Harley-Davidson قصد دارد برای صرفه جویی در خود را با فروش کمتر دوچرخه گزارش می گوید – CNET


هارلی در حال رفتن به پاره کردن تولید کند-مدل های فروش خود را به عنوان کارخانه چرخش به بالا.

کایل هایت/Roadshow

Harley-Davidson دچار مشکل شد قبل از همه از coronavirus خاموش شدن ناگهانی و همه چیز بدست نمی خیلی بهتر در موقت. اما در حال حاضر به عنوان H-D کارخانه ها در ایالات متحده شروع به بازگشت به کار این شرکت یک طرح جدید برای شکستن خود را از آن دیرین funk.

بخشی از آن شامل بریده شده عملیات بازگشت — به طور خاص تولید. این شرکت در حال رفتن به ساخت کمتر از مدل های با کمتر از گزینه های در دسترس و در کمتر رنگ و سپس آنها در حال رفتن به تعداد کمتری از آنها با توجه به گزارش منتشر شده روز شنبه توسط وال استریت ژورنال.

به نظر می رسد هارلی جدید رئیس سابق پوما exec Jochen تسایتز می خواهد به استفاده از این انحصار از مدل در نمایندگی فروش درایو. فکر می کنم از یک فراری نمایندگی درست است ؟ آنها لازم نیست که ده ها تن از اتومبیل فقط حلق آویز در اطراف در حال انتظار برای کسی که می آیند و آنها را خرید. آنها یک یا دو نمونه از بسیاری از مدل و مشتریان باید به ترتیب یک ، هارلی می خواهد به انجام همان.

که همه به خوبی و خوب اما کجا که ترک نمایندگی? اگر کارخانه نمی ساخت بسیاری از دوچرخه این بدان معناست که فروشندگان نمی توانید انتظار برای سهام پر به عنوان دوچرخه فروش — حدود 70 ٪ از نمایندگی مجاز و فروش در ایالات متحده نمی خواهد دریافت هر گونه بیشتر دوچرخه های جدید در این سال با توجه به بث Truett مدیر فروش محصول برای H-D.

در صورتی که برای تلفن های موبایل مانند یک دستور برای خالی نمایشگاه و احتمالا تلاش نمایندگی های من موافقت می کنم. هارلی پاسخ به فروشنده نگرانی بیش از این به نظر می رسد برای فروش بیشتر استفاده می شود موتور سیکلت. این در تناقض با میلواکی قبلی بخشنامه که دلسرد عمل در اعتقاد به این که آن cannibalized فروش دوچرخه های جدید.

همه را از این کار ؟ آن را کمک خواهد کرد برای قرار دادن ترمز در مارپیچ رو به پایین که در آن آمریکا قدیمی ترین به طور مداوم در حال اجرا شرکت موتور سیکلت می یابد خود را ؟ یا آن را سرعت بخشیدن به آن با فروشندگان قادر و یا تمایلی برای انطباق با سبک جدید فروش و تمام تغییراتی که در آن نیاز به? در این نقطه, آن را سخت به, خوش بینانه, اما ما به شما نگه داشتن برخی از انگشتان عبور.

Harley-Davidson نمی بلافاصله در پاسخ به Roadshow درخواست برای نظر.

در حال حاضر در حال پخش: سازمان دیده بان این: است, موتور هارلی دیویدسون, LiveWire ارزش پول?


2:08

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>