رئیس جمهور تایوان رد چینی حکومت اما خواستار مذاکرات به عنوان او شروع دوره دوم

تایوان را قبول نمی کند تبدیل شدن به بخشی از چین و تحت عنوان “یک کشور دو سیستم” را از استقلال جمهور Tsai و نشستند ون روز چهارشنبه گفت: در قوی رد از چین ادعای حاکمیت اما به نام ایران به طوری که هر دو طرف می تواند همزیستی.

در یک سخنرانی پس از ادای سوگند برای دومین دوره در دفتر Tsai و گفت: روابط بین تایوان و چین رسیده تاریخی نقطه عطف است.

“هر دو طرف باید یک وظیفه برای پیدا کردن یک راه برای همزیستی دراز مدت و جلوگیری از تشدید تضاد و تفاوت” او گفت:.

ادامه مطلب: کانادا و متحدان ابراز نگرانی از خروج از تایوان که از: نامه

خانه مدرن و دموکراتیک مترقی حزب برنده در ماه ژانویه ریاست جمهوری و انتخابات پارلمانی با یک لغزش تعهد به ایستادن به چین که ادعای تایوان را به عنوان آن را می گوید آن را آورده و در زیر پکن کنترل توسط نیروی در صورت نیاز.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

“در اینجا من می خواهم به تکرار عبارت” صلح و برابری و دموکراسی و گفت و گو’. ما نمی خواهد قبول پکن مقامات’ استفاده از “یک کشور دو سیستم” به جمع و جور کردن تایوان و تضعیف متقابل تنگه وضعیت موجود. ما ایستاده سریع با این اصل” Tsai گفت.

ترودو نشان می دهد کانادا نمی خواهد فشار برای تایوان وضعیت دولت که در

ترودو نشان می دهد کانادا نمی خواهد فشار برای تایوان وضعیت دولت که در

چین با استفاده از “یک کشور دو سیستم” سیاست که قرار است برای تضمین یک درجه بالایی از خودمختاری برای اجرای این مستعمره سابق بریتانیا از هنگ کنگ که بازگشت به قانون در سال 1997. آن را ارائه کرده است و آن را به تایوان هر چند تمام شرکت تایوانی احزاب باید آن را رد کرد.

چین تایوان امور دفتر, پاسخ به Tsai و گفت: پکن خواهد چوب به “یک کشور دو سیستم” – مرکزی شعار رئیس جمهور چین به تایوان سیاست – و “را ترک نمی هر گونه فضا برای تایوان استقلال طلبان فعالیت است.”

ادامه مطلب: چین را هل پس از کانادا خواستار تایوان علاوه بر این که به

“الحاق یک ناگزیری تاریخی از دوباره جوان سازی از کشور چین ، “ما باید این شرکت را کامل اعتماد به نفس و توانایی کافی برای دفاع از حاکمیت ملی و تمامیت ارضی.”

چین views Tsai به عنوان یک تجزیه طلب خم رسمی استقلال تایوان. Tsai و می گوید تایوان یک دولت مستقل به نام جمهوری چین, نام رسمی خود را و نمی خواهید به بخشی از جمهوری خلق چین اداره می شود پکن.

تایوان باز به گفت و گو

چین به شدت آن نظامیان در نزدیکی تایوان پس از Tsai دوباره انتخابات جت های جنگنده پرواز به جزیره هوا فضا و دریانوردی کشتی های جنگی در اطراف تایوان.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

Tsai و گفت: در تایوان ساخته شده است که بزرگترین تلاش برای حفظ صلح و ثبات در محدود تنگه تایوان که جدا دموکراتیک جزیره از آن استبدادی همسایه چین است.

شیوع کروناویروس: ترودو با تشکر از تایوان به طور مستقیم برای ‘بخشنده’ ماسک اهدای

شیوع کروناویروس: ترودو با تشکر از تایوان به طور مستقیم برای ‘بخشنده’ ماسک اهدای

“ما همچنان تلاش ها و ما مایل به شرکت در گفت و گو با چین و بتن بیشتر کمک به امنیت منطقه ای” او افزود: صحبت کردن در باغ های قدیمی ژاپنی ” را در تایپه در مقابل اجتماعی-فاصله مخاطب از مقامات و دیپلمات.

Tsai و گفت که تایوان همچنان به مبارزه خود برای شرکت در سازمان های بین المللی و تقویت روابط با ایالات متحده و ژاپن و اروپا و همفکر دیگر کشورها.”

ادامه مطلب: کانادا پشت به رهبری آمریکا تلاش برای تایوان در سازمان بهداشت جهانی

تایوان متهم کرده است چین از اعمال فشار برای حفظ تایوان از سازمان بهداشت جهانی (WHO). چین می گوید تایوان چینی استان با حق ندارد به مظاهر یک دولت است.

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت به شدت مورد حمایت تایوان با فروش اسلحه و دیپلماتیک حمایت حتی اگر ایالات متحده به رسمیت می شناسد و تنها دولت چین تبدیل شدن به منبع دیگری در حال حاضر تنش میان واشنگتن و پکن است.

وزیر خارجه آمریکا, Mike Pompeo ارسال تبریک خود را به خانه مدرن در شنبه ستایش شجاعت و چشم انداز پیشرو در تایوان پر جنب و جوش دموکراسی” در یک اتفاق نادر در سطح بالا پیام از واشنگتن مستقیم به تایوان در دولت است.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

رئیس جمهور تایوان آرا در انتخابات محور در چین روابط

رئیس جمهور تایوان آرا در انتخابات محور در چین روابط

چین قطع رسمی مذاکرات مکانیزم با تایوان در سال 2016 پس از Tsai اول برنده انتخابات است.

یائو چیا-ون مشاور ارشد Tsai به رویترز گفت شانس توافق با چین شد احتمال داده می شود در جریان تنش است.

“ما آماده تعامل با آنها را در هر زمان اما چین بعید است به سازش به تایوان,” او گفت:. “در چهار سال آینده وجود دارد شانس کمی برای عبور تنگه رابطه به بهبود است.”

(گزارش شده توسط Yimou لی و بن بلانچارد; ویرایش توسط Muralikumar Anantharaman و Michael Perry)

© 2020 ایسنا

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>