Lethbridge دره رودخانه چمن آتش ناشی از دفع نامناسب از سیگار کشیدن مواد

با چند اخیر چمن آتش سوزی در دره رودخانه بودن نسبت به دفع نامناسب از سیگار کشیدن, مواد, بیش از سال سوالات خواسته شده در مورد این که آیا ممنوعیت سیگار مورد نیاز در این منطقه است.

چمن آتش در مارس 14 ناشی از دفع نامناسب از سیگار و مواد با توجه به Lethbridge آتش نشانی.

در حالی که آتش بان در حال حاضر در محل برای رودخانه دره آتش نشانی می گوید از حضور در این پیشگیری blazes می تواند هزینه مالیات دهندگان یک پنی.

“همیشه وجود دارد هزینه ارتباط هر زمان که ما خدمه تبدیل کردن آتش به ویژه در چمن آتش وضعیت که در آن بسیاری از وسایل نقلیه مورد نیاز” گفت: Jeff ماریوت پیشگیری از آتش سوزی افسر برای شهرستان.

“آن است که بسیار گران قیمت به نوبه خود ما خدمه برای چمن آتش است.”

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

ادامه مطلب: نادرست دفع سیگار مواد معتقد بودند به علت Lethbridge دره رودخانه چمن آتش

این شهرستان گفت: آنها هنوز در حال گردآوری اطلاعات در مارس 14 آتش و مطمئن نیستید در این زمان چقدر پول آتش پاسخ هزینه. اما با توجه به شهر آماده به کار رای برای یک تلمبه زن کامیون $500 در هر ساعت نرخ متوسط برای یک آتش نشان در هر ساعت است $58.

“ما فقط امیدواریم که مردم خود بهتر قضاوت به دور خود سیگار و مواد” ماریوت گفت. “هیچ چیز وجود دارد در واقع در این طرح به ممنوعیت سیگار کشیدن در رودخانه پایین اما ما امیدواریم مردم تشخیص دهند که آن را خشک است — چمن آتش سوزی می شود و در حال آغاز شده توسط سیگار کشیدن مواد است.”

ماریوت گفت: در این نقطه بدانند که سیگار کشیدن مواد متعلق به یک کار دشوار است. اغلب یک littering شارژ تنها نتیجه در موارد شبیه به این.

ادامه مطلب: Lethbridge مرد توصیف ‘دیوانه’ برخورد نزدیک با چمن آتش

هلن Schuler طبیعت مرکز آن واقع در دره رودخانه می گوید: ممنوعیت سیگار کشیدن می تواند برای پاک تر و امن تر فضا.

“دانستن که ته سیگار تقریبا 50 درصد از بستر ما در حال پیدا کردن ما پاکسازی… خدای من” مرکز توسعه منابع هماهنگ کننده Curtis گودمن گفت.

“است که قطعا می تواند تاثیر عمده ای در بستر مشخصات جامعه ما” گودمن اضافه شده است.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

وی همچنین با اشاره به شهرداری ها در کانادا که ممنوع سیگار کشیدن در همه پارک ها.

“زمانی که من در سایر حوزه های قضایی یعنی شهر ونکوور که قرار داده اند و در ممنوعیت… وقتی که من راه رفتن را از طریق یک پارک ونکوور من نمی بینم هر ته سیگار,” گودمن گفت.

گودمن نیز کار می کند با جامعه تمیز کردن گروه حمال تمیز کردن و گفت: اعضای برداشت هزاران نفر از سیگار و مواد در طول اجرا می شود که او گفت: همچنین سمی به محیط اطراف است.

آتش محقق آدم Saturley گفت: سه نفر از ماهیگیری در روز شعله های آتش را شکست و به نام 911. او گفت: اگر آنها تا به حال نه دیده اند و نه آن شعله می توانست خیلی بدتر است.

Saturley گفت: مردان خواهد بود نامزد برای یک جامعه جایزه به رسمیت شناختن نقش آنها در کمک به خاموش کردن آتش.

با توجه به سازمان آتش نشانی این آتش سوزی به مساحت حدود 1500 متر مربع در اندازه و آسیب رساندن به درختان بزرگ.

Lethbridge آتش نشانان و شهرستان ها یادآوری ساکنان که اگر آنها برنامه ریزی در بازدید از رودخانه پایین برای لذت بردن از پیاده روی و دوچرخه سواری در مسیرهای پیاده روی و اگر آنها در حال سیگار کشیدن در حالی که انجام بنابراین آنها باید از خود دور, سیگار کشیدن, مواد, مانند سیگار به غیر قابل احتراق ظرف.

مسئولان شهرستان نیز یادآوری مردم به مسئولانه از خود دور سیگار مواد در حالی که رانندگی.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>