Airbnb راه اندازی دسترسی متمرکز آنلاین تجربه – CNET


Airbnb online experience

شما می توانید ثبت نام دوره زبان.


Airbnb

Airbnb در روز پنج شنبه گفت: آن را راه اندازی بیش از 20 جدید آنلاین تجربه طراحی شده با دسترسی نیاز داشته باشید از جمله نشسته یوگا و صوتی-توصیف قلبی بوکس کلاس. مشتریان همچنین می توانید در تجربه های طراحی شده برای تدریس به آنها بیشتر در مورد دسترسی به آغاز ثبت نام کلاس های زبان.

Airbnb را آنلاین تجربه پلت فرم که در آن راه اندازی در ماه گذشته اجازه می دهد تا کاربران ارتباط با مردم در سراسر جهان و سفر تقریبا در طول COVID-19 همه گیر.

این شرکت تجربه های جدید می آیند در جهانی, دسترسی, روز آگاهیاست که با هدف ترویج دیجیتال دسترسی و ورود. Airbnb همکاری با ناتوانی سازمان ها و گروه های حمایت به تجارب بیشتر در دسترس از جمله کریستوفر & دانا Reeve بنیاد سلطنتی انجمن برای افراد ناشنوا و قوس.

جدید آنلاین تجربه برای همه باز به کتاب است. مشتریان همچنین می توانید انتخاب کنید خصوصی رزرو. دیگر تجارب موجود شامل یک صندلی چرخدار تمرین مراقبه با اسب و یک کلاس پخت و پز با یک ناشنوا ،

Airbnb

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>