سنگ با Powerbeats3 گوشی بی سیم برای بد بو $75 – CNET


powerbeats3-promo.png

ضربان

من دیده ام بیشتر مردم در محله من را برای اجرا معمول به تازگی — که به خصوص آرامش در زمانی که هیچ چیز معمول است. کسانی که جاگر باید من را تشویق به فکر کردن در مورد ورزش در خارج از منزل دوباره. من شده است با انجام تمام تمرینات من در داخل خانه ترکیبی از Oculus تلاش تناسب اندام بازی فوقالعاده و برخی از زمان روی بیضوی. اگر مثل من شما در حال برنامه ریزی برای رفتن برای تنه زدن شما ممکن است بخواهید به این فرصت را به خود را ارتقاء گوشی ورزشی است. در حال حاضر شما می توانید nab یک جفت Powerbeats3 گوشی بی سیم فقط برای $75 هنگامی که شما با استفاده از منحصر به فرد کد تخفیف CNETPB3 در پرداخت.

این گوشی به طور کلی فروش حدود 90-100 دلار تا این معامله باید به شما صرفه جویی حداقل 15 دلار. و شما می توانید آنها را در هر یک از چهار رنگ — به رنگ خاکستری و قرمز و آبی و یا سبز.

زمانی که CNET بررسی Powerbeats3دیوید Carnoy آنها را دوست داشت با وجود چگونه شلوغ زمینه به صورت بی سیم هدفون ورزشی بود. او فکر کرد که آنها ارائه شده مناسب صدا خوب و جامد عمر باتری. و اگر این گوشی را به وضوح در اطراف بوده است در حالی که — آنها برای اولین بار ظاهر شد در سال 2016 — آنها هنوز هم در رقابت با مدل های جدیدتر. درست است که در بخشی به دلیل Powerbeats3 سیب W1 تراشه که باعث جفت شدن آنها را با اپل به عنوان ساده به عنوان آنها را نزدیک به هم و اتصال بلوتوث است جامد برای هر دو اپل و گوشی های آندروید.

در بررسی دیوید گفت: “من شخصا نمی پرداخت 200 دلار برای آن به خصوص از آنجا که وجود دارد به همان اندازه خوب یا بهتر از گزینه های خارج وجود دارد کمتر است.” حدس بزنید چه ؟ شما می توانید آنها را برای یک سوم از آنچه که آنها به فروش می رسد ، در حال حاضر آنها در $5 ارزان ترین ما تا کنون دیده ام این Powerbeats که به طور کامل تغییر حساب که تصمیم گیری. در حال حاضر آنها تقریبا یک سرقت.

در حال حاضر در حال پخش: سازمان دیده بان این: AirPods مقابل BeatsX مقابل Powerbeats3: مقایسه بی سیم…


3:09


CNET را ادم ارزان خر اسهال وب برای معاملات بزرگ در محصولات با تکنولوژی و خیلی بیشتر. برای آخرین معاملات و به روز رسانی را دنبال ادم ارزان خر در Facebook و Twitter. پیدا کردن اطلاعات بیشتر در خرید بزرگ در CNET معاملات صفحه و چک کردن ما CNET کوپن برای آخرین کدهای تبلیغی از بهترین خرید, Walmart, آمازون ، سوال در مورد ادم ارزان خر وبلاگ ؟ پیدا کردن جواب ما صفحه پرسش و پاسخ.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>