Coronavirus: افتخارات لیست به تاخیر می افتد و به پاداش قهرمانان, دولت اعلام کرد

تولد ملکه افتخارات به تعویق افتاده اند تا پاییز به اجازه می دهد یک قایق از coronavirus قهرمانان ” برای به رسمیت شناخته شود.

اعلام شده کمتر از یک روز پس از کاپیتان آقا تام مور که تقریبا £33m برای بیمه خدمات درمانی با راه رفتن دور از باغ خود داده شد سلحشوری.

الیور Dowden, فرهنگ, وزیر همچنین اعلام کرد وزیران خواهد مطابقت با بودجه مطرح شده توسط بزرگ سیاه و سفید دیک بزرگ شب در به لحن £70m.

تولد ملکه افتخارات لیست بود که با توجه به منتشر می شود در ماه آینده.

محتویات آن موافقت شد قبل از انگلستان بود و به شدت آمار جهانی بیماری همه گیر ،

وزرای احساس می کرد که بیشتر مناسب اگر لیست به تعویق افتاد شامل کسانی که مبارزه در خطوط مقدم علیه Covid-19.

آقای Dowden همچنین اعلام کرد که £150 متر خواهد بود “باز” از خفته حساب های بانکی برای کمک به موسسات خیریه در پاسخ به coronavirus بحران است.

صدراعظم قبلا اعلام £750 متر قابلمه برای کمک به موسسات خیریه.

کارشناسان هشدار می دهند که موسسه خیریه کمک مالی سقوط کرده است, با مغازه ها بسته شد و بسیاری از خانواده ها سفت کردن کمربند خود را.

از £150 متر £10 متر خواهد بود برای جوانان آتی بنیاد برای کمک به سازمان که حمایت از جوانان محروم به کار می کنند.

یکی دیگر از £45 متر خواهد کمک های خیریه شرکت های اجتماعی و برخی از کسب و کارهای کوچک در مواجهه با مشکلات جریان نقدی.

آقای Dowden گفت: “سازمان های خیریه و اجتماعی شرکت ها در حال بازی در یک نقش حیاتی در ملی ما در برابر تلاش coronavirus.

“این کمک های مالی خواهد شد در حمایت از سازمان هایی که در قلب جوامع خود, ساختمان, در ما بی سابقه ای در بسته حمایت مالی به صورت داوطلبانه بخش.

“از طریق پیشنهادات ما بیشتر گسترش خفته دارایی های طرح ما می خواهیم برای باز کردن صدها میلیون پوند بیشتر برای علل خوب در حالی که نگه داشتن مشتری حفاظت در قلب این برنامه است.”

آقای Dowden همچنین اعلام کرد یک گروه ضربت در حال ایجاد برای کمک به هنر ورزشی و دیجیتال و بخش های بازیابی را شامل فوتبالیست سابق الکس اسکات سابق BBC و ITV رئیس خداوند درجه, English National Ballet مدیر هنری تامارا Rojo و تکنولوژی کارآفرین بارونس لین فاکس.

در ضمن قرعه کشی ملی جامعه صندوق باز خواهد شد برای برنامه های کاربردی در روز جمعه.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>