محافظه کار به رهبری نامزد جیم Karahalios رد صلاحیت با وجود پیروزی حقوقی

جیم Karahalios نمی خواهد اجازه برای اجرا به صورت فدرال حزب محافظه کار به رهبری, با وجود حکم دادگاه که بازگشایی درب به نامزدی خود را.

سخنگوی حزب Cory هان می گوید: رهبری سازماندهی کمیته مجاز به دیرین محافظه کار انتاریو فعال نامزدی — به عنوان مجاز توسط دادگاه.

ادامه مطلب: رد صلاحیت محافظه کار به رهبری نامزد داده می شود فرصتی برای بازگشت قاضی

این تصمیم پس از یک انتاریو دادگاه روز شنبه که Karahalios می تواند یک نامزد اگر او شرایط خاصی که قبلا گذاشته شده توسط حزب ظرف 14 روز.

انتاریو دادگاه عالی عدالت پل Perell گفت: حزب افسر بازگشت و اختلاف کمیته تجاوز قدرت خود را زمانی که آنها رد صلاحیت Karahalios در ماه مارس است.

شیر می گوید او قطع روند لغو تابعیت آمریکایی خود را

شیر می گوید او قطع روند لغو تابعیت آمریکایی خود را

که به دنبال شکایت از ارین o’toole, کمپین گفته است که Karahalios تا به حال درگیر در نژادپرست و Islamophobic حملات علیه آن کمپین صندلی.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

اما Perell حکم رهبری این حزب از کمیته سازماندهی کند باید قدرت را رد صلاحیت یک نامزد و هنوز هم می تواند انتخاب کنید برای انجام این کار در این مورد — که آن را در حال حاضر انجام می شود.

ادامه مطلب: محافظه کار به رهبری مسابقه: مک کی برد بیشتر پول به عنوان اوتول جذب بیشتر خیرین

Perell گفته بود Karahalios برخوردار بود به سر نامزدی خود را اگر بیش از 14 روز او آمد تا با 300.000 دلار هزینه ورودی پرداخت می شود و مجازات های اضافی پرداخت توسط حزب به مقدار یکی دیگر از $100,000.

تصمیم برگ فقط چهار رسمی نامزدها در مسابقه: o’toole, سابق وزیر کابینه پیتر مککی تورنتو وکیل Leslyn لوئیس و انتاریو MP درک اسلون.

© 2020 کانادا مطبوعات

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>