این عالی Cuisinart ماهی تابه برقی در فروش برای $65 – CNET


cuisinart-griddler-five

تکرار بعد از من: نه بیشتر سرد ساندویچ!


Cuisinart

چرا خوردن یک ساندویچ سرد زمانی که شما می توانید غذا خوردن یکی که همه گرم و کبابی و melty? و آنچه در مورد همبرگر ؟ آیا شما واقعا نیاز به آتش کوره هنگامی که شما در حال پخت و پز فقط یک زن و شوهر بتس? Nah. آنچه شما نیاز دارید این است که داخل کوره و پانینی ساز — و اعتماد به من وقتی که من می گویند آن را به سرعت تبدیل به یکی از مورد علاقه خود را و لوازم آشپزخانه. که قطعا مورد بوده است برای من.

برای یک مدت زمان محدود و در حالی که منابع آخرین, kohl’s است که Cuisinart Griddler پنج نچسب گریل و پانینی مطبوعات برای $64.99 — پایین ترین قیمت من دیده ام. (بهترین معامله در جای دیگر در حال حاضر $73 در آمازون اما معمولا آن را به فروش می رساند برای $80-100 دلار).

این Griddler دو جابجایی برگشت صفحات که مسطح هستند و در یک طرف و استروژن grilly دیگر. شما می توانید با استفاده از آن به عنوان یک دکمه برای چیزهایی مانند گوشت و ساندویچ و یا باز کردن آن را کامل 180 درجه برای چیزهایی مثل تخم مرغ و ماکارونی.

در خانه از آن استفاده می شود عمدتا برای همبرگر و paninis — و آن را با این نسخهها کار مانند یک قهرمان برای هر دو. هنگامی که شما انجام می شود, پخت و پز, صفحات پاپ به راحتی و می توانید مستقیما به ماشین ظرفشویی.

این مدل می افزاید: یک صفحه نمایش دیجیتال و تایمر شمارش معکوس, ویژگی های, من آرزو می کنم من قبلی-gen Griddler بود. به هر حال من نه تنها از طرفداران این چیزی که 4.7-ستاره رتبه بندی متوسط از kohl’s مشتریان 4.8 ستاره در بهترین خرید و 4.5 در آمازون.

اعتماد به من وقتی که من می گویند شما خواهد بود خوشحالم که شما خود یکی از این.

افکار خود را?

یکی از بهترین گوشی های 2018 برای $300

lg-v40-thinq-8883

CNET

ارزان گوشی به کسانی که صبر کنید. بازگشت در اواخر 2018, LG V40 ال جی عرضه به تحسین گسترده-با وجود آن فک انداختن $950 قیمت….

سر و صدا-برش به سمت راست در حال حاضر: بهترین خرید این گوشی ال V40 ال جی برای $299.99. مطمئن شوید که به انتخاب “فعال کردن بعد” گزینه بنابراین شما می توانید تلفن را به هر حامل شما می خواهید.

همه چیز شما نیاز به دانستن در مورد این گوشی را می توان یافت در لین La LG V40 بررسیکه نتیجه تماس آن را “یکی از بهترین گوشی های سال 2018 است.” بیایید صادق باشیم: نه بسیار تغییر کرده است در گل سرسبد گوشی های در 18 ماه گذشته — شده اند وجود دارد چند گرانبها نمی تواند زندگی می کنند-بدون پیشرفت. این V40 است که در حال حاضر به عنوان بزرگ به عنوان آن بود.

بله, این است بطرز شگفت انگیزی خوب معامله و بیشتر ثابت می کند که شما هرگز نباید خرید گل سرسبد پس از انتشار آن. همیشه صبر کنید.

ادامه مطلب: بهترین تلفن 2020

در حال حاضر در حال پخش: سازمان دیده بان این: LG V40 ال جی flaunts 5 دوربین یک صفحه نمایش بزرگ و یک هدفون…


2:14


CNET را ادم ارزان خر اسهال وب برای معاملات بزرگ در محصولات با تکنولوژی و خیلی بیشتر. برای آخرین معاملات و به روز رسانی را دنبال ادم ارزان خر در Facebook و Twitter. پیدا کردن اطلاعات بیشتر در خرید بزرگ در CNET معاملات صفحه و چک کردن ما CNET کوپن برای آخرین کدهای تبلیغی از بهترین خرید, Walmart, آمازون ، سوال در مورد ادم ارزان خر وبلاگ ؟ پیدا کردن جواب ما صفحه پرسش و پاسخ.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>