بیش از یک دوجین حزب محافظه نمایندگان مجلس شورشی در تلاش برای نگه داشتن دولت به حساب بیش از نقایص

بیش از یک دوجین حزب محافظه نمایندگان مجلس شورش در برابر بوریس جانسون دولت شب گذشته در یک ردیف بیش از عوام دارای دولت به حساب.

نمایندگان مجلس شکست خورده در تلاش خود را برای جلوگیری از یک حزب محافظه کار MP مدتها در خیابان داونینگ بودن انتخاب رئیس قدرتمند کمیته را انتخاب کنید که تنها وظیفه است برای بازجویی از نخست وزیر.

اما از 16 حزب محافظه نمایندگان مجلس از جمله سابق وزیر کابینه جرمی شکار شورش به بازگشت اصلاحیه مطرح شده توسط کار هریت هارمن در برابر حرکت می کند.

از خانه خانم هارمن به نام وقت از حزب محافظه کار MP Sir Bernard Jenkin, یک عضو کلیدی از رای ترک مبارزات انتخاباتی به عنوان رئیس کمیته رابط “شرم آور”.

اما یعقوب ریس-the lean lab, the Commons, رهبر, دفاع Sir Bernard و گفت که او تا به حال سابقه “استوار برگزاری این دولت به حساب”.

Sir Bernard MP برای هارویک و شمال, Essex وعده داده شده او را به خدمت “به طور مستقل و بی طرفانه” و گفت: اولویت اول خواهد بود تماس با آقای جانسون به شواهد به کمیته.

SNP MP تامی شپرد هشدار داد: “چند نفر نیش این دست که تغذیه آنها است.”

وی افزود: “وجود یک الگوی نوظهور در اینجا – آن را نشان می دهد که دولت در تلاش برای قطع و نقد رویه به معنی یک دولت در حال اجرا می ترسم از پاسخگویی و آن را نگاه خوب است.”

آقای ریس-the lean lab در دفاع از این تصمیم به استفاده دولت اکثریت در مجلس عوام به طور موثر اعمال Sir Bernard در این کار گفت: MP بود “هرگز مشاهده خود را به عنوان یک رعیت از شلاق”.

Sir Bernard خود گفت که او “هیچ آرزوی جز به خدمت خانه و کمیته”.

“من درک دیگران نگرانی در این بحث اما اگر خانه بنابراین تصمیم می گیرد من را به عنوان صندلی به طور مستقل و بی طرفانه” او گفت:.

این کمیته از رئیس دیگر عوام کمیته را انتخاب کنید. در سال های گذشته رئیس کمیته رابط همواره انتخاب از میان این کمیته اعضای فعلی.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>