بوریس جانسون قطره بیمه خدمات درمانی هزینه برای مهاجر بهداشت و درمان کارگران در تحقیر U-turn 24 ساعت پس از دفاع از سیاست

بوریس جانسون دستور حذف بیمه خدمات درمانی مهاجر اضافه از سلامت و مراقبت کارگران در تحقیر آمیز U-نوبه خود یک روز پس از گفتن مجلس عوام آن خواهد ماند.

این climbdown آمد در میان فشار شدید نخست وزیر بیش از £624-یک-سال شارژ مارک “غیر اخلاقی و هیولا” سابق محافظه کار رئیس Chris Patten.

از آن پس زودتر U-نوبه خود توسط دبیر خانه Priti پاتل زمانی که او تمدید سوگ طرح بیمه خدمات درمانی کارگران مهاجر شامل کارکنان پشتیبانی مثل باربرها و پاک کننده ها در کنار پزشکان و پرستاران.

و این آمد و تنها چند روز پس از مستقل نشان داد که خانم پاتل تا به حال بی سر و صدا کاهش یافته است یک بررسی از اضافه کردن موضوع است که او وعده داده بود.

کالج سلطنتی پرستاری دبیر خانم دونا Kinnair استقبال می کرد و آن را “شرم آور آن زمان این بیماری همه گیر را برای دولت به دیدن حس”.

ساعت قبل از آقای جانسون اعلام RCN – که مبارزه برای دو سال برای معافیت برای سلامت کارکنان – انتشار آمار و ارقام نشان می دهد که به تازگی واجد شرایط بیمه خدمات درمانی پرستاران متولد خارج از کشور را به کار برای یک ماه تمام به پرداخت هزینه های زمانی که در آن افزایش می یابد در حال حاضر از 400 پوند به £624 برای بزرگسالان و £470 برای کودکان در ماه اکتبر.

خانم دونا گفت: “البته پرسنل پرستاری تنها یک آه امداد تنفس هنگام شنیدن جزئیات چگونگی مهاجرت بهداشت اضافه برداشته خواهد شد. نامعقول بهداشت و مراقبت از خدمات را به مبارزه پرداخت و از خود موجود بودجه و دولت باید در نظر بگیرید که هر گونه اقدام نباید محدود به بیمه خدمات درمانی است.”

کار رهبر Keir Starmer توصیف دولت U-نوبه خود به عنوان یک “پیروزی برای حس مشترک”.

“آن را درست انجام نمی توانیم clap ما مراقبین در روز پنج شنبه و اتهام آنها را به استفاده از بیمه خدمات درمانی در روز جمعه گفت:” Starmer.

و او گفت که تا پایان coronavirus بحران را به دیدن “حل و فصل” در حمایت از کارگران خط مقدم مانند سوپر مارکت کارکنان که نگهداری این کشور که در طول مستند.

“من فکر می کنم وجود دارد رفتن به یک ارزیابی مجدد در سراسر هیئت مدیره در پایان این بحران به این دلیل بسیاری از مردم در خط مقدم هستند underpaid و کم ارزش” گفت: آقا Keir. “ما صبر کنید تا زمانی که ما وجود دارد اما من فکر می کنم وجود دارد در حال رفتن به باید ایجاد توازن از جایی که ما در چگونه ما ارزش مردم است.”

فقط 24 ساعت قبل از climbdown آقای جانسون گفت: مجلس عوام که تحمیل مهاجرت بهداشت اضافه در خارجه متولد بیمه خدمات درمانی کارگران بود که “راه راست رو به جلو”.

در مواجهه با خواسته های به خندق شارژ از اد میلیبند در نخست وزیر سوالات چهار ساعت اصرار داشت او را درک مشکلات مواجه توسط خارجی کارکنان بیمه خدمات درمانی از جمله کسانی که “رک و پوست کنده زندگی من را نجات داد” زمانی که او بود در بخش مراقبت های ویژه با کوروناویروس.

اما او گفت: اتهام را افزایش می دهد £900 میلیون دلار در سال برای بیمه خدمات درمانی است که این امر می تواند دشوار برای پیدا کردن از منابع دیگر.

دو عضو ارشد حزب محافظه backbenchers صحبت کردن در برابر امتناع خود را به رها کردن هزینه با جانباز MP, Sir Roger گیل هشدار داد که عدم انجام این کار خواهد بود “به معنی روحیه doctrinaire و خرده” و با انتخاب صندلی کمیته ویلیام Wragg خواستار “سخاوت روح” در این مسئله است.

و خداوند Patten گفت BBC Radio 5 Live است اما بارنت نشان می دهد: “این وحشتناک آن را غیر اخلاقی است. ما در مراقبت از ما در خانه افرادی که از کشورهای دیگر است.

“من فکر می کنم این هیولا شده است که افرادی که از خارج از کشور برای کمک و خطر زندگی خود را واقعا در شرایط دشوار به درستی درمان نمی شوند.”

در ضمن داونینگ استریت نشان داد که برخی از بیمه خدمات درمانی تراست پوشش هزینه های شارژ برای کارکنان – معنی خدمات سلامت به طور موثر پرداخت به صندوق است.

آقای جانسون سخنگوی رسمی تا به حال هیچ آمار تعداد تراست ساخت پرداخت اما به خبرنگاران گفت: “بسیاری از بیمه خدمات درمانی تراست به طرح های در محل که در آن آنها را انتخاب کنید برای پوشش هزینه اضافه برای کارکنان خود را … اگر NHS تراست را انتخاب کنید برای انجام این کار است که البته یک موضوع برای آنها. اما پول مطرح می کند به بیمه خدمات درمانی است.”

پس از یک روز از ناآرامی در صفوف حزب محافظه 10 خیابان داونینگ سخنگوی اعلام کرد تعجب U-نوبه خود گفت: “PM خواسته است و وزارت بهداشت و درمان و مراقبت های اجتماعی به حذف بیمه خدمات درمانی و مراقبت از کارگران از بیمه خدمات درمانی اضافه کردن به عنوان به زودی به عنوان امکان پذیر است.

“کار توسط مقامات در حال حاضر در جریان است در نحوه اجرای تغییر و جزئیات کامل اعلام خواهد شد در روزهای آینده.

“به عنوان ظ گفت در مجلس عوام او شده است فکر کردن در مورد این یک معامله بزرگ است. او شده است یک شخصی ذینفع از مراقبین از خارج از کشور و درک مشکلات مواجه شگفت انگیز ما کارکنان بیمه خدمات درمانی.

“هدف از بیمه خدمات درمانی اضافه شده است به نفع بیمه خدمات درمانی و کمک به مراقبت از بیمار و صرفه جویی در زندگی می کند. بیمه خدمات درمانی و مراقبت کارگران از خارج از کشور که در حال اعطا ویزا در حال انجام این کار در حال حاضر توسط این سهم فوق العاده است که آنها را.”

منتقدان این طرح استدلال می کنند که آن را به طور موثر به معنی کارگران مهاجر در حال پرداخت دو برابر برای بهداشت و درمان خود را – هنگامی که از طریق مالیات خود را و دوباره از طریق اضافه کردن.

افزایش سطح لوی که مطرح است £900m پس از معرفی آن در سال 2015 پیش خواهد رفت در ماه اکتبر. اما همه کارکنان بیمه خدمات درمانی – از جمله باربرها و پاک کننده ها و همچنین پزشکان و پرستاران – خواهد بود كه همراه با مستقل کارگران بهداشت و مراقبت های اجتماعی کارگران است.

پناهندگان سوری و بیمه خدمات درمانی بیمارستان cleaner حسن اکد که رفت و ویروسی در رسانه های اجتماعی با تصویری درخواست به ساعت برای عادلانه تر درمان برای کارکنان پشتیبانی با ارسال پیام تشکر به اعضای عمومی فعالان اتحادیه های کارگری و روزنامه نگاران که مجبور به تغییر از قلب آنها گفتن: “انگلیس بزرگ است زیرا شما.”

اکد که محاسبه او را مجبور به کار به مدت 10 روز به پرداخت شخصی هزینه گفت: “پیام امروز برای شما به انگلیسی عمومی. با تشکر از شما و به اتحادیه های کارگری و فعالان و روزنامه نگاران که به ما کمک کرده تا پیام ما در سراسر مانند پیرز مورگان و جیمز اوبراین به ذکر چند – با تشکر از همه شما که توییتی و تحت فشار قرار دادن دولت آنها U-تبدیل شده است.

“دیروز من قصد دارم به صداقت من ایمان. اما شما ترمیم ایمان من و همکاران من ” ایمان در این کشور است.”


رئیس پزشکان’ Association UK, سامانتا Batt-Rawden گفت: این را باید یک بیماری همه گیر برای نخست وزیر به رسمیت شناختن ارزش خارجی-متولد پرسنل به بیمه خدمات درمانی.

استقبال خود را climbdown Dr Batt-Rawden گفت: “در زمانی که پزشکان و پرستاران از خارج از کشور در حال قرار دادن زندگی خود را در خط معافیت آنها از اضافه کردن است و تنها حق در به رسمیت شناختن خدمات خود را به کشور ما است.

“ما در حال حاضر باید حرکت رو به جلو را در اذعان به سهم عظیم بهداشت و درمان کارگران به ما خدمات سلامت. DAUK ادامه خواهد داد به تماس برای اجازه اقامت دائم برای همه خط مقدم بهداشت و درمان کارگران که خدمت در بیمه خدمات درمانی در این بیماری همه گیر.”

بخش عمومی اتحادیه صدایی عمومی, منشی, دیو Prentis توصیف معافیت به عنوان “دیر”.

“همه گیر نشان داده است که سهم عظیم از کارگران در خارج از کشور به ما سلامت و مراقبت از سیستم” گفت: آقای Prentis. “آنها در حال قرار دادن زندگی خود را در خط هر روز به ما امن نگه دارید.

“این یک اخلاقی و بی عدالتی به درخواست مهاجر کارکنان به دو سهم از دیگران و پرداخت هزینه اضافی برای خدمات آنها کمک کند.

“این نیز باید تقاضای خود را به کارگران و خانواده. و دولت باید بیشتر با حذف هزینه برای تمام کارگران مهاجر.”

پروفسور اندرو Goddard, رئيس جمهور از کالج سلطنتی پزشکان و گفت: “ما خوشحال هستیم که به دولت پرداخت کرده اند توجه ما خواستار مراقبت بهداشتی و اجتماعی کارکنان را معاف از مهاجرت بهداشت اضافه کردن. آن هرگز ساخته شده حس بسیار افرادی که شغل آن است که به مراقبت برای ملت ما پرداخت مفرط هزینه برای دسترسی به مراقبت. اما دولت کار نیست انجام نشده است.”

“ما در حال تماس با دولت برای اعطای تمام کسانی که مشغول به کار در بهداشت و مراقبت در طول همه گیر indefinite leave to remain و درخواست از آنها برای گسترش پیشنهاد بیمه خدمات درمانی ویزا به مراقبت های اجتماعی. تا زمانی که این اتفاق می افتد, ما نمی خواهد که واقعا به رسمیت شناخته شده چقدر حیاتی بین المللی کارکنان شده است در طول این دوره است.”

لیبرال دموکرات امور سخنگوی کریستین Jardine گفت: “این یک گام مثبت از سوی دولت اما PM باید رفتن بیشتر است. همه مهاجران کار در بیمه خدمات درمانی و مراقبت های اجتماعی در طول این بحران باید با توجه به حق اقامت در انگلستان بدون هزینه ویزا و بدون بوروکراسی.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>