Coronavirus عفونت های بالای 5 میلیون در سراسر جهان

تعداد تایید coronavirus موارد در سراسر جهان پیشی گرفته است 5 میلیون اثبات جهانی گسترش این بیماری همه گیر است که به مراتب بیش از.

به نقطه عطف رسیده بود به عنوان کشورهای آمریکای لاتین پیشی گرفت و ایالات متحده و اروپا در گزارش ثبت روزانه افزایش عفونت در طول هفته گذشته. روسیه و بخش هایی از خاورمیانه و جنوب آسیا نیز کمک به صعود مداوم در به طور کلی موارد است.

به عنوان چهار راه داد تا پنج شنبه دولت اطلاعات وارد شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز نشان داد 5,000,038 مردم در حال حاضر آزمایش مثبت برای COVID-19 بیماری ناشی از ویروس است.

تعداد مرگ و میر در سراسر جهان نیز صعود به 328,172 11 pm PST.

ادامه مطلب: جدید ‘عادی’: کشور در سراسر جهان به آرامی بازگشت به کسب و کار در میان coronavirus

هر دو اعداد, اما به خصوص مرگ و میر اعتقاد به مراتب بالاتر به عنوان تست ظرفیت پراکنده است و بسیاری از کشورها را شامل نمی شود مرگ و میر در خارج از بیمارستان.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

برخی از دولت های محلی از جمله در روسیه و نیز شمارش نیست مرگ اگر آنها نسبت به علل دیگر مانند حملات قلبی و حتی اگر قربانیان coronavirus بیماران.

[ ثبت نام برای سلامت ما IQ برای عضویت در خبرنامه آخرین coronavirus به روز رسانی ]

این ویروس در حال حاضر آلوده بیشتر مردم در شش ماه از تعداد شديد آنفلوآنزا موارد در یک سال کامل است که سازمان بهداشت جهانی تخمین زده است که حدود 3 میلیون به 5 میلیون نفر در سطح جهان است.

عمده شیوع بیماری در کشورهایی که برای اولین بار عنوان بحران

عمده شیوع بیماری در کشورهایی که برای اولین بار عنوان بحران

اخیر میلیون نفر اضافه شده در 11 روز پس از در سراسر جهان در مجموع آمار 4 میلیون که خود به خود آمد کمتر از دو هفته بعد از سه میلیون مارک.

که نه تنها نشان می دهد این بیماری همه گیر است که در ادامه در سرعت ثابت دیده می شود طی ماه گذشته اما که تعدادی از عفونت ها در واقع ممکن است شتاب.

سازمان بهداشت جهانی روز چهارشنبه گفت که بیش از 106,000 موارد جدید ثبت شد در 24 ساعت گذشته — بیشتر در یک روز پس از وقوع آغاز شد.

ادامه مطلب: جهان گزارش بزرگترین افزایش روزانه coronavirus موارد

با وجود داشتن بیشترین تایید عفونت در جهان در بیش از 1.5 میلیون نفر در ایالات متحده دیده می شود روزانه آن مورد شمارش شروع به سقوط بیش از هفته گذشته و پس از خونتان در بیش از 27000 on May 14.

انگلستان که دارای جایگاه چهارم مجموع در حدود 250,000 دیده است مشابه کاهش می یابد.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

برزیل و پرو ، مکزیک ، شیلی ، کلمبیا و دیگر کشورهای آمریکای لاتین با این حال در حال ضرب و شتم رکورد مورد شمارش تقریبا روزانه است. برزیل است خزنده به سمت 300,000 موارد است و در حال حاضر سوم آلوده ترین کشور در جهان باعث جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به نظر تحمیل ممنوعیت سفر.

در جنوب آسیا هند به طور پیوسته صعود گذشته 110,000 موارد و گزارش آن کمترین روزانه تعداد در عین حال روز شنبه با بیش از 6000 تست بازگشت مثبت است.

ادامه مطلب: کانادا coronavirus در صدر تلفات 6,000

در خاورمیانه مورد اعداد در عربستان سعودی قطر و امارات متحده عربی در حال افزایش است در حالی که در ایران به اوایل کانون که بعد از آن دیدم عفونت فلات — شروع به دیدن شیوع بیماری های جدید با موارد در حال حاضر بیش 125,000.

با وجود افزایش مداوم در موارد بسیاری از کشورها به خصوص در آمریکای شمالی و اروپا و شرق آسیا در حال باز شدن مدارس و محل های کار هفته بعد از مستندات.

بازارهای مالی نیز افزایش کمی امیدوار کننده نتایج اولیه از ایالات متحده برای اولین بار آزمایش واکسن در انسان است. نزدیک به یک دوجین دیگر واکسن در حال حاضر در حال آزمایش در آزمایش های انسانی.

—با فایل های از رویترز

مشاهده link ”

© 2020 جهانی, اخبار یک بخش از کوروس Entertainment Inc.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>