نیوزیلند عملیات 4-روز هفته کاری پس از coronavirus. می تواند که در کانادا کار کنم ؟

به عنوان کشورهای سراسر جهان شروع به بازگشایی میان رمان coronavirus همه گیر برخی از آنها با توجه به راه های خلاقانه برای کمک به پرش شروع خود را در اقتصاد از جمله کوتاه هفته کاری.

در طول یک Facebook Live روز سه شنبه نیوزیلند نخست وزیر Jacinda protocol wine studio شناور ایده تغییر به چهار روز در هفته کاری آن گفت: “قطعا کمک خواهد کرد گردشگری در سراسر کشور است.”

ادامه مطلب: کانادا و برطرف coronavirus محدودیت تست باید افزایش: کارشناسان

“من می شنوم بسیاری از مردم نشان می دهد ما باید چهار روز هفته کاری” او گفت:. “در نهایت که واقعا نشسته بین کارفرمایان و کارکنان اما همانطور که گفتم وجود دارد فقط بسیار آموخته ایم در مورد COVID-19 و انعطاف پذیری که از مردم در حال کار از خانه بهره وری است که می تواند رانده شده از آن است.”

ایده کوتاه هفته کاری پرتاب شده است در اطراف برای برخی از زمان در کانادا اما هرگز اجرا شده است.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

در اینجا نگاهی به آنچه کارشناسان در مورد فکر می کنم کانادا تعویض به چهار روز در هفته کاری.

خواهد چهار روز هفته کاری کمک به تحریک اقتصاد ؟

موشه کاوشگر یک اقتصاددان در دانشگاه کونکوردیا گفت: تفکر است که اجرای چهار روز هفته کاری کمک خواهد کرد که برای تحریک اقتصاد در پی COVID-19 همه گیر است “خوش بینانه” اما “غلط.”

او گفت: مردم با دادن یک روز اضافی کار به احتمال زیاد نمی خواهد تغییر عادات هزینه های خود را.

“واقعیت این است که در پایان روز اگر شما کسب درآمد $50,000 یک سال و به شما پرداخت 40 درصد از این مالیات پس از آن شما باید $30,000 به صرف” او گفت:. “آیا شما صرف $30,000 در درآمد قابل تصرف در چهار روز در هفته پنج روز در هفته و هفت روز هفته –واقعیت این است که شما باید $30,000 به صرف.”

شیوع کروناویروس: ترودو می گوید برای حمایت از کسب و کارهای بزرگ این است که یک وام یک نجات’

شیوع کروناویروس: ترودو می گوید برای حمایت از کسب و کارهای بزرگ این است که یک وام یک نجات’

او گفت: یک روز اضافی در محل کار تغییر نمی دهد عدم قطعیت بسیاری از مردم احساس که مؤثر است چگونه آنها انتخاب به صرف.

[ ثبت نام برای سلامت ما IQ برای عضویت در خبرنامه آخرین coronavirus به روز رسانی ]

اگر من نگران هستم که فردا صبح من می توانم کار من از دست دادن و یا هفته آینده من می توانم خودم قفل شده را دوباره من صرف نمی,” او گفت:. “مهم نیست که چگونه بسیاری از ساعت شما را ترک آن فروشگاه باز حتی اگر شما به من تحویل رایگان خانه با آمازون آن را نمی خواهید به تغییر این واقعیت است که من نمی خواهم به صرف پول من چون من فقط نمی دانم فردا چه اتفاقی قراره به ارمغان بیاورد.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

ادامه مطلب: ترودو می پرسد تجاری صاحبخانه به ارائه اجاره کمک از طریق برنامه های امداد

ممکن است به تغییر در چهار روز هفته کاری?

کاوشگر گفت: جامعه ما ساخته شده است در پنج روز هفته کاری و که این امر می تواند “بسیار دشوار” را تغییر دهید.

او گفت: کوتاه شدن ایام کار در هفته می تواند باعث زنجیره تامین مسائل مربوط به کسب و کار است که تکیه بر همکاران بین المللی و فروشگاه ها و رستوران ها که نیاز به تنظیم ساعت خود را و چگونه آنها را به کار گیرند.

کاوشگر اضافه شده این امر نیز نیاز به تغییرات بزرگ در مناطق دیگر جامعه از جمله مهد کودک و فعالیت های فوق برنامه.

“این است که آن را غیر ممکن است, این درست است که آن را بسیار سخت تر از گفتن” OK, ما در حال رفتن برای پیاده سازی این شروع در حال حاضر,” او گفت:. “شما باید برای به دست آوردن بسیاری از مردم در هیئت مدیره و شما باید به فکر می کنم از طریق بسیاری از تدارکات از آن است.”

به طور کلی کاوشگر گفته است که “بزرگ” اگر نیوزیلند است با توجه به اجرای یک هفته کاری کوتاه تر اما که آن را نباید به عنوان یک حل های کوتاه مدت اقتصادی.

“ایده این است که رفتن به راه حل در آینده 12 تا 18 ماه در حالی که ما در حال نشستن در اطراف در حال انتظار برای یک واکسن آن را نمی خواهید به تغییر هر چیزی است.”

شیوع کروناویروس: ترودو مورد بحث تجاری اجاره برای کمک به کوچک و متوسط کسب و کار

شیوع کروناویروس: ترودو مورد بحث تجاری اجاره برای کمک به کوچک و متوسط کسب و کار

باید در کانادا پیاده سازی چهار روز هفته کاری?

کاوشگر گفت: از آنجا که کانادا در یک شبیه فرهنگ و زیرساخت به نیوزیلند تغییر به یک هفته کاری کوتاه تر است “قطعا چیزی است که ما می توانیم” را به عنوان یک آینده امکان.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

اما او اشاره کرد با یک اقلیت دولت فدرال و بسیاری از تصمیم گیری چپ به استان آن را “احتمالا کمی سخت تر در فضای سیاسی که برای دریافت توپ نورد” در کانادا.

او گفت: در حال حاضر این امر می تواند هوشمند اگر کانادا سیاستمداران صبر کنید و “دیده بان از حاشیه” برای دیدن چه چیز از بازی در نیوزیلند قبل از تصمیم گیری اگر آن را باید اجرا شود در اینجا.

ادامه مطلب: زنده به روز رسانی: کروناویروس در کانادا

خواهد چهار روز هفته کاری را به دفاتر امن تر?

ویکتوریا Arrandale استادیار در دانشگاه تورنتو Dalla لانا دانشکده بهداشت عمومی گفت: اجرای چهار روز هفته کاری نمی لزوما محدود کردن گسترش COVID-19.

“چهار روز ایام کار در هفته به عنوان یک رویکرد لزوما کاهش تعداد افراد در تماس با دیگران” او توضیح داد.

اما او گفت: بسیاری از کسب و کار با توجه به اجرای اقدامات مانند چرخش داده است که در محل کار یا متناوب شیفت به کاهش تعداد افراد در تعامل با یکدیگر است.

“و من فکر می کنم همه کسانی که می تواند کار در زمینه چهار یا پنج روز هفته کاری” او گفت:. “اما چهار روز هفته کاری هنوز هم نیاز به در نظر گرفتن کاهش این تعداد از مردم که در حال حاضر در محل کار.”

ادامه مطلب: متوسط غربالگری نه همیشه قابل اعتماد برای کاهش coronavirus خطر, کارشناسان می گویند

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

Arrandale اضافه شده در حالی که بازگشایی محل کار در میان COVID-19 هرگز “کاملا ایمن” هدف این است که آن را “به عنوان امن به عنوان امکان پذیر است.”

شیوع کروناویروس: شرکت مسئول هستند اگر آنها فراهم نیست محل امن در طول و بعد از همه گیر

شیوع کروناویروس: شرکت مسئول هستند اگر آنها فراهم نیست محل امن در طول و بعد از همه گیر

فراتر از نگاه کردن به چهار روز در هفته های کاری, Arrandale گفت: محل کار نیاز به اطمینان حاصل شود که کارکنان تمرین فیزیکی فاصله تا آنجا که ممکن است و در حال شستن دست های خود را اغلب پس از دست زدن به اشتراک گذاشته تجهیزات و یا بسیار لمس سطوح.

که در آن فاصله فیزیکی نمی تواند حفظ Arrandale گفت: “مهندسی کنترل” می توان به محل قرار داده.

“چیزهایی مانند پلکسی گلاس موانع است که ما شاهد امروزه در فروشگاه های مواد غذایی و چیزهایی مانند این که” او توضیح داد.

مشاهده link ”

© 2020 جهانی, اخبار یک بخش از کوروس Entertainment Inc.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>