دو پسران نوجوان دستگیر و به 14 سال می میرد پس از در نظر گرفتن یک کلاس از مواد مخدر’

دو پسران نوجوان دستگیر شده به اتهام جرایم مربوط به عرضه یک کلاس از مواد مخدر پس از مرگ یک دختر 14 ساله در سکربروق.

کودک که هنوز نام شده بود شتافت به بیمارستان پس از اینکه به ارمغان آورد به توجه امدادگران در یک ملک در شمال یورکشایر شهر – اما گذشت مدت کوتاهی پس از او پذیرفته شد.

دوم دختر در سن 13 باقی مانده در بیمارستان, North Yorkshire police تایید کرد. او شرط است و نه اعتقاد به تهدید کننده زندگی.

یک نوجوان مظنون شده و در انتظار بررسی در حالی که دوم همچنان در بازداشت پلیس.

پس از مرگ نیروی کارآگاه بازرس رئیس گریم رایت خواست هر عضو عمومی که ممکن است به دست آورد MDMA یا سایر مواد غیرقانونی به آنها را.

“اولین و مهمترین افکار ما هستند با خانواده و دوستان این دختر جوان که درگذشت به عنوان یک نتیجه از این رویداد غم انگیز و از همه کسانی که تحت تاثیر این” او گفت:.

“گسترده پلیس درخواست های در حال انجام برای تعیین رویدادهای اطراف مرگ او.

“اگر چه ما تحقیقات در مراحل اولیه من می خواهیم هر کسی که به دست آورد MDMA یا دیگر مواد مخدر غیر قانونی به تازگی به آنها را. اگر شما گرفته اند از جمله مواد مخدر و احساس ناخوشی آن حیاتی است که شما به دنبال کمک های پزشکی بلافاصله.

“این است که به وضوح یک حادثه ویرانگر و من به همه احترام به حریم خصوصی خانواده درگیر و خودداری از گمانه زنی در مورد این حادثه آنلاین نیست.”

کسانی که با اطلاعات در مورد این حادثه خواسته شده است به تماس North Yorkshire Police بر 101 به نقل از مرجع 12200084012. گزارش همچنین می توان به مستقل خیریه Crimestoppers, ناشناس در 0800 555 111

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>