وفاداری کمک به نگه داشتن RKY اردوگاه در شمال کینگستون زنده در طول همه گیر

نسل Kingstonians رفته اند به RKY اردوگاه در Parham شمالی از سنگ آهک شهرستان. اما که نمی خواهد رخ می دهد در این سال به عنوان COVID-19 باعث دیرین تسهیلات به یک استراحت.

هیچ آتش بدون قایقرانی و هیچ پریدن از یک برج به آب مجاز هستند که همه این فعالیت ها شده اند را در خود نگه دارد چرا که این بیماری همه گیر.

ادامه مطلب: دانشگاه لغو تابستانی اردوگاه به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس

“برای ما در صنعت ما شگفت زده گفت:” D ‘ Arcy مون اردوگاه مدیر.

“این است که ویرانگر برای گردشگران و خانواده و بنابراین ما همدردی اما من فکر می کنم پیام مهم است که آن را ویرانگر برای اردوگاه ما در اینجا خواهد شد در سال آینده.”

که خبر بد اما اخبار جهانی پیدا کرده است برخی از اخبار خوب در Eagle Lake, سایت اردوگاه.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

Kingston, Ont., فروشگاه های خرده فروشی باز کردن درب به مشتریان

Kingston, Ont., فروشگاه های خرده فروشی باز کردن درب به مشتریان

این بیماری همه گیر نمی توانید به دور از واقعیت است که در سال 2020 نشانه 90 سالگرد اردوگاه. این سازمان غیر انتفاعی تاسیس شد باشگاه روتاری Kiwanis باشگاه و YMCA of Kingston.

Munn را خوش می آید پس از یک بررسی ارسال می شود به پدر و مادر از ثبت نام کمپ نشان داد مقدار زیادی پشتیبانی می کند.

[ ثبت نام برای سلامت ما IQ برای عضویت در خبرنامه آخرین coronavirus به روز رسانی ]

“ما خواسته آنها را به آنچه آنها می خواهم که ما را با هزینه های خود را با” مون گفت. “هفتاد درصد از خانواده ها یا اهدا هزینه های خود را به طور کامل برای دریافت مالیات و یا معوق ثبت نام خود را برای سال آینده در حمایت از اردوگاه.

“است که به ما می دهد اعتماد به نفس به جلو حرکت, انگیزه برای حرکت به جلو و بدانند که ما در اینجا خواهد بود در سال آینده و خانواده های ما خواهد بود بیش از حد.”

ادامه مطلب: نوا اسکوشیا تجربه موارد جدید متصل به سفر جامعه گسترش

بیشتر از این خوش بینی است که به دلیل استفاده از سالن ناهار خوری که در میان ساخته شده است. مون می گوید 2 میلیون دلار به علاوه پروژه بخشی از ادامه حیات مبارزه است.

“این است که به ما به طبیعی جدید به عنوان” مون گفت. “ما قصد داریم از 2000 فوت مربع سالن ناهار خوری فضا به 5000 فوت مربع سالن ناهار خوری در فضا. که تصمیم گیری ساخته شده قبل از این بیماری همه گیر.

“این یک جایزه اضافه شده در حال حاضر که ما خیلی بیشتر فضا به جای مردم و به دور و در حال حاضر ما فقط به دنبال به جلو به ساخت.”

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

مون می گوید از 1.3 میلیون در حال حاضر مطرح شده برای سالن ناهار خوری و برخی از این هزینه ها را به این پروژه به عنوان به خوبی.

یک کمپین جمع آوری کمک مالی در جریان است برای عقاب دریاچه RKY اردوگاه نوسازی

یک کمپین جمع آوری کمک مالی در جریان است برای عقاب دریاچه RKY اردوگاه نوسازی

© 2020 جهانی, اخبار یک بخش از کوروس Entertainment Inc.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>