مغلوب ساختن پیشی جستن محدودیتهای ممنوعیت سفر به برزیل به عنوان کشور coronavirus موارد افزایش به 3 در جهان

رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: او با توجه به ممنوعیت سفر از برزیل به عنوان کشور همچنان به شکستن روزانه سوابق در گزارش coronavirus موارد و مرگ و میر.

صحبت با خبرنگاران در جلسه هیئت دولت یکشنبه تهمت گفت: ایالات متحده با کمک برزیل با عرضه هواکش اما ابراز نگرانی بیش از آن افزایش تعداد آن پیشی گرفته اند 270,000 موارد در حالی که بسته شدن در 18,000 مرگ و میر.

برزیل است که با داشتن برخی از مشکلات هیچ سوال در مورد آن” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت.

“من نمی خواهم مردم آمدن به اینجا و آلوده کردن مردم ما است. من نمی خواهم مردم بیش از وجود دارد بیمار یا نه.”

ادامه مطلب: برزیل آژانس پاسخ آرام منجر به افزایش بومی COVID-19 مورد: منابع

تهمت استفاده کرده است ممنوعیت سفر به تلاش و محدود کردن گسترش COVID-19 به آمریکا قبل از. او متوقف ترین سفر از چین در پایان ماه ژانویه و به شدت محدود پروازها از اروپا در ماه مارس را به عنوان همه گیر احاطه قاره است.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

شیوع بیماری در هر دو آسیای شرقی و اروپا را بیشتر کند در حالی که آمریکای لاتین و جنوب آسیا و روسیه پدید آمده است به عنوان جدید ترین نقاط.

برزیل‘s روزانه مرگ و میر از این کروناویروس جدید افزایش به رکورد 1,179 در سه شنبه, پاک کردن یک رکورد قبلی از 881 مرگ و میر بیش از 24 ساعت اعلام کرد در مارس 12. به طور کلی 17,983 مردم فوت کرده اند با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز.

شیوع کروناویروس: برزیل را بی خانمان چهره بسیاری از خطرات در میان COVID-19

شیوع کروناویروس: برزیل را بی خانمان چهره بسیاری از خطرات در میان COVID-19

برزیل پیشی گرفت و بریتانیا روز دوشنبه برای تبدیل شدن به کشور با سومین شماره از تایید عفونت پس از آمریکا و روسیه است. برزیل‘s تایید موارد نیز شروع به پریدن کرد یک رکورد 17,408 روز سه شنبه در مجموع از 271,885 افرادی که آزمایش مثبت برای ویروس.

[ ثبت نام برای سلامت ما IQ برای عضویت در خبرنامه آخرین coronavirus به روز رسانی ]

رئیس جمهور Jair Bolsonaro یک متحد ایدئولوژیک از مغلوب ساختن پیشی جستن شده است انتقاد خود را برای دست زدن به شیوع بیماری از جمله مخالفت خود را به محدودیت در حرکت می بیند به عنوان بیش از حد آسیب رساندن به اقتصاد است.

ادامه مطلب: برزیل دست دوم, وزیر بهداشت در یک ماه به شیوع کروناویروس رشد می کند

Bolsonaro اتحاد پیوست تظاهرات علیه دولت های محلی است که باید نادیده گرفته و سفارشات برای اقتصاد برای بازگشایی, با وجود اکثریت ساکنان حمایت از قرنطينه که در محل هستند.

یک نظرسنجی در هفته گذشته نشان داد دو سوم از برزیل موافقت با نیاز جامعه فاصله برای جلوگیری از شیوع بیماری است که فرمانداران و کارشناسان بهداشت توصیه می کنند در حالی که Bolsonaro تلاش می کند برای باز کردن ورزشگاه, سالن مو و کسب و کارهای دیگر.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

مغلوب ساختن پیشی جستن خواستار متحده به بازگشایی اقتصاد خود از جمله مدارس و در مقابل توصیه های برخی از مقامات بهداشت در دولت او.

Bolsonaro ترویج ضد مالاریا مواد مخدر

در حرکت دیگری که تکرار مغلوب ساختن پیشی جستن Bolsonaro دو برابر کردن بر ضد مالاریا, داروی هیدروکسی کلروکین به عنوان ممکن است برای درمان coronavirus با وجود گسترده مطالعات پزشکی هشدار خطرناک و حتی کشنده عوارض جانبی.

Bolsonaro گفت: موقت وزیر بهداشت ادواردو Pazuello خواهد موضوع دستورالعمل جدید در روز چهارشنبه در حال گسترش توصیه می شود استفاده از هیدروکسی کلروکین برای درمان coronavirus با توجه به گزارش رویترز.

مغلوب ساختن پیشی جستن در دفاع از استفاده از هیدروکسی کلروکین

مغلوب ساختن پیشی جستن در دفاع از استفاده از هیدروکسی کلروکین

دو پزشکان آموزش دیده اند استعفا داد و به عنوان وزیر بهداشت در ماه گذشته به عنوان Bolsonaro مخالف بهداشت عمومی مشاوره. دوم به ترک Nelson, Teich, آیا پس از Bolsonaro اولین دستور هیدروکسی کلروکین دستورالعمل منتشر خواهد شد هر چند Teich نه استناد به یک دلیل برای استعفا.

طبق گزارش رویترز Bolsonaro گفت, وب سایت, وبلاگ, فراموش Magno که Pazuello فعال-وظیفه ارتش, آیا ثبت نام جدید هیدروکسی کلروکین دستورالعمل ها و نگه داشتن کار بالا در حال حاضر.

رئیس جمهور افزود که مادر او 93 سال او را نگه می دارد یک جعبه هیدروکسی کلروکین در دست او باید آن را.

ادامه مطلب: ‘آسیبی وارد نشود شما: برگ برنده اش دفاع هیدروکسی کلروکین استفاده به عنوان COVID-19 اندازه گیری

مغلوب ساختن پیشی جستن در دوشنبه شوکه شده و حتی خود کارکنان با اعتراف به او شده است مصرف هیدروکسی کلروکین به عنوان یک اقدام پیشگیرانه در برابر COVID-19 بعد از دو کاخ سفید کارکنان آزمایش مثبت در اوایل این ماه.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

او صرف ماه در اوایل سال جاری ترویج مواد مخدر به عنوان یک پتانسیل درمانی یا پیشگیرانه با وجود احتیاطی مشاوره از بسیاری از دولت او را برتر پزشکی حرفه ای.

Bolsonaro گفت که او تا به حال شنیده تهمت بوده است مصرف این دارو با توجه به انتخاب.

شیوع کروناویروس: مغلوب ساختن پیشی جستن نشان می دهد او شده است مصرف هیدروکسی کلروکین به عنوان اقدام پیشگیرانه در برابر COVID-19

شیوع کروناویروس: مغلوب ساختن پیشی جستن نشان می دهد او شده است مصرف هیدروکسی کلروکین به عنوان اقدام پیشگیرانه در برابر COVID-19

هیچ بزرگ, دقیق, مطالعات نشان داده اند که این دارو بی خطر و موثر برای پیشگیری و یا درمان COVID-19. در واقع بسیاری از مطالعات نشان داده اند مخالف, با حداقل یکی در ایالات متحده انعقاد بیشتر بیماران پس از مصرف مواد مخدر نسبت به کسانی که نمی.

سازمان غذا و داروی آمریکا هشدار داد, بهداشت حرفه ای در ماه گذشته که هیدروکسی کلروکین نباید مورد استفاده در درمان COVID-19 خارج از بیمارستان و یا تحقیقات تنظیمات دلیل گاهی اوقات کشنده عوارض جانبی از جمله ریتم غیر طبیعی قلب. بهداشت و درمان کانادا صادر شده هشدار مشابه مدت کوتاهی پس از آن.

—با فایل های از رویترز و آسوشیتد پرس

مشاهده link ”

© 2020 جهانی, اخبار یک بخش از کوروس Entertainment Inc.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>