فردریکتون, راه اندازی طرح برای حمایت از رستوران های هنرمندان در میان COVID-19

داغ آب و هوا در تابستان در نوسان کامل است و مردم هجوم آوردند به مرکز شهر از هسته به گرفتن برخی از خورشید وجود مداوم coronavirus بیماری همه گیر.

با تشکر از ابتکار جدید آنها را نیز فرصتی برای خوردن وعده های غذایی به خارج و لذت بردن از برخی از موسیقی. شهر فردریکتون چهارشنبه اعلام کرد که آن را راه اندازی و با همکاری مرکز شهر فردریکتون و کسب و کار فردریکتون شمالی به نام “فردریکتون نقاشی با آبرنگ روی گچ.”

این شهرستان گفت: این طرح را ببینید تقریبا 60 پیک نیک و اغذیه فروشی و مشروب فروشی به سبک جداول در فضاهای عمومی در ضلع جنوبی و ضلع شمالی این شهرستان برای استفاده توسط ساکنان به عنوان یک فرمت در دسترس صندلی در پیاده رو کافه ها و patios تحت تاثیر فیزیکی فاصله.

بیشتر بخوانید: New Brunswick برای ورود به فاز 3 بهبودی روز جمعه: هیگز

فردریکتون نقاشی با آبرنگ روی گچ است و همچنین بخشی از شهر #SupportFredLocal ابتکار عمل را به نفع کسب و کارهای محلی و جامعه در طول COVID-19.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

جداول تنظیم خواهد شد تا در مکان های زیر است:

[ ثبت نام برای سلامت ما IQ برای عضویت در خبرنامه آخرین coronavirus به روز رسانی ]

  • ققنوس مربع – 18 اغذیه فروشی و مشروب فروشی به سبک جداول
  • سربازخانه مربع – 21 جداول پیک نیک
  • این Nashwaaksis عوام – 18 جداول پیک نیک

“مردم فراموش می خواهید به نشستن و خوردن و گاهی اوقات ما پاسیو کامل در برخی از مکان های ما, بنابراین من فکر می کنم این ارائه می دهد یک فرصت جدید گفت:” مایک Babineau صاحب کورا است.

در این زمان شهر فردریکتون تصمیم به تعطیل کردن هر خیابان اما در بالای شهر سنت جان وجود دارد می تواند برخی از جاده های بسته بر اساس چرخشی چیزی است که صاحبان رستوران ها به نفع نیست.

ادامه مطلب: Coronavirus: برخی از نیوبرانزویک کسب و کار ناراضی ناگهانی انتقال به بازگشایی

“ما بسیاری از مردم با مسائل حرکتی که به رستوران ما و برای بستن یک خیابان و مجبور به کسانی که مردم را از یک زن و شوهر از بلوک های دور نیست به ما کمک کند” گفت: Babineau.

اما مرکز شهر فردریکتون می گوید کوچه ها ممکن است یک جایگزین.

“ما در نگاه یک زن و شوهر از کوچه که می تواند بسته یا تنگ کردن برای پتیس” گفت: بروس مک کورمک, مدیر اجرایی مرکز شهر فردریکتون, Inc.

بیشتر بخوانید: New Brunswick دفاتر دندان باز نمی شود قبل از May 13

در ضمن این شهرستان گفت: کارکنان خواهد بود در دست به پاکسازی جداول پس از هر بار استفاده و نظارت فیزیکی فاصله.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

“ما در حال رفتن به در یک هنرمند در اینجا در ققنوس مربع و بیش در سربازخانه و اساسا برخی از هنر در جریان است. ما در حال رفتن به سعی کنید و نوازندگان در هر دو این مکان از سمت جنوب گفت:” بروس Grandy شهر فردریکتون بخش 3 عضو شورا.

این طرح را اجرا خواهد کرد از اوایل خرداد تا اوایل سپتامبر. ساعت متفاوت خواهد بود از ساعت 11 صبح تا 8 بعد از ظهر و هفت روز در هفته آب و هوا اجازه.

© 2020 جهانی, اخبار یک بخش از کوروس Entertainment Inc.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>