انگلستان آب و هوا: جمعیت ضربه سواحل با وجود مستند به عنوان ملاقات در دفتر تایید داغترین روز از سال

انگلستان به ثبت آن در داغترین روز از سال تا کنون – با مردم سراسر کشور در سفر به جم بسته بندی شده در سواحل و نقاط زیبایی را بیشتر از آفتاب برای اولین بار پس از اجتماعی فاصله قوانین کاسته شد.

درجه حرارت ضربه اوج از 27.8 C در نزدیکی فرودگاه هیترو از قبلی 2020 بالا مجموعه روز قبل از زمانی که جیوه افزایش به 26.2 C.

و با دولت داشتن کاسته قوانین در سفرهای خارج – از جمله کسانی است که پس از منع مردم به دنبال به درایو به مناطق دور افتاده از زیبایی های طبیعی – هزاران نفر را به ملت سواحل با بسیاری از انگلستان را بالای مناطق ساحلی ظاهر می شود آماج با sunbathers.

در جنوب غرب پلیس منطقه خدمت در اطراف برنستپل گفت: نگهبانان ترافیک بودند در معرض خطر در حال اجرا از بلیط به موضوع به عنوان افراد رها شده اتومبیل خود را به سر به شمال لب ساحل.

یکی North Devon افسر پلیس در توییتر نوشت: “متاسفانه هر دو خط زرد از Woolacombe به Morthoe پوشش داده شده با ماشین و کامیون. اتومبیل نصب و پیاده رو برای به دست آوردن در حالی که عبور و مرور سعی کنید به عبور از جاده ها است. تمام جرائم ثبت شده و پردازش می شود در دوره به دلیل.”

در ضمن تصاویر از سواحل محبوب از جمله Southend, Bournemouth و برایتون نشان داد جمعیت در آغوش آفتاب – با برخی از بازجویی در رسانه های اجتماعی چگونه کارآمد مردم می تواند به لحاظ اجتماعی فاصله.

دولت فعلی قوانین و مقررات اجازه می دهد برای مردم به ملاقات با کسی خارج از خانواده خود را به عنوان طولانی به عنوان آنها باقی می ماند 2m جدا به حد پتانسیل خطر ابتلا به کروناویروس – با هیچ محدودیتی در مقدار زمان می تواند صرف در مناطق عمومی مانند پارک ها.

مقدمه ای از اقدامات و به ویژه کاهش حکومت که متوقف مردم رانندگی به دور لکه را مطرح نگرانی هایی است که جوامع ساحلی و کسانی که زندگی در نزدیکی نقاط زیبایی می تواند خود را در مناطق تحت الشعاع روز معلق است.

در منطقه دریاچه های محلی ساخته اند علائم هشدار عمومی به دور در حالی که پارک ارشد اجرایی خواست مردم به در نظر گرفتن و احترام به جوامع محلی با روشن ماندن در منطقه است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>