مت هنکاک ‘حلقه حفاظتی در اطراف مراقبت از خانه وجود ندارد

هفته گذشته مت, Hancock, وزیر امور خارجه, برای, سلامت, ادعا کرد که دولت تا به حال “پرتاب حلقه حفاظتی در اطراف مراقبت از خانه” از آنجا شروع coronavirus بحران است.

متاسفانه از آنجا که حلقه حفاظتی پرتاب شد, 20,000 مردم را به نحوی در بر داشت یک راه برای مردن در آن تا حدودی جای تعجب نیست کیفیت که حلقه حفاظتی و درجه حفاظت را فراهم می کند یک موضوع که در آن Hancock شد نیاز به ارائه جزئیات بیشتر به مجلس عوام.

از آن شده است به طور منظم اظهار داشت: پس از اواخر که Hancock خسته است. اما او نه آنقدر خسته که دچار آسیب های روانی.

او می رود از طریق حرکات این هولناک اعزام در نوع عبوس یک نواخت مانند PTSD-addled غار راهنمای در لیگ آقایانکه ریش با هیچ رنگها تمایز بین توضیحات در شکل گیری قندیل چگونه او می بیند طرح مرده چهره پسر در سایه روی دیوار.

“ما را حفظ خواهد کرد به تقویت حلقه حفاظتی ما بازیگران در اطراف همه ما مراقبت از خانه های” آقای Hancock گفت.

روز دوشنبه Priti پاتل در مجلس عوام صورت مجموعه ای در او سنتی خالی نیمه پوزخند به عنوان دولت و فشرده در آن مهاجرت راه اندازی آن اسراف بد قضاوت کمپین رسانه های اجتماعی به جشن “پایان دادن به جنبش” و “کنترل گرفتن” از مرزهای ما.

ممکن است پس از آن فقط ممکن است که در جایی در دولت کسی است که آگاه از staggeringly واقعیت آشکار است که محافظ حلقه نیاز به کار از یک روز. حلقه حفاظتی که نیاز به تقویت است که یک حلقه حفاظتی.

“ما در حال آزمایش علامتی ساکنان خانه های مراقبت” هنکاک گفت: ادعا می کنند که هیچ یک از کسانی که در واقع کار می کند در یک خانه مراقبت می خواهم با آن موافق است اما احتمالا کمتر نادرست از بسیاری از ادعاهای دیگر رفتن در اطراف بنابراین آن را در حال حاضر انجام دهد.

اما مشکل Hancock کردم آنچه ما در اخبار کسب و کار خواهم به تماس “top line” در خانه های مراقبت درست است که در آغاز از coronavirus بحران اسمی قبل از داستانی حلقه پرتاب شد در اطراف آنها هزاران نفر از مردم با عجله به آنها را از بیمارستان به آزاد کردن ظرفیت تخت.

این افراد نیست تست شده برای coronavirus و در حال حاضر مراقبت از خانه کارگران و صاحبان و مدیران و هر کس در بین پوشش تا به تلویزیون و رادیو و توضیح می دهد که دقیقا چگونه Covid-19 آمد به مراقبت از خود و خانه و جایی که آن را پس از آن گسترش چاه مانند بسیار مسری ویروس آن است. هر کسی که در واقع شده است در داخل هنکاک حلقه حفاظتی به نظر می رسد زخم توسط بی تردید بوی مرگ.

و این واقعا مشکل است با حلقه حفاظتی. آن است که پس از آن ساخته شده بود coronavirus متعاقبا بارید پایین و بالای آن را از بالا مانند یک نوع Covid-19 بمب آتشزا. و در خصوص بی رحمانه و تاب آن انجام شد بسیار افرادی که فقط می خواهم ادعا را قرار داده و در یک حلقه حفاظتی نیست که در واقع وجود داشته باشد.

زمانی که یک جستجو برای تمثیل برای هنکاک حلقه حفاظتی متاسفانه یکی می یابد و تنها در روزهای پایانی این سری لنکایی, جنگ داخلی که در آن وحشت زده تاميل بودند با عجله به سمت, به خصوص ایجاد پناهگاه های امن تنها برای کسانی که پناهگاه های امن و سپس به عمد و callously از هوا بمباران کردند.

در واقع این نوع از بهترین به فکر هنکاک و حلقه حفاظتی به عنوان یک کار بسیار عجیب و غریب بسیار کم بودجه Baywatch بازسازی در آن Hancock sprints در بسیار بسیار آهسته حرکت به سمت های مختلف مراقبت از خانه می اندازد و زندگی خود را-صرفه جویی در حلقه حفاظتی نسبت به آنها. به جز آن وجود ندارد در واقع یک حلقه حفاظتی در همه وجود دارد فقط کلمات.

“من انداخته اند من حلقه حفاظتی در اطراف شما!” فریاد محافظ ringless, Hancock, چشمان خود را زنده با این امید که قدرت کلمات خود را خواهد آنها را متقاعد به چشم پوشی قابل اثبات یقین است که مطلقا هیچ حلقه حفاظتی وجود دارد.

در بسیاری از این بدتر است. مشکل با حلقه حفاظتی است که عطف به ماسبق ایجاد شده از طریق کلمات به تنهایی و سپس پس از آن ادعا شده اند تقویت شده است که در حال حاضر وجود دارد نسبتا بزرگ درجه ای از ابهام بیش از آن طرف حلقه به معنای ذینفع از آن حمایت می کند.

در اولین روز از coronavirus بازدیدکننده داشته است به مراقبت از خانه ها ممنوع شد ظاهرا برای حفظ آسیب پذیر و امن است. در حال حاضر آن است که به هیچ وجه روشن که آیا حلقه حفاظتی است که به منظور حفظ coronavirus و یا در.

در یک نقطه, وزیر بهداشت در بر داشت خود را توضیح داد که در واقع ما مراقبت صفحه اصلی مرگ و میر در مقایسه favourably با برخی از کشورهای دیگر. نه همه کشورهای دیگر است. نه مانند کره جنوبی, به عنوان مثال که در آن شده است وجود ندارد تنها یک. آن بود با این حال یک مقایسه جالب توجه است که در هفته گذشته زمانی که بریتانیا آن را در بر داشت بيشترين Covid-19 مرگ و میر در اروپا بوریس جانسون شروع به توصیف کشور-به-کشور مقایسه به عنوان “زودرس”.

در حال حاضر سیاست شده است به آرامی بهینه سازی به معنی آن است که تنها “زودرس” را تفسیر مقایسه. باقی مانده چند مطلوب آنهایی که داشت خوب هستند, در حال حاضر, به طوری که می تواند سرزنش Hancock برای گرفتن وجود دارد در حالی که او می تواند ؟

در هفته های اخیر پیشنهاد شده است که به دور از اینکه به طور تصادفی به بیرون درز از یک چینی آزمایشگاه coronavirus شده است می تواند مخفیانه ایجاد شده توسط برگ برنده دولت به عنوان آخرین تیر در ترکش به مکزیک به پرداخت هزینه برای دیوار که هنوز ساخته نشده است بر این اساس در حال حاضر می خواهد از جان گذشته برای حفظ آمریکایی ،

که به نظر می رسد کمی دور از ذهن نمی گویند خطر بالا است. به مراتب بهتر است فقط انجام یک هنکاک و ساخت دیوار از طریق قدرت تخیل خود را. هیچ کس به پرداخت هزینه برای آن که نه پدربزرگ و مادربزرگ خود را نه مکزیک نه هر کسی. نه با پول نقد به هر حال فقط با زندگی و به ندرت اگر همیشه قبل از است که سهام خاص بوده است ارزش بسیار ارزان.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>