پارکر اراضی طرح می آید به شورای شهر وینیپگ در بر داشت در تحقیر دادگاه

یک وینیپگ توسعه زمین خواهد شد که برنامه های خود را برای استفاده از مخلوط شنیده توسعه توسط نمایندگان شهرستان پنج شنبه پس از یک قاضی در بر داشت شهرستان در تحقیر برای چگونه آنها رفتار چند میلیون دلار پیشنهاد.

برای بیش از شش سال از توسعه دهنده Andrew Marquess صاحب جواهر سهام شده است تلاش برای تصویب شهرستان برای ساخت Fulton بیشه 47 هکتار توسعه همراه یک کشش از فقط-تکمیل جنوب غربی دالان حمل و نقل در فورت گری.

اما کسانی که برنامه های خنثی شده اند و توسط برنامه ریزان شهرستان که ادعا می کنند در میان چیزهای دیگر که پیشنهاد کند مقررات منطقه بندی مجموعه ای از پیشرفت های ساخته شده در نزدیکی سریع-ایستگاه های حمل و نقل.

ادامه مطلب: شهرستان نشان می دهد وینیپگ جنوب Transitway در ویدئو آنلاین

Marquess در نهایت شکایت کرد و در ماه اوت گذشته یک قاضی در بر داشت شهرستان در تحقیر “برای عدم پردازش متقاضیان طرح ثانویه … در یک جلسه عمومی به موجب غیر قانونی (سیاست) رویکرد است.”

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

اموال و توسعه کمیته تنظیم برای رای دادن در طرح ثانویه و یک rezoning نرم افزار برای پیشنهاد ساخت پنج شنبه پس از درخواست تجدید نظر این شهر به معکوس تصمیم قاضی رد شد در ماه مارس ،

مانیتوبا آبی و مسائل مربوط به توقف سفارش کار در $500 اتوبوس حمل و نقل سریع پروژه

مانیتوبا آبی و مسائل مربوط به توقف سفارش کار در $500 اتوبوس حمل و نقل سریع پروژه

Marquess گفت: اخبار جهانی است که این پروژه را ببینید چند خانواده مسکن از جمله 12-طبقه اجاره مجتمع در زمین بین دوم-فاز غربی دالان حمل و نقل و CN آهنگ به شمال پارکر زمین در نزدیکی وینیپگ جامعه انسانی در هرست راه است.

او می گوید: توسعه در نهایت می تواند به ارزش بیش از 500 میلیون دلار است.

“این در مورد تراکم و بررسی و ایجاد یک جامعه که در آن چگالی بیشتر شما بیشتر امکانات است که شما را پشتیبانی می کند. و آن را بسیار موفق بوده و تقریبا در همه جا از آن تا کنون سعی شده است,” او گفت: قبل از جلسه روز پنجشنبه.

“امید من این است که شورا را ببینید چشم انداز و ارزش پروژه و آنچه در آن می توانید انجام دهید برای وینیپگ اقتصاد استان و همه کس است.”

شهرستان, کارکنان, توصیه, علیه

اما برنامه ریزان شهرستان دوباره ظاهر می شود به طور ایستاده در Marquess’ راه است.

یک شهر گزارش به اموال و توسعه کمیته توصیه مشاوران رد این پیشنهاد و به جای آن بپرسید Gem برای آمدن به عقب با یک اصلاح طرح.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

و همچنین در ملاقات با منطقه بندی مورد نیاز این گزارش گفت: کارکنان شهرستان شناسایی بیش از 200 مسائل با طرح “که برخی از آنها جزئی در طبیعت, در حالی که دیگران بیشتر اساسی است.”

“این طرح نیاز به قابل توجه ‘پاک کردن’ و دوباره سازمان به منظور به وضوح ارتباط برقرار چشم انداز و اهداف و سیاست های که در برابر آینده طرح توسعه ارزیابی خواهد شد” می خواند ،

ادامه مطلب: جدید Winnipeg transit راهرو باز می شود با وجود کاهش در ridership بسته شدن از دانشگاه Manitoba

“این طرح از دست رفته است محتوای مهم و سیاست های لازم به وضوح ارتباط برقرار چشم انداز و اهداف و سیاست های که در برابر آینده طرح توسعه مورد ارزیابی قرار خواهند گرفت.”

در حالی که مشاوران نگاهی به طرح یک شهرستان سخنگو گفت: این شهرستان است که هنوز هم با توجه به قانونی آن گزینه های زیر قاضی آخرین تصمیم در ماه مارس که همچنین دستور داد که شهر را به پرداخت Marquess’ هزینه های قانونی.

“این شهرستان است که هنوز هم بررسی تصمیم دادگاه برای تعیین گام های بعدی; بدون در نظر گرفتن ما در حال انجام بررسی های این کمیته خواهد بود که پس از فرآیند مجموعه ای را در تصمیم دادگاه در فردا جلسه” این سخنگو در بیانیه ای گفت شنبه.

شهرستان اعلام کرد گام بعدی در حمل و نقل سریع برای وینیپگ

شهرستان اعلام کرد گام بعدی در حمل و نقل سریع برای وینیپگ

توسعه کارشناسی ارشد برنامه ریزی و rezoning هنوز هم نیاز به تایید از شهردار اجرایی شورای سیاستگذاری و شورای به عنوان یک کل اگر اموال و توسعه رای کمیته برای برنامه ریزی.

Marquess می گوید: این شهرستان با تاخیر قرار داده و بی دلیل موانع در راه خود را به ساخت Fulton بیشه و می افزاید: این شهرستان می تواند انتظار می رود یکی دیگر تاریخ در دادگاه اگر آن را رعایت قاضی دستور این زمان.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

ادامه مطلب: Winnipeg Transit بهار برنامه شروع آخر هفته عید پاک

بدون در نظر گرفتن چگونه نمایندگان رای پنج شنبه, او می گوید او را به مبارزه برای به دست آوردن توسعه ساخته شده است.

“من اینجا هستم تا من را از این طریق و اگر آن را رد خواهیم رو به جلو حرکت می کنیم و دوباره و دوباره … من قصد ندارم به عقب, پایین,” او گفت:.

“من هرگز به من بدهید تا من این را ببینید از طریق.”

— با فایل های از ریچارد Cloutier

© 2020 جهانی, اخبار یک بخش از کوروس Entertainment Inc.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>