ویگان سلاح سرد: مرد دستگیر و پس از دو سلاح سرد که در آن زن می میرد

یک مرد بازداشت شده است پس از دو سلاح سرد که در آن یک زن درگذشت ملک در ویگان.

قربانی معتقد بود در 30s مورد حمله قرار گرفت در داخل یک ملک در Upholland جاده ویگاندر روز چهارشنبه.

پلیس به نام به آدرس در مدت کوتاهی قبل از ساعت 4.10 و زن بود در صحنه مرده با وجود بهترین تلاش های امدادگران.

یک مرد سالخورده در 40s خود را که سعی در دخالت در این حادثه نیز چاقو و در یک بیماری جدی در بیمارستان است.

36 سال است به اتهام قتل و اقدام به قتل است.

کارآگاه سرپرست Jamie Daniels از Greater Manchester پلیس گفت: “افکار ما هستند با بانوی عزیزان از این به بعد مطلقا حادثه غم انگیز. ما آنها را ارائه می دهد پشتیبانی کامل و انجام تمام کارهایی که ما می توانیم به ارائه آنها را با مقدار سزاوار پاسخ.

“افکار ما نیز باقی می ماند با مردی که در حال حاضر در بیمارستان و دریافت درمان. ما به خصوص آموزش دیده افسران همچنان به حمایت از خانواده اش در این زمان دشوار است.

“واضح است که این تحقیقات در مراحل ابتدایی خود است و ما در حال کار برای اطمینان حاصل شود که ما به دنبال هر خط از پرس و جو.

“ما درک می کنیم که این اخبار به احتمال زیاد باعث نگرانی در میان جامعه محلی اما من می خواهم به استرس است که در این مرحله ما معتقدم این حادثه جدا.

“وجود خواهد داشت بالاتر حضور پلیس در این منطقه است و من را تشویق هر کسی با هر گونه نگرانی لطفا به صحبت می کنند به این افسران که وجود دارد به ارائه حمایت و کمک کند.

“من هم هر کسی با اطلاعات لطفا تماس با ما به عنوان حتی کوچکترین جزئیات می تواند پیشرفت تحقیقات ما به طور قابل توجهی.”

هر کسی با اطلاعات باید تماس 101 به نقل از حادثه تعداد 1981 از 20/05/20. گزارش همچنین می توان به مستقل خیریه Crimestoppers, ناشناس در 0800 555 111.

گزارش اضافی توسط PA.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>