Keir Starmer خواستار افزایش خدمات بهداشت روانی برای کمک به انگلستان در پاسخ به “هزینه های پنهان’ از coronavirus

Keir Starmer نامیده می شود برای افزایش خدمات بهداشت روانی برای کمک به انگلستان در پاسخ به “هزینه های پنهان” از coronavirus همه گیر در تروما ترس و عدم اطمینان.

نوشتن در مستقلکار رهبر هشدار داد از “اثرات دراز مدت” خواهد شد که احساس کلیدی کارگران در خط مقدم نبرد علیه Covid-19 در بیمارستان و مراقبت از خانه به عنوان به خوبی به عنوان کسانی که عزیزانشان را از دست داده و یا مجبور مستند در انزوا زندگی می کنند.

در یک پیام به علامت سلامت روان هفته آگاهی او گفت بریتانیا باید نارضايتى در روح همبستگی ملی جعلی در طول شیوع به ساخت “آینده ای بهتر ساخته شده در انصاف”.

وی دولت را به “گام به گام” با کمک فوری برای کسانی که در معرض خطر در حال حاضر به عنوان به خوبی به عنوان یک تعهد برای ساخت واقعی برابری بین سلامت روانی و جسمانی به انگلستان سیستم بهداشت و درمان.

آقا Keir نظر آمد که:

– بریتانیا رسمی مرگ و میر از coronavirus افزایش 338 به 36,042.

– بوریس جانسون دستور دوم دولت U-نوبه خود در 24 ساعت در مهاجر سلامت و مراقبت کارگران و معافیت آنها از £624 اضافه بها به پرداخت هزینه برای بیمه خدمات درمانی.

– اسکاتلندی اولین وزیر Nicola Sturgeon اعلام کرد که “مراقب باشید” آرامش مستند محدودیت های شمال مرز از 28 May.

– قانون اساسی کارشناسان از موسسه دولتی هشدار داد که یعقوب ریس-the lean lab قصد دارد برای پایان دادن به “مجازی” نشست پارلمان آن را مشکل تر برای نمایندگان مجلس به مورد مداقه قرار دادن دولت است.

برجسته اخیر کالج سلطنتی روانپزشکان نظرسنجی که 43 درصد افزایش فوری و اضطراری قرار ملاقات در طول همه گیر آقا Keir ابراز نگرانی کرد که تنها 0.1 درصد از بیمه خدمات درمانی نیروی کار گرفته شده استفاده از اختصاصی سلامت روان تدریس خصوصی در خانه برای آنها در ماه گذشته.

این “فشار طاقت فرسا” در مواجهه با کسانی که ساعات کار طولانی در روز پس از روز در بیمارستان ها پر از coronavirus بیماران و مراقبت از خانه با افراد مسن و آسیب پذیر ساکنان باید به رسمیت شناخته شود, او گفت:.

“ما سلامت و مراقبت کارگران قهرمانان – اما آنها نه رویین تن گفت:” کار کرد.

“بسیاری از بیمه خدمات درمانی و مراقبت از کارکنان مجبور شده اند به این ویروس بدون کافی تجهیزات حفاظتی. عدم PPE برگ کسانی که در خط مقدم در ترس – ترس برای سلامت خود و ترس از گسترش این ویروس به دیگران است.

“در حالی که ما جشن می گیرند و کف زدن ما مراقبین هر هفته ما باید به یاد داشته باشید که بسیاری از تلاش به کار تحت فشار فوق العاده ای به این خواهد شد که اثرات دراز مدت.”

کار سایه بهداشت روانی وزیر Rosena Allin-خان در نامه ای به وزیر بهداشت مت هنکاک در اوایل این ماه به فراخوان فوری ملی بسته حمایت از خط مقدم کارگران از جمله PTSD (اختلال استرس پس از سانحه) خدمات, صحبت کردن, درمان و اطلاعات در زمان واقعی در خودکشی اعداد.

Dr Allin-خان – که خودش بازگشت و به کار در بیمه خدمات درمانی در طول شیوع — گفت: وزیر بهداشت پس از آن: “همانطور که من صحبت می کنند به همکاران من در سراسر کشور و در اتحادیه های ما روشن است که وجود دارد افزایش خودکشی, خودآزاری و خودکشی در میان خط مقدم بیمه خدمات درمانی و مراقبت از کارکنان. چه دولت برنامه ای برای انجام این کار به منظور کمک به کارگران خط مقدم که در برخورد با افکار خودکشی در این زمان؟”

Dr Rosena Allin-Khan چالش های مت هنکاک در مجلس عوام بیش از coronavirus پاسخ (AFP/PRU)

مقاله اخیر از بیمه خدمات درمانی بالینی رهبران شبکه هشدار داد که خط مقدم پزشکان و مراقبت های کارگران عبارت بودند از: “عظیم عاطفی فشار” از “کار در معرض خطر محیط با تغییر نقش های شغلی و کار الگوها و exhaustingly شدید حجم کار همراه با محدود کردن توانایی خود را به انجام معمول دلسوز نقش نسبت به بیماران و خانواده های آنها”.

مقاله هشدار داد: “تحقیقات از اثرات آن بر سلامت روانی از بیماری های همه گیر نشان می دهد که کارکنان بالینی اگر به اندازه کافی پشتیبانی هستند در معرض خطر بالاتر از تجربه اخلاقی آسیب و توسعه سلامت روان مانند افسردگی و اضطراب و اختلال استرس پس از سانحه.”

نظرسنجی از کارکنان بهداشتی در چین هوبئی که در آن Covid-19 اولین ظهور پیدا 50.7 درصد میزان شیوع افسردگی و 44.7 درصد برای اختلالات اضطرابی و 33.6 درصد بی خوابی و 73.4 درصد PTSC کاغذ اشاره کرد.


آقا Keir گفت که یکی از پنج بهداشت حرفه ای در انگلستان گفت: آنها به احتمال زیاد به ترک به عنوان یک نتیجه از تجربه خود را از این بیماری همه گیر کوروناویروس.

“دولت باید اطمینان حاصل شود که سلامت روان ارائه شده است در دسترس برای همه بیمه خدمات درمانی کارگران و کارکنان مراقبت در حال حاضر و تا زمانی که آنها به آن نیاز دارید,” او گفت:.

اما او گفت که حمایت باید متوقف نمی شود با بهداشت و مراقبت کارگران با بسیاری از کسانی که از دست داده اند و بستگان و دیده خود را در شغل و کسب و کار ناپدید می شوند و پایدار ماه از اضطراب در مواجهه با شرایط دشوار به عنوان کشور حاصل از “بزرگترین بحران از یک نسل”.

“بهداشت و درمان کارگران نه تنها آنهایی که در حال مبارزه” گفت: Starmer. “این فوق العاده دشوار است برای همه ما.

“انزوای که بسیاری از تجربه در طول مستند است که با داشتن یک تاثیر عظیمی به خصوص کسانی که با موجود سلامت روان. در همین حال خانواده هایی که عزیزانشان را از دست داده اغلب به درستی قادر به خداحافظی بدتر شدن تروما خود برد.”

در حالی که هر عضو از جامعه می توانند با حمایت از دوستان و همسایه های آن را نیز “بسیار مهم” است که دولت در ارائه کمک فوری برای کسانی که بیشتر در معرض خطر مانند “محافظ” مردم خود منزوی و تنها کسانی که با موجود مشکلات روحی و روانی او گفت:.

و او اضافه کرد: “به دنبال فراتر از این بحران ما نیاز به اطمینان حاصل شود خدمات سلامت روان منابع آنها نیاز به مقابله. “این به این معنی داشتن جاه طلبی و تعهد به واقعا قرار دادن سلامت روانی و جسمانی همتراز و ترویج مثبت منابع سلامت روانی در حالی که مقابله با منفی.

“من می دانم که این بحران می تواند احساس بی پایان و ترس. اما متوقف نمی امیدوار و یا کمک به یک دیگر. ما را از این طریق دریافت کنید. هنگامی که ما یک آینده بهتر ممکن است و ما آن را با هم ساخت.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>