گوگل هوشمند هدفون سیم لمسی سنجش برای کنترل – CNET

گوگل نمونه اولیه هدفون بند ناف برای لمس سنجش کنترل.


گوگل

گوگل در حال کار بر روی یک نمونه اولیه هدفون بند ناف با لمس سنجش برای کنترل. چرخاندن زدن جوانه گرفتن و نوازش سیم و یا کشویی انگشت خود را در امتداد آن باعث توابع مختلف — بهره برداری برای بازی و مکث برای مثال با دوبار ضربه زدن به حرکت به آهنگ بعدی نورد بین انگشتان برای حجم. از سیم های بافته همچنین دارای رشته های فیبر نوری است که نور در رنگ های مختلف به شما اجازه می دانم آنچه در کنترل شما فعال می شود ،

گوگل دقیق این پروژه در یک پست وبلاگ در هفته گذشته پس از اولین آشکار نمونه در هوش مصنوعی رویداد در سان فرانسیسکو در اوایل این سال است.

بافته بند ناف ساخته شده است از سه یا بیشتر از مواد رشته های بافته شده با هم و با استفاده از چه Alex Olwal گوگل تحقیقات دانشمند تماس “یک مارپیچ سنجش ماتریکس” است که می تواند حس های متعدد کنترل های لمسی در هر نقطه بر روی طناب.

“جوانه و نورد سیم فعال مجموعه ای از الکترودها و به ما اجازه می دهد برای پیگیری حرکت نسبی” پست وبلاگ گفت. این حس که در آن شما را لمس بند ناف چه منطقه ای چه مدت شما آن را لمس برای هر نورد جنبش و فشار است.

یک مطالعه از نمونه های هدفون بند ناف با 12 شرکت کننده نشان داد 94 درصد دقت تشخیص حرکت. “ما e-نساجی را چرخاندن سریع تر از موجود هدفون دکمه کنترل و قابل مقایسه در سرعت به یک سطح تماس” گوگل گفت: آن را در بر داشت از طریق مطالعه.

از سیم های بافته تنها گوگل آخرین تلاش در توسعه تکنولوژی بالا پارچه. این غول جستجو را ژاکارد طرح که با عرضه در سال 2015 به عنوان بخشی از گوگل تکنولوژی پیشرفته و پروژه های بخش اجازه می دهد تا مردم به استفاده از لباس و لوازم جانبی برای کنترل دستگاه های خود را با شیپور خاموشی و حرکات.

در ماه مارس گوگل همکاری با آدیداس و Electronic Arts به پرده هوشمند نشان می دهد کفی. سال گذشته این شرکت اعلام کرد که $995 Yves Saint Laurent Cit-e کوله پشتی یک کیسه لوکس با یک لمس-و-شیر-enabled smart بند. یکی دیگر از محصولات یک ژاکت جین ساخته شده در مشارکت با لوی اجازه می دهد تا مردم کنترل موسیقی خود را و یا دریافت به روز رسانی ترافیک با کشیدن آستین کاف. آن را به معنای برای دوچرخه مسافران که نمی توانید چک کنید گوشی خود را به طور مداوم در حالی که آنها بر روی یک سوار.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>