پلیس از خواب بیدار کاروان گردشگران ايميل مستند قوانین در Cornwall

پلیس شده اند بیدار شدن از خواب کاروان گردشگران است که باید شکسته coronavirus مستند قوانین با سفر به کرن و اقامت شبانه.

مردم “از سراسر کشور” به رهبری به انگلستان نقاط توریستی در گرمترین روز سال در روز چهارشنبه.

افسران دوون و کورنوال پلیس رفت و در سپیده دم گشت در روز پنج شنبه در نوقوای به هدف campervans که باقی مانده بود در منطقه یک شبه.

آنها زدم در و پنجره برای بیدار کردن مردم و یادآوری آنها را از مستند قوانین.

“ما شناسایی برخی از بازدید کنندگان که در حال سفر به نوقوای و ماند یک شبه علیه بهداشت عمومی انگلستان مشاوره و قانون” نیروی توییتی.


“با نامزدی توضیح و آموزش آنها در نقل مکان کرد. ما عشق بازدید کنندگان به شهر #comebacklater.”

می آید پس از دولت کاسته مستند قوانین در انگلستان اجازه می دهد مردم را به ورزش بیش از یک بار در روز درایو نامحدود فاصله به منظور ورزش و ملاقات با یکی از دوستان به عنوان طولانی به عنوان اجتماعی فاصله قوانین به دنبال دارد.

اما توصیه های بهداشتی متحده که مردم مجاز به ترک خانه خود را به اقامت شبانه در محل دیگری است.

جمعه دیدم داغترین روز از سال تا کنون به عنوان جیوه رسیده 28.2 C در Santon Downham در سوففلک.

اعضای عمومی flocked به پارک ها و سواحل برای لذت بردن از خود و آزادی پس از کاهش مستند اقدامات است.

روز ضرب و شتم یک دمای بالا تنظیم فقط روز قبل از زمانی که لندن را به سنت جیمز پارک ثبت شده بالا از 26.2 C.

روز چهارشنبه پلیس در شمال دوون گفت: جاده ها به منطقه سواحل شد “قفل” با وجود درخواست های عمومی از شوراها که در برابر توصیه سفر به جنوب غرب ،

ماموران در ایلفرکمب و برونتن گفت: آنها تا به حال شناسایی وسایل نقلیه از “سراسر کشور” در منطقه محلی که در آن توالت و امکانات دیگر باقی می ماند بسته شده است.

یک افسر گفت: “منابع ارزشمند” بودند که با استفاده مارشال ترافیک اضافه کرد که افراد مسن در منطقه خواهد بود “بسیار مضطرب بیش خودخواه اقدامات این افراد”.


اندکی کاهش محدودیت در انگلستان بدان معنی است که مردم می توانید درایو به سواحل و حومه, زیبایی, لکه های که در آن آنها مجاز به پیک نیک و حمام افتاب گرفتن.

اما در پاسخ به آرامش از اقدامات رهبران در دوون و کورنوال هشدار داد دوم صاحبان خانه و گردشگران به “فکر می کنم دو بار” مورد بازدید از منطقه است.

شوراها و گردشگری بدن تشویق مردم به سفر بیش از یک ساعت از منطقه محلی خود را به لذت بردن از خارج از منزل و برای جلوگیری از محبوب ترین ها گردشگری مکان به عنوان منطقه پارک ماشین توالت و نقاط باقی می ماند بسته شده است.

گزارش اضافی توسط انجمن مطبوعات

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>