“من نمی دانم”: برنامه ای برای بازگشایی مدارس انگلیسی در ماه آینده در هوا پس از اذعان وزیر رشد شورش

یک وزیر کابینه اذعان کرده است او نمی داند که اگر مدارس در انگلستان را بازگشایی در تاریخ 1 ژوئن به عنوان برنامه ریزی شده پس از یک رشد شورش از معلمان و شوراهای محلی.

رابرت Buckland ردیف عقب از تاریخ مورد نظر – کمتر از دو هفته دور – تصدیق ایمنی ترس و سالن های شهر احتمالا تا به حال قدرت برای حفظ برخی از مدارس بسته شده است.

“من قصد ندارم به نشستن در اینجا و وانمود کند که به طور ناگهانی در 1 ژوئن همه چیز یکنواخت خواهد شد – من نمی دانم” عدالت وزیر گفت.

در مجموع 11 مقامات محلی از جمله برخی از محافظه کار-اجرا یا اعلام آشکار مخالفت با بازگشایی و یا هشدار داد باید آن را به تعویق افتاد.

مدرسه فرمانداران هشدار داده اند از آن خواهد شد سخت به چشم پوشی از نظرات شوراها – چیزی Mr Buckland به نظر می رسد که او گفت: برخی به طور مستقیم شاغل آموزش کارکنان.

“من فکر نمی کنم هیچ یک از ما می خواهید برای قرار دادن یا کودکان و یا اختصاص داده شده ما آموزش کارکنان در هر گونه خطر در همه این سوال که امن است که به وضوح پارامونت” او گفت BBC صبحانه.

“ما همه نسبت به ژوئن 1 و برنامه ریزی که برای بازگشت اما من قبول می کنم نکته ای که وجود دارد ممکن است مسائل از کارفرمایان که نیاز به خطاب.”

این معاون وزیر دادگستری افزود: “من کاملا احترام و درک نگرانی هایی است که ما در حال شنیدن برخی از بخش های این بخش است.”

تن است که یک تغییر مشخص شده از گاوین Williamson, وزیر آموزش و پرورش است که انتظار دارد همه به زبان انگلیسی مدارس برای بازگشایی در تاریخ 1 ژوئن اگر دولت پنج آزمون برآورده شده است.

اما مخالفان در حال حاضر یک متحد قدرتمند در آنجلا مک لین معاون مشاور ارشد علمی که مخالف بیشتر مستند-کاهش قبل از آزمون-و-ردیابی طرح برای گرفتن عفونت های جدید است که در نهایت به بالا و در حال اجرا است.

هر بیشتر لغو محدودیت باید مبتنی بر “مشاهده سطح از عفونت…و نه در یک تاریخ ثابت” او گفت: Downing Street جلسه توجیهی روزانه.

جان ادموندز یکی دیگر از اعضای علمی گروه مشورتی در موارد اضطراری (مریم) نیز گفت: سیستم مورد نیاز برای “تعبیه شده و به خوبی کار” قبل از بازگشایی مدارس می تواند.

آقای Buckland بستری تست-و-اثری نخواهد بود “به طور کامل توسعه یافته” در انگلستان برای چند هفته و اضافه کرد: “من فکر می کنم آن نخواهد بود و به عنوان گسترده و تمام عیار به عنوان ما می خواهم [1 ژوئن].

“من فکر می کنم که توسعه بیش از چند هفته آینده بیش از ماه آینده و یا تا. این ترکیبی از این نرم افزار و آهنگ و ردیابی داوطلبان که در حال آموزش دیده به عنوان ما صحبت می کنند.”

و او اذعان کرد که دولت انتخاب کرده برای محافظت از بیمه خدمات درمانی پیش از مراقبت از خانه که در آن حداقل 15,000 مرگ و میر در حال حاضر صورت گرفته است.

“درست است و من فکر می کنم که کاملا ضروری بود,” او گفت, اخبار آسمان. “در حال حاضر زمان به سرزنش مردم است. من فکر می کنم که خواهد بود کاملا غیرسازنده است.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>