نینتندو فروشگاه اینترنتی فروش: 7 تخفیف سوئیچ ها برای خرید در حال حاضر – CNET

معامله

پس انداز

قیمت

هر چند شهرستانها در سراسر ایالات متحده شروع به بازگشایی پس از coronavirus مستند روند آهسته و اجتماعی فاصله است که هنوز هم بسیار تشویق شده است. به عبارت دیگر شما هنوز هم احتمالا رفتن به صرف مقدار زیادی از وقت خود را در خانه. کمک به سهولت درد نینتندو دارای چهار-بله چهار — قابل توجه فروش رفتن در آن فروشگاه الکترونیکی که ارائه معاملات بزرگ در برخی از شیرین سوئیچ ها.

یک خانواده زمان فروش طول می کشد تا مارس 25. دو یکی در صوتی و عناوین دیگر در انیمیشن, بازی, پایان, مارس 26. یکی بیشتر در بازی های منتشر شده توسط آناپورنا Interactive گسترش تمام راه را به مارس 28.

در زیر میدارد ما را از بهترین تخفیف سوئیچ بازی شما می توانید نمره در حال حاضر.

نینتندو

ماریو + Rabbids پادشاهی نبرد یک بازی است که باید کار کند اما کاملا می کند. این یوبی سافت-طراحی و توسعه بازی تاکتیکی است که به عنوان نشان می دهد ترکیبی از ماریو با یوبی سافت شایان ستایش (سعی کنید به عنوان شما ممکن است به نفرت آنها) Rabbids. آن 9/10 حق نگهدارتان CNET خواهر سایت, اما این چیزی است که شما باید به بازی به این باور در واقع کار می کند. آن را به $14.99 تمام راه را از $59.99 مارس تا 25.

Bandai Namco Entertainment

خوب بازی ها بر روی تلویزیون را نشان می دهد نادر است. اژدها توپ FighterZ های دیدنی و جذاب بازی مبارزه 2D توسط Arc System Works نوع استثنا است که می آید همراه یک بار در هر چند سال به شما یادآوری می کنند که بله, با کیفیت بالا, مجوز بازی امکان پذیر است. آن را به یک امتیاز 9/10 از خواهر ما سایت GameSpot و سرگرم کننده را به بازی هر دو به تنهایی و با دوستان است. خواندن رمز اژدها توپ FighterZ نقد و بررسی.

سگا

صوتی تا به حال یک زمان انتقال از 2D به 3D. صوتی شیدایی sidesteps که موضوع را با نگه داشتن چیزهای 2D که در آن محبوب ما خارپشت نقاط قوت دروغ است. این یک 16 بیتی بازی ساخته شده در بزرگداشت صوتی سالگرد 25th و آن را تحسین شده ترین بازی ها در حق رای دادن در یک مدت زمان طولانی. این $9.99, 50% off آن قیمت به طور منظم تا زمانی که ممکن است 26.

آناپورنا تعاملی

رفته خانه محبوب و تاثیر گذار بازی رمز و راز از سال 2013 در اصل راه اندازی بر روی کامپیوتر منتقل شده و در نهایت به PlayStation 4, Xbox One و سوئیچ. شما خود می رسند خانه و خانواده در سال 1995 صورت گرفته بود با استقبال خوشدل reunions. به جای آن شما در حال ملاقات با یک خانه خالی و شوم توجه داشته باشید. پیدا کردن پاسخ شما هزینه خواهد شد $7.49 و حدود دو ساعت از زندگی خود را — یک ارزش ارز. جزئیات GameSpot رفته خانه نقد و بررسی.

Namco Bandai Games

اما شاید شما بعد از یک ساعت دو روایت بازی است. شاید شما می خواهید به نزول دندان های خود را به چیزی. خوش شانس, خوش شانس, Ni no Kuni: Wrath of the White Witch در دسترس است برای $30. یک JRPG در ابتدا در پلی استیشن 3 در سال 2013 را دریافت کرد در نزدیکی جهانی ستایش بر راه اندازی و کاملا مناسب برای سوئیچ. خواندن رمز Ni no Kuni نقد و بررسی.

کوه بازی ها

فلورانس را به شما کمتر از یک ساعت به ضرب و شتم. اما این فقط باعث می شود آن را یک ورزش در بهره وری: شما لازم نیست 40 ساعت برای گفتن موثر بر داستان این بازی آن را نشان میدهد. در ابتدا در iOS آن را مانند یک WarioWare بازی در مورد عشق واقعی. اگر شما رها کردن $4.49 هزینه آن, مطمئن شوید که به بازی با صدا تمام راه را به بالا — این ارکستر, نمره میان عناصر است که برای آن بازی آنقدر تحسین شده. بیشتر بخوانید درباره فلورانس حق نگهدارتان.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>