت: “آن است که فاز اولیه این آزمون و که در آن ما خواهد شد و استفاده از آنها برای اولین بار است که در سلامت و احتمالا مراقبت اجتماعی تنظیمات برای بیماران, بدیهی است, اما همچنین برای کارکنان در آن تنظیمات که در آن است مهم است که درک ما در مورد عفونت است.”

Superdrug اولین خرده فروش در خیابان بالا به ارائه یک خانه تست آنتی بادی کیت. £69 کیت DIY نیاز کاربران به یک نمونه خون در خانه است که پس از آن برای تست آزمایشگاهی.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>