تسلا خودرو می تواند به بازگشت به شبکه دو طرفه با قابلیت شارژ – CNET


شاید این مدل 3 کمک خواهد کرد که قدرت شبکه برق در آینده است.

نیک Miotke/Roadshow

تسلا آرام است, اب زیر کاه, شرکت. آن را غیر معمول نیست برای آن را به پخت یک ویژگی تنها برای باز کردن آن بعد پایین جاده و یا صاحبان با ویژگی های جدید است که به ظاهر از جایی بیرون می آید. در عین حال این آخرین کشف می تواند foreshadow ویژگی های عمده تغییرات در آینده: دو طرفه شارژ.

Electrek گزارش روز شنبه پس از صحبت با یک مهندس برق که تسلا در واقع مهندسی مدل 3 و مدل Y شارژر به صورت دو طرفه شارژ اما آن را نه قفل تابع نشده است. سریع مبین بر عملکرد کمک خواهد کرد که در درک که چرا این می تواند یک معامله بزرگ است.

دو طرفه شارژ می تواند معکوس جریان بنابراین انرژی برگ باتری و به پایان می رسد تا در AC طرف از همه چیز. این تابع می تواند قدرت یک تسلا صاحب خانه و یا در طرح بزرگتر از همه چیز, فشار انرژی را به شبکه برق در مقیاس بزرگ است. به نظر می رسد یکی دیگر از نان به عنوان ما به شنیدن بیشتر در مورد تسلا ممکن است حرکت به ابزار کسب و کار با آن Autobidder برنامه. خودروساز برای اعمال یک ابزار پروانه در انگلستان و در عمل یک باتری مزرعه در استرالیا که با استفاده از Autobidder سیستم. سیستم سهام انرژی از یک طرف به دیگری هنگامی که آن را نیاز نیست در یک منطقه, اما ممکن است نیاز به در یکی دیگر از.

مهندس اضافه تسلا مهندسین تکرار طراحی سه بار برای اضافه افزونگی و او معتقد است که آن را می توان با یک مشترک بیش از حد هوا به روز رسانی. آیا خودروساز چنین طرح بزرگ ما نمی دانیم. تسلا نمی بلافاصله در پاسخ به یک درخواست برای نظر.

در حال حاضر در حال پخش: سازمان دیده بان این: Elon Musk رونمایی تسلا مدل Y


34:37

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>