HBO Max: اسنایدر برش, تخفیف, رایگان, ارتقاء, راه اندازی, تاریخ نشان می دهد و فیلم انتظار – CNET


hbo-max-all-the-shows-coming.png

HBO حداکثر وعده های زیادی است.

HBO/تصویر توسط کیتلین Petrakovitz/CNET

HBO Max HBO-لنگر خدمات جریان راه اندازی مارس 27تا مشترک زیادی با رقبا مانند دیزنی به علاوهطاووس و Netflix بکشد. آنها را مانند HBO حداکثر باید وسیع کاتالوگ آمار نشان می دهد و فیلم به علاوه یک-بودجه تخته سنگ از اصل منحصر به فرد بسته بندی شده با ستاره.

یک تفاوت: HBO حداکثر جریان است به طور انحصاری به جریان افسانه ای “اسنایدر برش” از فیلم Justice League سال آینده این شرکت گفت. این جایگزین ویرایش در سال 2017, DC فیلم توسط کارگردان زاک اسنایدر را در جریان خدمات در 2021. همچنین Wednesay HBO Max اعلام کرد بیشتر پرداخت-TV مشتریان خواهد شد که HBO حداکثر به عنوان ارتقاء رایگان اگر آنها در حال حاضر به اشتراک HBO.

برای بسیاری از مردم هر چند شاید مهم ترین تفاوت بین HBO حداکثر و خود را رقیب جریان خدمات است که HBO حداکثر گران ترین است. HBO Max از AT&T را WarnerMedia تنظیم شده است به هزینه 15 دلار در ماه است که مطابق با قیمت برای HBO در حال حاضر و برای HBO سنتی کانال در بسیاری از پرداخت ارائه دهندگان تلویزیون. (مقایسه دیزنی به علاوه 7 دلار در ماه Netflix بکشد ارزان ترین ردیف 9 دلار و طاووس خواهد حتی یک رایگان محدود ردیف با تبلیغات است.)

امید به آن را به ارزش در حالی که خود را HBO حداکثر بالشتک جریان خدمات با محتوای بسیار بیشتر از HBO در حال حاضر و یا به طور منظم کانال است. این شرکت در حال سرمایه گذاری میلیاردها دلار در خدمات خود را در گران معاملات به جریان مردمی reruns مانند دوستان و The Big Bang Theory, و در بودجه خود را برای برنامه نویسی اصلی.

در راه اندازی HBO حداکثر باید شش اصطلاح مکس اصل, از جمله گلچین سری به نام دوست دارم زندگی با بازی آنا کندریک که به شرح زیر یکی از شخصیت ها را از طریق رابطه عاشقانه هر قسمت. این تولید شده توسط Kendrick and Paul Feig شناخته شده برای ضربه کمدی مانند ساقدوش عروس. HBO حداکثر موج دوم اصل شامل 11 شکن ضربه در تابستان. بسیاری از آنها در فصل جدید موجود نشان می دهد که می شود جریان به طور انحصاری در HBO Max, اما, تابستان, تخته سنگ دربسته Aug. 6 با والاتر از Seth Rogen, فیلم کمدی آمریکایی ترشی.

americanpickle

ست روگن نقش هر دو 1920 مهاجر و کامپیوتر-برنامه نویسی نوه بزرگ در آمریکا ترشی.

HBO Max

اما مانند بسیاری از چیزها در جهان HBO مکس اصل شده اند مختل توسط coronavirus بیماری همه گیر.

مردم در سراسر کشور در حال جریان خیلی بیشتر به عنوان آنها محدود به خانه های خود را, اما این ویروس و بیماری تنفسی COVID-19را تعطیل تلویزیونی محصولات در سطح جهان است. خدمات و سرویس های جدید راه اندازی شده در این سال ها به خصوص ضربه زیرا آنها نمی باید به اندازه برنامه نویسی اصلی به پایان رسید و در عین حال در مقایسه با تاسیس خدمات مانند Netflix بکشد.

HBO حداکثر نشده اظهار نظر در مورد تاثیر این ویروس به طور مستقیم اما سیگنال تاخیر شروع به سطح. دوستان مراسم ویژه با تاخیر برای یک. از سوی دیگر HBO حداکثر خلاق شدن با انواع جدیدی از برنامه نویسی: خدمات رزرو قرنطینه پخت و پز نشان می دهد از خواننده و بازیگر سلنا گومز برای مثال در کدام گومز پیوست از راه دور توسط متخصص سرآشپزها هر قسمت.

پس چگونه شما HBO حداکثر? مشتریان جدید می توانید به سادگی ثبت نام و اگر شما پیشسفارش در HBO Max وب سایت قبل از مارس 27 تاریخ راه اندازی, شما می توانید یک تخفیف برش $3 قیمت ماهانه برای سال اول — $12 قیمت ماهانه برای 12 ماه.

screen-shot-2020-05-01-at-9-33-30-am.png

HBO حداکثر این است که ارائه تخفیف اگر شما ثبت نام در HBOMax.com قبل از راه اندازی در مه 27.

HBO/تصویر توسط Joan E. Solsman/CNET

برخی از افرادی که در حال حاضر به طور منظم HBO اشتراک را دریافت حداکثر برای بدون هیچ هزینه اضافی. که شامل تقریبا هر کسی که در حال حاضر برای پرداخت HBO از طریق AT&T (HBO شرکت مادر), AT&T خدمات ماهواره DirecTV منشور و آن طیف خدمات, YouTube, تلویزیون, اپل, گوگل, Hulu, Altice ایالات متحده آمریکا و مطلوب خود و Suddenlink خدمات Verizon و آن Fios, خدمات, Cox Communications, و هر کسی که با گرفتن HBO اگر یک ارائه دهنده در اصطلاح NCTC گروه مستقل کابل و پهنای باند شرکت — که شامل WOW!, اطلس پهنای باند RCN, Grande ارتباطات و موج MCTV و دیگران. (اگر چک پرداخت خود را-ارائه دهنده تلویزیون است NCTC اعضای.)

هر کسی که در حال حاضر برای پرداخت HBO از طریق یکی از کسانی که ارائه دهندگان HBO حداکثر در هیچ هزینه اضافی.

اما نه هر HBO می شود مشتری به صورت خودکار ارتقاء — Comcast در, برای مثال, بزرگترین ارائه دهنده کابل در کشور با آن Xfinity خدمات و HBO حداکثر نشده اعلام کرد Comcast معامله نشده است. بنابراین اگر شما پرداخت-TV با HBO از طریق هر ارائه دهنده ذکر شده در بالا و سپس HBO حداکثر نشده مرتب یک معامله برای شما است. اگر شما می خواهید HBO حداکثر می تواند شما را مجبور به انتخاب بین لغو فعلی خود را به اشتراک HBO دوباره ثبت نام برای مکس یا دو بار پرداخت — یک لایحه به صورت منظم HBO و دیگری برای HBO حداکثر.

آره, آن پیچیده است. همه چیز ما در مورد HBO حداکثر هزینه, تخفیف, برنامه و آن را نشان می دهد و فیلم در زیر است.

چقدر HBO حداکثر هزینه ؟

HBO حداکثر خواهد بود 15 دلار در ماه در راه اندازی. یک preorder تخفیف ارائه می دهد 12 دلار نرخ ماهانه برای سال اول اگر شما ثبت نام تا قبل از مارس 27 در HBOMax.com.

مدتی در همان سال اول خدمات را گسترش خواهد داد که شامل یکی دیگر از ردیف است که حامل تبلیغات. این شرکت هنوز مشخص نیست قیمت, راه اندازی, تاریخ و یا فروشگاه محدودیت در این ردیف, اما آن را احتمالا خواهد بود ارزان تر یا حتی رایگان.

HBO در حال حاضر مستقل و جریان سرویس HBO در حال حاضر نیز هزینه 15 دلار در ماه است. هر چند HBO در حال حاضر ادامه خواهد داد به کار HBO Max اصل آن را تعویض کنید. HBO در حال حاضر مشترکین خوش آمدید به چوب با این سرویس اما آنها اساسا توان پرداخت همان مقدار کمتر محتوا. HBO Max را همه همان را نشان می دهد و فیلم در HBO در حال حاضر به همراه یک فروشگاه بزرگ از مجوز برنامه نویسی و منحصر به فرد اصل است.

در مقایسه با رقیب جریان, خدمات, راه اندازی قبل از HBO Max که قیمت گذاری ممکن است احساس شیب دار برای بسیاری از مصرف کنندگان است. دیزنی به علاوه 7 دلار در ماه و تلویزیون اپل به علاوه 5 دلار است. هر دو در حال ارائه تخفیف است که می تواند به کاهش قیمت بیشتر و یا ارائه فرصت برای تمدید دوره رایگان به مدت تا یک سال. اپل, برای مثال, به دور از یک سال اشتراک به هر کسی که خریداری یک دستگاه اپل از اوایل سپتامبر. و دیزنی یک معامله با Verizon بنابراین هر یک از حامل های تلفن همراه مشترکان یک سال رایگان است.

هنگامی که HBO حداکثر راه اندازی ؟

HBO حداکثر راه اندازی خواهد شد مه 27 در ایالات متحده است.

پس از آن HBO حداکثر بین المللی بسط اولویت بندی خواهد شد, امریکا و اروپا است. آمریکای لاتین خواهد شد HBO حداکثر در سال 2021 این شرکت گفته است.

HBO حداکثر زمان ما را قرار داده و آن را در نزدیکی پایان رژه از خدمات جریان راه اندازی. پس از دیزنی Plus و Apple TV به علاوه هر دو راه اندازی شد در ماه نوامبر مارس آورده Quibi تلفن همراه خدمات جریان از هالیوود غول Jeffrey Katzenberg که بر کوتاه اپیزودیک اصل قابل مشاهده فقط بر روی گوشی های. همچنین در مارس طاووس راه اندازی یک “دزدکی حرکت کردن زیرچشمی نگاه کردن” در آن خدمات در Comcast; طاووس ملی راه اندازی مجموعه ای برای جولای 15 (هر چند که تاریخ ممکن است تحت فشار قرار دادند).

چه دستگاه می تواند جریان HBO حداکثر?

HBO گفت: حداکثر خدمات در دسترس خواهد بود در یک “بسیار گسترده ای از دستگاه های” از جمله تلفن, وب سایت متصل به تلویزیون و کنسول های بازی.

به تازگی این شرکت را آغاز کرده است رسما اعلام تخفیف برای دستگاه پشتیبانی می کند.

 • اکثر دستگاه های اپل است که می تواند جریان ویدئو را پشتیبانی HBO حداکثر — iPhone, iPad, iPod Touch, Apple TV 4K و Apple TV HD. اما مشتریان با دوم و نسل سوم اپل تلویزیون مدل نیاز به جریان HBO حداکثر محتوای خود را از iPhone یا iPad خود را به تلویزیون خود را با پخش.
 • گوگل سیستم عامل اندروید برای گوشی ها و تبلت ها خواهد شد که یک برنامه به عنوان به خوبی و تلویزیون اندروید دستگاه Chromebook گوگل Chromecast Chromecast و ساخته شده است در دستگاه های پشتیبانی HBO حداکثر بیش از حد.
 • سونی پلی استیشن 4 سیستم قادر خواهد بود برای دانلود HBO Max برنامه از طریق فروشگاه پلی استیشن.
 • مایکروسافت ایکس باکس یکی از کنسول های بازی همچنین قادر خواهد بود برای به دست آوردن HBO Max نرم افزار از طریق فروشگاه مایکروسافت.
 • انتخاب سامسونگ متصل به اینترنت تلویزیون های هوشمند — مدل 2016 از طریق 2020 — قادر خواهد بود برای دانلود و خرید HBO حداکثر به طور مستقیم.

اما یکی از دستگاه های محبوب ممکن است HBO حداکثر حداقل در ابتدا. روز شنبه, AT&T ورودی مدیر عامل شرکت جان Stankey گفت که آمازون آتش تلویزیون محصولات ممکن است یک HBO افزار Max. “من خوشحالم که می گویند که ما در حال رفتن به در تقریبا تمام برنامه ها و یا شاید یک استثنا است. آن را مانند به نظر می رسد ممکن است در آمازون آتش app store که از این همه گفته و انجام داده,” او گفت:. “اما من احساس می کنم واقعا خوب در مورد توزیع و پویا و در دسترس بودن این محصول است.”

از کجا می توانم دریافت HBO حداکثر? و چگونه می توانم حداکثر اگر من در حال حاضر HBO?

ساده ترین راه برای دریافت HBO حداکثر این است که به ثبت نام برای آن به طور مستقیم در hbomax.com. شما همچنین قادر خواهید بود به تماشا و پرداخت هزینه برای HBO Max از طریق AT&T, DirecTV, منشور (همچنین به عنوان شناخته شده طیف), YouTube, تلویزیون گوگل, اپل و Hulu.

از طریق اپل, HBO حداکثر خواهد بود برنامه های iOS برای iPhone و iPad است که اجازه خواهد داد که شما را به ثبت نام و پرداخت هزینه از طریق یک در برنامه خرید. اپل نیز ادغام HBO حداکثر به خود تلویزیون برنامه که اجازه می دهد تا شما را به جمع برخی از کانال های جریان به تماشای آنها را در یک مکان.

از طریق گوگل HBO حداکثر باید یک برنامه برای گوشی های آندروید و قرص در فروشگاه Google Play و شما قادر به ثبت نام در داخل برنامه با یک خرید در نرم افزار. شما همچنین قادر خواهید بود به جریان HBO حداکثر در Android TV Chromebook Google Chromecast. اگر شما در حال حاضر به اشتراک HBO در حال حاضر از طریق گوگل بازی شما به طور خودکار قادر به ورود به سیستم HBO Max در راه اندازی بدون پرداخت هزینه اضافی و شما همچنان به صورتحساب از طریق گوگل. و یوتیوب تلویزیون پخش آنلاين پرداخت خدمات تلویزیون توسط گوگل یوتیوب را نیز حمل HBO حداکثر.

همه چیز پیچیده تر اگر شما در حال حاضر HBO و می خواهید بدانید که چه اندازی HBO حداکثر معنی را برای شما. برخی از افرادی که در حال حاضر موجود برای به اشتراک HBO خواهد بود قادر به باز کردن HBO حداکثر در بدون هیچ هزینه اضافی , اما نه همه.

مشترکین به HBO در حال حاضر می توانید ارتقاء به HBO Max رایگان و HBO مشترکین از طریق AT&T می توانید آن را دریافت رایگان بیش از حد (که HBO مشتریان از طریق DirecTV, U-verse, AT&T, TV شرکت AT&T تلویزیون و AT&T کاربران بی سیم است که می تواند اضافه کردن HBO با برخی از برنامه های نامحدود). و از طریق یک مارس مقابله با منشور همه از منشور موجود HBO مشترکین از جمله مشترکین در طیف آن طلا و نقره تصویری بسته خواهد شد به طور خودکار با توجه به دسترسی به HBO حداکثر برای بدون پرداخت هزینه اضافی.

چهار شنبه, HBO Max اعلام کرد موج جدید معاملات با دیگر ارائه دهندگان. شما همچنین واجد شرایط برای یک HBO حداکثر ارتقا دهید اگر شما در حال حاضر یک HBO مشترک از طریق Altice ایالات متحده آمریکا و مطلوب خود و Suddenlink خدمات Verizon و آن Fios, خدمات, Cox Communications, و هر کسی که با گرفتن HBO اگر یک ارائه دهنده در اصطلاح NCTC گروه مستقل کابل و پهنای باند شرکت ها — از جمله WOW!, اطلس پهنای باند RCN, Grande ارتباطات و موج MCTV و دیگران. (اگر چک پرداخت خود را-ارائه دهنده تلویزیون است NCTC اعضای.)

اما این معلوم نیست که آیا شما می توانید HBO حداکثر شامل اگر شما خود را HBO از طریق دیگری پرداخت-ارائه دهنده تلویزیون چه که سنتی ارائه دهنده مانند Comcast یا ظرف شبکه و یا اینترنت-بر اساس یکی مثل آمازون نخست کانال های ویدئو و کانال Roku. زمانی که AT&T اعلام کرد HBO حداکثر در سه ساعته ارائه در ماه اکتبر این شرکت اعلام کرد که هنوز در مذاکرات با دیگر پرداخت به ارائه دهندگان تلویزیون در مورد ارائه HBO حداکثر سنتی خود را HBO مشترکین.

AT&T نیز با ارائه یک ماتریس پیچیده از وله برای HBO حداکثر. برخی از مشتریان آن را دریافت کنید بدون هیچ هزینه اضافی در حالی که دیگران واجد شرایط برای یک ماه و سه ماه و یا یک سال کامل محاکمه. بهترین شات خود را در تا بدانند که آیا شما واجد شرایط است به حساب خود را بررسی کنید و یا myAT&T برنامه اما CNET نیز در لیست AT&T صلاحیت نظر خود را برای HBO حداکثر وله.

نشان می دهد و فیلم: آنچه من قادر به تماشای در HBO حداکثر?

HBO حداکثر فروشگاه است که در سراسر نقشه.

HBO حداکثر شامل تمام نشان می دهد و فیلم در HBO به علاوه یک انتخاب با مشخصات بالا با مجوز محتوا مانند دوستان The Big Bang Theory, Rick & Morty و جنوبی پارک. و آن را لایه منحصر به فرد برنامه نویسی اصلی در بالای آن است. در راه اندازی HBO حداکثر گفت: آن را از 10 ، 000 ساعت از محتوا به جریان.

در اصل HBO حداکثر برنامه ریزی شده به 31 اصل در آن سال اول و آمپر است که تا 50 اصل در سال دوم. اما کسانی که جدول زمانی تنظیم ممکن است به دلیل اختلال از coronavirus.

ساده ترین بخش از فروشگاه به درک این است HBO خود را. HBO حداکثر شامل همه چیز را در به طور منظم HBO به طوری که به معنی تمام, تئاتر, فیلم هایی که می آیند و از کانال; قسمت جدید از سری HBO مانند Westworld هفته گذشته Tonight With John Oliver, خیابان کنجد و غیره و فصل گذشته از این برنامه به عنوان به خوبی به عنوان کامل HBO پشت فروشگاه مانند بازی تاج و تخت, سیلیکون ولی, Veep سیم و غیره. به علاوه هر یک از HBO اصلی فیلم مستند و ویژه.

فیلم خواهد شد بخش مهمی از این فروشگاه بیش از حد. و هر گونه فیلم است که در دسترس به تماشای سنتی HBO شبکه نیز در دسترس خواهد بود به جریان در HBO حداکثر. نکات برجسته از HBO مکس فیلم, فروشگاه شامل (اما نه لزوما موجود در راه اندازی):

 • به اصطلاح اسنایدر برش لیگ عدالت, میله میله برای رسیدن به HBO حداکثر در سال 2021
 • کامل مجموعه ای از هابیت, ارباب حلقه ها و ماتریکس trilogies.
 • لگو فیلم.
 • DC فیلم هایی مانند Joker, Wonder Woman, خودکشی, تیم ملی, Shazam, Aquaman و هر بتمن و سوپرمن فیلم از 40 سال گذشته.
 • استودیو Ghibli انیمیشن, فیلم های که هرگز منتشر شده است برای پخش در ایالات متحده قبل از.
 • انیمیشن انتخاب مثل Fullmetal Alchemist: Brotherhood و دیگر عناوین بالا از انیمیشن متمرکز خدمات جریان Crunchyroll است که در نهایت نیز متعلق به AT&T.
 • فیلم های کلاسیک مانند جادوگر شهر اوز, کازابلانکا, همشهری کین, رفته بر باد, درخشان, آواز در باران, 2001: یک اودیسه فضایی, The Goonies, Blade Runner: The Final Cut, کابوس در خیابان الم حق رای دادن و بسیاری دیگر.
 • جدیدتر بازدید مانند دیوانه غنی آسیایی و یک ستاره متولد شده است.

در نهایت HBO حداکثر باید بیش از 18,000 فیلم شرکت کرده است.

در بالا از آن, AT&T بوده و صدور مجوز در خارج از آمار نشان می دهد به پد HBO حداکثر فروشگاه. اکثر چشم ظاهر شده است:

 • گزارش $425 میلیون معامله را به نفع خود حقوق به همه قسمت های از ’90s آمار دوستان را ترک کرده است که Netflix شروع به جریان در HBO Max در راه اندازی.
 • یک گزارش 500 میلیون دلار برای مقابله با جریان The Big Bang Theory.

آن را نیز امن معاملات برای فصل گذشته از Rick and Morty; 11 از مهمترین فصل های اخیر از دکتر که به همراه یکی دیگر از سه آمده است; CW سریال مثل Pretty Little Liars, Batwoman و ریوردیل spinoff کتی Keene و همچنین بیشتر در آینده CW series; The Fresh Prince of Bel-Air; The West Wing; و سری مانند لوتر و Ricky Gervais’ اصلی این دفتر در میان بسیاری دیگر.

انیمیشن طنز پارک جنوبی خواهد شد نه تنها کمک آن بازگشت به فروشگاه HBO حداکثر بلکه جریان قسمت های جدید. آخرین قسمت از پارک جنوبی را در جریان HBO حداکثر 24 ساعت پس از آنها هوا را در کمدی مرکزی برای سه فصل است.

و HBO حداکثر باید منحصر به فرد اصلی را نشان می دهد و فیلم, به نام مکس اصل. برای بیشتر قسمت ها, سری اصلی در HBO حداکثر خواهد رها کردن قسمت های جدید به صورت هفتگی.

در راه اندازی در مه 27, اصل عبارتند از:

 • عشق, زندگی, عاشقانه, کمدی با آنا کندریک.
 • در ضبط یک بحث من بیش از حد فیلم مستند در مورد سابقه اجرایی راسل سیمونز.
 • افسانه ای رقابت نشان می دهد بر اساس زیرزمینی کشیدن توپ.
 • Craftopia یک YouTuber به میزبانی صنایع دستی سری.
 • جدید Looney Tunes کارتون.
 • نه خیلی دیر نشان می دهد با علم.

پس از راه اندازی بعدی مکس اصل که شده ایم برای انتشار برنامه ریزی شده عبارتند از:

 • سرنوشت یک unscripted کودکان و نوجوانان ماجراجویی رقابت های سری — ژوئن 18.
 • عذاب گشت فصل دوم DC Universe سری — ژوئن 25.
 • Esme & Roy, فصل دوم, کودکستان متحرک سری از کارگاه کنجد — ژوئن 25.
 • جستجو, حزب, فصل سوم, کمدی, هیجان انگیز که در اصل پخش TBS — ژوئن 25.
 • ماجراجویی زمان: سرزمین های دور-BMO است که برای اولین بار از چهار ویژه احیای شبکه کارتون حق رای ماجراجویی زمان-ژوئن 25.
 • انتظار امی سه بخش docuseries در مورد کمدین Amy Schumer زندگی در تور در طول بارداری — جولای 9.
 • به اندازه کافی نزدیک یک انیمیشن کمدی در مورد هزاره هم اتاقی — جولای 9.
 • خانه Ho یک multigenerational خانواده docusoap — جولای 16.
 • Tig n’ به دنبال متحرک کودکان سری از Cartoon Network Studios در مورد یک دختر 8 ساله و ابزار سازی گربه — جولای 23.
 • چیز ساییده شده یک نمایشنامه کمدی در مورد یک ثروتمند در لندن که می رود به استرالیا زادگاه — جولای 30.
 • خانه سگ, یک unscripted انگلیسی, امداد و نجات حیوانات سری — جولای 30.
 • آمریکا ترشی های Seth Rogen, کمدی که توسط HBO Max اولین بار اصلی فیلم در مورد یک دهه 1920 مهاجر که حفظ ترشی شور برای 100 سال و در دیدار نوه بزرگ (هر دو شخصیت به تصویر کشیده شده توسط روگن) در مدرن روز بروکلین — اوت. 6.

پس از آن در طول پاییز و فراتر از HBO حداکثر اضافه خواهد شد دیگر اصل, از جمله:

 • همراه پرواز, بازیگران و اجرایی تولید شده توسط Kaley Cuoco بر اساس این رمان توسط کریس Bohjalian.
 • دوستان unscripted بازیگران مراسم ویژه.
 • Sci-fi حماسه Raised by Wolves از کارگردان و تهیه کننده اجرایی ریدلی اسکات. 10-قسمت سری بر دو مصنوعی بالا بردن انسانی کودکان بر روی یک سیاره مرموز. نشان می دهد در حال حاضر پیچیده تولید در آفریقای جنوبی.

HBO حداکثر در اصل برنامه ریزی شده به 31 سری اصلی در راه اندازی آن سال (که در مجموع 69 سری هنگامی که در ترکیب با محتوای HBO). سپس در سال 2021 HBO حداکثر برنامه ریزی برای گسترش مکس اصل به یک تخته سنگ از 50 را نشان می دهد. حدود نیمی از آنها هدفمند در افراد جوان در سن 16 تا 34 و بقیه را تقسیم بین بزرگسالان بیشتر کرایه و کودکان و نوجوانان و خانواده مطالب خارج از HBO با نام تجاری.

برخی از دیگر نکات برجسته این اصل تنظیم برای HBO Max عبارتند از:

 • جدید DC عناوین. یک فانوس سبز سری که تولید کننده Greg Berlanti (یک جوانان-بزرگسالان تلویزیون گورو پشت ریوردیل و فلش) می گوید: سفر به فضا و “وعده به ما بزرگترین DC نشان می دهد تا کنون ساخته شده است.” ماجراهای عجیب و غریبیک ساعت, درام, گلچین سری نیز تولید شده توسط Berlanti است که به بررسی متقاطع زندگی انسانها و superhumans. DC قهرمان فوق العاده بالا خواهد بود نیم ساعته کمدی از بانک های الیزابت تولید کننده و بازیگر شناخته شده برای بازی گرسنگی فیلم و 30 Rock که شما تمرکز بر روی یک گروه از نوجوانان دانش آموز در یک مدرسه شبانه روزی برای “استعداد” کودکان و نوجوانان.
 • پروژه توسط J. J. Abrams. آبرامز, شناخته شده برای رژه از تلویزیون و جعبه دفتر بازدید امضا megadeal با AT&T و WarnerMedia به پروژه های این شرکت است. در HBO Max او را کمک به تولید یک نمایش در مجموعه لیگ عدالت تاریک جهان; نادیده می گیرند, یک, هیجان انگیز بر اساس استفان کینگ درخشان و مجموعه در چشم پوشی هتل و 1970s جرم و جنایت نشان می دهد به نام Duster.
 • نیم ساعت کمدی از بازیگر-تهیه کننده عیسی Rae. رائه رپ Sh*t بررسی موسیقی کسب و کار در میامی از طریق چشم از سه نفر: یک تازه بدوران رسیده هیپ-هاپ و hustling مدیر.
 • نیم ساعت کمدی از بازیگر/تهیه کننده Mindy Kaling. دختران کالج (یک عنوان) آهنگ سه 18 ساله دانشجوی سال اول هم اتاقی همیشه در کالج در ورمونت.
 • The Boondocks سری انیمیشن است “دو reimagined فصل” همراه با 50 دقیقه ای ویژه در اصل برنامه ریزی شده برای پاییز سال 2020 است.
 • جدید Jellystone سری انیمیشن های کلاسیک هانا-باربرا شخصیت های برادران وارنر انیمیشن.
 • جدید سری انیمیشن از شبکه کارتون استودیو به نام این Fungies, به عنوان به خوبی به عنوان ترکیبی زنده-اکشن/کمدی انیمیشن Tooned خارج از برنده جایزه اسکار کارگردان Robert Zemeckis.
 • کمدی فوق العاده از کونن اوبراین و تیم خود TBS نشان می دهد. آنها خواهید بود در حال توسعه پنج شوی ویژه برای HBO Max: اوبراین میزبان دو محصول فوق العاده است که قابلیت های کوتاه مجموعه ای از چند و آینده کمیک و معاون کشیش بخش hourlong مجموعه از سه کمدین. که تخته سنگ ملحق خواهد شد یکی دیگر از یک ساعت ویژه از کمدین جیمز Veitch.

این سرویس را کوچکتر تخته سنگ اصلی فیلم بین پنج تا 10 در هر سال با توجه به طرح اصلی. اوایل برجسته در فیلم اصلی تخته سنگ عبارتند از:

 • دو تصویر مقابله با ریس ویترسپون به سلام آفتاب.
 • یک فیلم مستند در مورد Anthony Bourdain.
 • چهار تصویر مقابله با Berlanti از جمله Unpregnant در مورد دو دختر نوجوان که در یک سفر جاده ای به نیومکزیکو پس از یکی می یابد و از او باردار بر اساس بزرگسالان جوان رمان Jenni Hendriks و تد کاپلان ،
 • فوق العاده, هوش, یک فیلم کمدی با بازی ملیسا مک کارتی در مورد یک زن که زندگی عاشقانه انتخاب شده است برای مشاهده توسط هوش مصنوعی.
 • بابی شکایت, یک, کمدی, ویژگی بازیگران جین باکره Gina Rodriguez as an up-and-coming وکیل جوان که می پیوندد گرفتگی بوستون شرکت حقوقی.

در حال حاضر در حال پخش: سازمان دیده بان این: Westworld فصل 3: تحریک در مقابل دلوس


11:10

چگونه HBO Max متناسب با HBO Go و HBO در حال حاضر ؟

HBO حداکثر خواهد بود شبیه به HBO Go و HBO در حال حاضر اما با برنامه اضافی.

به طور کلی HBO در حال حاضر و HBO Go در حال نزدیک به همان محصول است. تفاوت اصلی این است که با استفاده از آنها: هر کسی می تواند ثبت نام برای HBO در حال حاضر برای $15 ماه در حالی که HBO Go است این نرم افزار برای افرادی که در حال حاضر یک HBO اشتراک از طریق زندگی می کنند-ارائه دهنده تلویزیون مانند کابل یا ماهواره ای. هر دو HBO در حال حاضر و HBO Go در جریان تمام برنامه نویسی موجود در WarnerMedia سنتی HBO شبکه.

افرادی که در حال حاضر HBO در حال حاضر می توانید تغییر دهید به بیش از HBO حداکثر برای بدون هیچ هزینه اضافی. برای HBO Go کاربران آن پیچیده تر است. HBO Go قفل شده است با پرداخت آبونمان تلویزیون و HBO حداکثر نمی خواهد برای باز کردن تمام پرداخت-TV مشتریان. در حال حاضر تنها افرادی که برای پرداخت HBO از طریق AT&T, DirecTV یا خدمات منشور می توانید HBO Max همراه با اشتراک فعلی خود را. (تا پاپ به ما “چقدر خواهد HBO حداکثر هزینه دارد ؟” بخش برای جزئیات بیشتر.) مگر اینکه WarnerMedia اعتصاب می تواند بیشتر معاملات هر کس دیگری که در حال حاضر برای پرداخت HBO هنوز هم نیاز به پرداخت هزینه اضافی 15 دلار در ماه اگر آنها می خواهند HBO حداکثر بیش از حد.

چگونه است HBO حداکثر از بقیه متفاوت از at&T در جریان خدمات ؟

بله AT&T است و حتی بیشتر جریان خدمات.

AT&T تلویزیون شبیه به یک کابل یا ماهواره ای پرداخت خدمات تلویزیون به جز آن را بر روی اینترنت تحویل داده. AT&T تلویزیون شامل زنده کانال DVR و ویدئو در تقاضا که کابل مشترکین با آن آشنا هستند به علاوه توانایی به جریان از برنامه هایی مانند Netflix و پاندورا. به سازمان دیده بان در تلویزیون های AT&T تلویزیون اختصاصی خود را, جریان, جعبه است که AT&T نیاز به استفاده شما و مشترکین می توانید همه چیز را در دستگاه های تلفن همراه با یک برنامه بیش از حد. در حال حاضر آن را شروع می شود در 50 دلار در ماه برای ارزان ترین لایه اول سال; قیمت جهش به 93 دلار در ماه در سال دوم.

AT&T تلویزیون در حال حاضراز سوی دیگر یک live-TV streaming خدمات در امتداد خطوط از زنجیر تلویزیون و یا یوتیوب تلویزیون. اگر شما با آن آشنا بودند DirecTV شرکت AT&T تلویزیون در حال حاضر فقط تغییر نام است که نسخه ای از خدمات. به جای نیاز به یک خاص آن اجازه می دهد تا مشترکین جریان زنده کانال به Rokus, اپل, تلویزیون, آتش, تلویزیون و بیشتر کانال های در دسترس هستند در یک برنامه تلفن همراه به عنوان به خوبی. این شهر همچنین دارای یک ابر DVR. خدمات مثل این گاهی اوقات به نام لاغر-بسته نرم افزاری خدمات جریان اما AT&T تلویزیون در حال حاضر ارزان ترین بسته نیست به خصوص لاغر — 55 دلار در ماه برای بیش از 45 زنده کانال (و نه از جمله HBO). هنوز, آن را کاملا به عنوان قوی به عنوان AT&T TV است که به معنای تکرار غول کابل بسته های سنتی تلویزیون.

در نهایت, AT&T, تماشای تلویزیون است و نزدیک به یک سنتی لاغر, بسته نرم افزاری. این ارائه می دهد بیش از 35 زنده کانال های از جمله AT&T متعلق به TBS تی ان تی و سی ان ان. AT&T تلویزیون دیده بان رایگان کردن همراه با برخی نامحدود AT&T wireless برنامه داده اما هر کسی می تواند ثبت نام برای آن 15 دلار در ماه است. آن را طراحی شده به عنوان یک همراه اول سرویس, اما شما می توانید جریان AT&T تلویزیون تلویزیون با چند جعبه از جمله تلویزیون اپل و آمازون آتش تلویزیون اما برخی دیگر پشتیبانی نمی شود مانند جعبه Roku.

ساده است ،

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>