افرادی که ذخیره بوریس جانسون زندگی هنوز هم مجبور به پرداخت £624 اگر آنها می خواهند هر کسی برای نجات خود

سوال از رفتن به نخست وزیر سوال شد که با توجه به اینکه تعداد زیادی از بوریس جانسون سیاست های جدید در coronavirus باید تاسف از عوارض تایید سیاست های قبلی به طور تصادفی باعث تعداد زیادی از به طور کامل غیر ضروری و میر خواهد نخست وزیر نه تنها درست اما چیزی هوشمند و اذعان کرد که اشتباهات ساخته شده بود ؟

برای مثال در حال حاضر که یک تست و ردیابی برنامه (که نیست کاملا وجود دارد اما در عین حال اجازه را نمی شود داد و بیداد کن) معرفی شده بود و آن اشتباه را به حالت تعلیق اولیه یکی است ؟ و یا آن را اشتباه به اعزام نشده اما بدون علامت بیماران از بیمارستان به مراقبت از خانه که در آن آنها را تقریبا به طور قطع در آورده وحشتناک موج مرگ در حال حاضر که آن را شناخته شده است که بدون علامت مرحله از coronavirus است به احتمال زیاد به بیشتر های عفونی?

آن را بلافاصله روشن نیست که چرا این سوال بود چرا که آن را همراز یک مقدار مشخصی از شک و تردید در مورد ماهیت جانسون ارتباط با حقیقت زمانی که هیچ شک و تردید وجود دارد.

در چند روز گذشته تصاویر منتشر شده از ابتکاری جدید اجتماعی فاصله بگیرد trialled در خارج از کشور از جمله از یک شهر در آلمان است که در آن رستوران شام پوشیدن tri-گوشه کلاه با رنگ روشن پلی استایرن انگشتان دست مانند یک نوع نرم-بازی go-go-ابزار هلی کوپتر.

آن را نمی توان رد کرد که خود ما نخست وزیر مخفیانه بوده است پوشیدن چنین تدبیر تمام زندگی بزرگسالی خود به عنوان یک مخفی داربست که در آن به آموزش خود را از آن پنهان هدف همواره به نگه داشتن او را مناسب اجتماعی دور از حقیقت در همه زمان ها, نه به ذکر است هر گونه به خصوص چابک وکلای خانواده.

همچنین اشاره شده است که در دو مورد قبلی موارد جانسون شده است و تقریبا ritualistically برده Keir Starmer. اما این یک سوال فلسفی بیش از هر چیز دیگری است. می تواند یک فرد را تحقیر شود اگر آنها احساس تحقیر خود را ؟ ممکن است به shame کسی که وجود دارد در زیر قلمرو شرم ؟

صرف نظر از پاسخ چه بوده است در نزدیکی-جهانی موافقت کرده است که نخست وزیر نمی تواند احمقانه به اندازه کافی برای رسیدن به آمادگی در دو نوبت قبلی و خطر به دنبال کاملا به مسخره دوباره. او تا به حال انجام نداده هر مطلب واقعی تهیه این مناسبت, البته, اما او تا به حال مشغول به کار در یک تاکتیک جدید بود که به عمد این سوال پاسخ دهد و سپس هنگامی که خواست آن را دوباره با عصبانیت اشاره است که او در حال حاضر به آن پاسخ داد.

این نوع از چیزی:

چرا برنامه های خود را تست مراقبت از خانه کارگر آغاز و تا 2 ژوئن ؟

“ما تست شده 125,000 مردم در مراقبت از خانه.”

خود را اجرایی مراقبت از خانه انگلستان گفت: این برنامه نیست ابتدا تا 2 ژوئن. او اشتباه است ؟

“شاید حق محترم آقایان گوش دادن نیست. ما در حال حاضر تست شده 125,000 مردم در مراقبت از خانه.”

نه یک جواب به هیچ وجه, اما, شما می دانید, jab انگشت خود را به اندازه کافی سخت و آن را انجام دهد.

همچنین گفته شده است بسیاری از بار است که Starmer یک بار ملت, رئیس دادستان است که به خوبی مناسب به طرز مرموزی, خاموش, اجتماعی, حقوقی مجلس عوام که احساس می کند و نه بیشتر شبیه به یک اتاق دادگاه از یک اتاق بحث.

شاید او مناسب است – اما آن را بدون حرکت نزولی خود. در یک اتاق دادگاه اگر شاهد یا متهم عمدا evades سوال پس از آن ادعا می کند به آن پاسخ داد قاضی تمایل به دخالت و به آنها بگویید که آنها باید به این سوال پاسخ. نه در عوام که در آن شما آزاد هستید به نادیده گرفتن به عنوان بسیاری به عنوان دوست دارید و تعداد کمی از مردم همیشه دوست داشتم به انجام این کار کاملا به عنوان به عنوان جانسون.

سوال از بیمه خدمات درمانی اضافه برای مهاجران یک مثال کلاسیک از یک هنرمندانه حقیقت-اجتناب از فرمول که ما را ببینید مقادیر بی شماری در سال های آینده.

این منصفانه است که می گویند وجود دارد چیزی است که از یک رشد اتمی در این کشور مورد تا کنون تحت متوجه واقعیت است که مهاجر بیمه خدمات درمانی کارگران که مشغول خطر زندگی خود را برای نجات بقیه از مال ما مجبور به پرداخت اضافه از 400 پوند در سال افزایش به £624 در ماه اکتبر به واقع استفاده از خدمات آنها فراهم می کند. Starmer اشاره کرد که یک کارگر مراقبت را به صرف 70 ساعت پرداخت حداقل دستمزد مراقبت از coronavirus بیماران فقط قادر به پرداخت هزینه ظاهرا رایگان مراقبت از آنها نیاز باید آنها را به بدبختی به قرارداد این ویروس به عنوان صدها اگر نه هزاران نفر از آنها را انجام داده اند.

آن را به نحوی احساس نمی کند کاملا درست است که ما کف زدن برای مراقبت از کارگران در یک پنج شنبه شب پس از آن با کف دست زدن آنها را با یک لایحه است.

“ما باید در واقعیت” آقای جانسون گفت. “این یک خدمت ملی و کسانی که سهم در واقع افزایش حدود 900m و آن را بسیار دشوار است در شرایط فعلی برای پیدا کردن منابع جایگزین.”

که تازه واردان در بریتانیا باید حق بهداشت و درمان رایگان یک احساسی نقطه اما آن است که در مجموع بحث برانگیز است. چند اگر هر کشور در هر نقطه ارائه چنین چیزی. اما نه سوال. تمام است که در حال درخواست چیزی است که در هر خط از کار خواهد بود یک perk کارکنان تخفیف. Johnson, اگر با توجه به فرصت هنوز هم دوست دارد به ادعای او در حال رفتن به ساخت “40 جدید بیمارستان” حتی اگر این عدد واقعی است که نزدیک به شش. در چنین شرایطی آن را به سادگی نمی تواند پایدار که £400 لایحه به مهاجرت کارکنان مراقبت می تواند نادیده گرفته شود.

هنوز هم حتی برای خواسته اند در مورد آن ظاهرا غیر قابل قبول است. در یک نقطه Starmer متهم شد که “اندکی منفی”.

شما را به تحسین گستاخی می دانند. در حال حاضر اشاره نخست وزیر شکست خیره کننده شما را تبدیل به آنچه او دوست دارد به تماس با یکی از “doomsters این gloomsters”. آن را به اندازه کافی خنده دار بود که اعمال صرفا اقتصادی hara-kiri از Brexit تحویل با شمشیر سامورایی از جانسون نهفته است.

در حال حاضر معلوم سیاستمداران مخالف بودن بیش از حد “منفی” در مورد تعداد زیادی از مرگ و میر که برای او خرس نهایی مسئولیت. متاسفانه در هر دو مورد این است که خیلی دیر به آرزو دور درد با برخی از phoney خوش بینی. آسیب انجام شده است.

شدید اشتباهات عواقب است که نمی تواند فقط به صرف آرزو و همه ما خواهد بود گیر با ما یکی برای سالهای زیادی را به آمده است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>