که مک بوک برای شما مناسب است: مک بوک ایر در مقابل MacBook Pro – CNET

مدلهای macbook در میان اکثر جهانی مفید لپ تاپ شما می توانید اما نه همیشه آسان به انتخاب یکی از سمت راست. آنها از $999 دلار به 3000 $و یا بیشتر حتی اگر آنها نگاه و احساس مشابه. در اینجا چگونه به مطمئن شوید که شما در حال خرید خیلی کوچک مک بوک و یا بیش از حد.

وجود یک مفهوم ما تماس بگیرید خط خزش. این چیزی است که اتفاق می افتد زمانی که نام تجاری را با اضافه کردن تکرار و تقسیم بندی از محصول محبوب خطوط تا زمانی که هیچ کس می تواند بگوید که کدام یک برای خرید. اپل معمولا اجتناب از این دام با چسبیدن به یک تعداد انگشت شماری از گزینه های در هر رده اما همه چیز هنوز هم می تواند گیج کننده هنگامی که شما خرید یک مک بوک.

در حال حاضر در حال پخش: سازمان دیده بان این: مک بوک ایر در مقابل 13-inch MacBook Pro با 16 اینچ مک بوک…


7:54

برای چند سال شما می توانید از را انتخاب کنید 12 اینچی, مک بوک 13 اینچی Macbook Air 13-inch MacBook Pro بدون لمس نوار 13-inch Pro با لمس نوار یا 15 اینچ Pro. و سال قبل از آن شما تا به حال نسخه های سیاه و سفید از 13 اینچ پلی کربنات مک بوک و حتی 11 اینچ و 13 اینچ در نسخه های هوا.

در حال حاضر آن را بازگشت به اصول اولیه برای اپل. وجود دارد 13-inch MacBook Air و هر دو 13 اینچ و 16 اینچ MacBook Pro مدل. که در آن است. بله این کاهش برخی از پتانسیل فقط-مناسب-برای-شما گزینه, اما آن را نیز باعث می شود آن را بسیار آسان تر برای کشف کردن که اردوگاه شما را به سقوط به ویژه پس از این سه مدل متفاوت هستند به اندازه کافی است که شما به طور طبیعی نسبت به یکی بیش از دیگران است.

مک بوک 2020 شروع تنظیمات

مدل مک بوک ایر MacBook Pro 13-inch) MacBook Pro (16 اینچ)
شروع قیمت $999 $1,299 $2,399
CPU 1.1 GHz dual-core 10-gen Intel Core i3 1.4 GHz quad-core هشتم-gen Intel Core i5 processor 2.6 GHz 6-هسته نهم-gen Intel Core i7 processor (به علاوه AMD Radeon Pro 5300M)
رم 8GB 3733MHz LPDDR4X 8GB 2133MHz LPDDR3 16GB DDR4 2666MHz حافظه
ذخیره سازی 256GB SSD ذخیره سازی 256GB SSD ذخیره سازی 512GB SSD ذخیره سازی
پورت دو صاعقه 3 پورت دو صاعقه 3 پورت چهار صاعقه 3 پورت

img-8344
دن Ackerman/CNET

مک بوک ایر

برای سال های بسیاری از این بود که مورد علاقه همه لپ تاپ: منطقی ارزان است. نازک و سبک. ساخته شده است مانند یک مخزن. آن می تواند برای سال گذشته و تعداد زیادی از سقوط و ضربه است. برای هر دانشجو یا کافی شاپ, خلاق, نوع 999 دلار خواهد شما طبقه بندی شده اند.

سپس با گذشت زمان هوا با. آن low-res صفحه نمایش و ضخامت صفحه نمایش و قاب پشت افتاد و حتی متوسط ویندوز لپ تاپ. اجزای بودند و به ندرت به روز شد. خوشبختانه هوا کردم یک روز کردن یک زن و شوهر از سال پیش و در حال حاضر به نظر می رسد و احساس می کنید بسیار بسیار شبیه به یک لپتاپ MacBook Pro.

مهمتر از همه, آن را به پایین به سحر و جادو که 999 دلار شروع قیمت اما گرفتن وجود دارد. که برای یک پردازنده Intel Core i3, بنابراین شما در حال رفتن به می خواهید به صرف 100 $اضافی و دریافت Core i5 نسخه. که واقعا من تنها دست کشیدن در برابر هوا جدید که یک راز وجود دارد $100 Core i5 مالیات. حتی $999 نسخه شروع می شود با یک 256GB SSD که خوب است.

سه اصلی وجود دارد چیزهایی که شما در حال از دست رفته با رفتن با درجه بیش از نرم افزار: CPU شما گزینه نیست به عنوان قوی; شما فقط دو USB-C بنادر و نه چهار; و هیچ لمس نوار که برای اکثر مردم است که واقعا یک معامله بزرگ است.

اگر شما یک دانش آموز کالج را کارآفرین, یک نویسنده و یا فقط به دنبال یک تمام اطراف لپ تاپ در پایان بالا گاه به گاه آن را سخت به اشتباه با مک بوک ایر. آن را به درستی پیش فرض نقطه شروع برای بسیاری از مردم است.


img-9010
دن Ackerman/CNET

13-inch MacBook Pro

که اخیرا به روز مک بوک 13 اینچ Pro. 2020 نسخه نمایشنامه گرفتن در بسیاری از راه های اضافه کردن 10-gen Intel CPU, گزینه, اما تنها در گران تنظیمات. آن را نیز دو برابر ذخیره سازی 2019 نسخه و اضافه می کند جدید سحر و جادو صفحه کلید ساخت آن را نهایی MacBook به صفحه کلید جدید طراحی.

تمام جوانب در حال حاضر اپل لمسی نوار است که نه به عنوان مفید به عنوان اپل را به شما اعتقاد دارم اما نه به عنوان بی فایده به عنوان هر کس دیگری فکر می کند. من از آن استفاده تمام وقت برای روشنایی صفحه نمایش کنترل حجم و تعداد دیگری از متنی, دکمه های مانند زمانی که با استفاده از این برنامه ماشین حساب.

پس آنها در قیمت شما ممکن است وسوسه به کمتر گران هوا بیش از نرم افزار — پس از همه آنها نگاه و احساس مشابه و به اشتراک گذاری بسیاری از ویژگی های همان. و برای بسیاری از مردم که حق تماس بگیرید. اما اگر شما در حال کار بر روی بیشتر تشنه قدرت برنامه های مانند فتوشاپ و یا برتر نگه داشتن در ذهن است که هوا را با استفاده از کاهش قدرت Y-سری اینتل, تراشه, در حالی که این نرم افزار با استفاده از جریان اصلی بیشتر U-تراشه های سری.

برای websurfing رسانه های اجتماعی و فیلم, جریان, شما در حال رفتن به متوجه تفاوت. برای CPU-intensive وظایف شما خواهد شد. آن را به خصوص به این دلیل که نرم افزار بدن بزرگتر است و بهتر طراحی شده برای حرارت تولید شده توسط حجم کار سنگین تر پس از آن کمتر به احتمال زیاد به جریان بنزین را کنترل کردن.

من دیگر نکته در مورد 13-inch نرم افزار این است که شما نیاز به گام تا گران تر پیکربندی برای دریافت جدیدتر 10-gen Cpu و چهار USB-C پورت به جای دو.

در اینجا نگاهی دقیقتر به دو $1,299 مک بوک تنظیمات:

چه $1,299 شما در مک بوک?

مدل مک بوک ایر MacBook Pro 13-inch)
قیمت $1,299 $1,299
CPU 1.1 GHz quad-core 10-gen Intel Core i5 (Y-سری) پردازنده 1.4 GHz quad-core هشتم-gen Intel Core i5 (U-سری) پردازنده
رم 8GB 3733MHz LPDDR4X 8GB 2133MHz LPDDR3
ذخیره سازی 512GB SSD ذخیره سازی 256GB SSD ذخیره سازی
پورت دو صاعقه 3 پورت دو صاعقه 3 پورت


36-macbook-pro-16-inch
سارا تو/CNET

16-inch MacBook Pro

لپ تاپ ها اغلب در مورد شب امتحان را تا حد امکان به باریکترین, سبک کوچکترین بسته ممکن است. اما گاهی اوقات بزرگتر بهتر است. مردم هنوز زاری اواخر سال 17-inch MacBook Pro که قطع در سال 2012.

اپل در نهایت احیا آن در یک حس جدید 16-inch MacBook Pro در همان زمان کشتن دیرینه 15-inch نسخه. آن را حداقل در مقایسه با 13 اینچ مک بوک اما هنوز هم حمل تر از بیشتر از 15-اینچ, ویندوز لپ تاپ من دیده ام.

نقطه فروش اصلی است که صفحه نمایش املاک و مستغلات است که آنچه شما نیاز دارید اگر شما یک طراح هستید و یا حتی یک شماره cruncher و نیاز به نگه داشتن بسیاری از چیزهایی که در مقابل از شما.

مانند 15-inch طرفدار 16 اینچ مک بوک های مسخره گران قیمت با شروع از $2,399 و رفتن از وجود دارد. اما اگر که شما در تمام طول روز هر روز کار از صفحه اصلی آن می تواند به ارزش آن است.

دیگر نقطه فروش بزرگ از 16 اینچ Pro است که آن را شامل گرافیک گسسته با یک زن و شوهر از AMD Radeon گزینه های. هیچ مکینتاش هنوز ماشین بازی, اما اگر شما در حال ویرایش ویدیو 4K و یا انجام مدل سازی 3D, داشتن یک GPU مهم است. دیگر مکینتاش حداقل شامل Intel Iris graphics است که حداقل یک گام از استاندارد خارج از قفسه-لپ تاپ گرافیک.

که مک بوک باید خرید کنم ؟

من TL;DR مشاوره به شرح زیر است:

اگر شما نیاز به یک مک بوک به صورت روزمره مدرسه وب گشت و گذار, فیلم, و, نور, خلاقیت, با مک بوک ایر. به طور خاص $1,099 Core i5 نسخه. برای بسیاری از افراد این است که خوب به طور پیش فرض نقطه شروع است.

نیاز به برخی از CPU بیشتر عضله و یا اضافی USB-C پورت و یا برای برخی از این دلیل شما را واقعا دوست دارم لمس نوار ؟ با 13-inch MacBook Pro, اما نگه داشتن در ذهن است که 10 نسل پردازنده و اضافی USB-C پورت ها تنها در نسخه های بالاتر قیمت.

16-اینچ Pro در واقع یک جایگزین دسکتاپ. اگر شما به فکر گرفتن یک iMac اما می خواهید آن را حمل به اطراف گاهی اوقات و یا اگر شما قطعا نیاز به یک گسسته GPU و سپس ریخت و پاش در 16-inch MacBook Pro. آن را به شدت گران, اما آن را به یک لذت واقعی استفاده کنید و رک و پوست کنده آن را دشوار برای بازگشت به 13 اینچ صفحه نمایش پس از استفاده از آن در حالی که برای.

بیشتر مک بوک مشاوره

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>