Facebook مارک زوکربرگ مدیر عامل می گوید: شبکه های اجتماعی است ‘در نوار بالا برای از بین بردن محتوا – CNET


screen-shot-2020-05-19-at-5-43-42-pm.png

Facebook, مدیر عامل شرکت, مارک زوکربرگ به نظر می رسد در فردا شب خبر در روز سه شنبه.

تصویر توسط Queenie ونگ/CNET

برای اکثر تا به روز اخبار و اطلاعات در مورد بیماری همه گیر کوروناویروس بازدید از این که وب سایت.

Facebook, مدیر عامل شرکت مارک زوکربرگ گفت: شبکه اجتماعی “بسیار بالا نوار” برای پایین کشیدن محتوا اما این شرکت جلب خواهد کرد این خط زمانی که یک پست می تواند منجر به آسیب فیزیکی.

زوکربرگ سخنان می آید به عنوان شبکه های اجتماعی در حال دست و پنجه نرم کردن با مضر و تئوری های توطئه در مورد رمان کروناویروس که باعث بیماری تنفسی COVID-19. پیش از آن در مه, Facebook, Twitter و YouTube تلاش برای کنترل گسترش ویروسی Plandemic تصویری که شامل انواع coronavirus تئوری های توطئه است. Facebook حذف این ویدئو به دلیل جودی Mikovits یک بحث سابق پزشکی محقق پیشنهادی در آن است که با پوشیدن ماسک های پزشکی می توانید مردم را بیمار.

Facebook آمده است در زیر آتش برای اجازه دادن سیاستمداران به دروغ در تبلیغات سیاسی و پست اما زوکربرگ با اشاره به این که coronavirus اطلاعات غلط متفاوت است چرا که اطلاعات غلط در مورد درمان می تواند منجر به آسیب فیزیکی. شده است وجود دارد و نمىتوان به عنوان مثال نوشیدن سفید کننده می تواند به درمان coronavirus.

“یکی از چیزهایی که متفاوت در طول یک بیماری همه گیر است که اگر مردم می گویند که چیزی درمان است که در واقع آن را می تواند به شما صدمه دیده است من فکر می کنم که از لحاظ کیفی متفاوت و در سنت طولانی مدت از آزادی بیان و آزادی بیان است که کشور ما نه اجازه می دهد چیزهایی مانند آن. من فکر می کنم شما می خواهید به بسیار بالا برای گفتن مردم آنها نمی توانند چیزی می گویند” زوکربرگ گفت: CBS Evening News لنگر نورا o’donnell در مصاحبه. (افشای: CBS اخبار و CNET در حال زحمت متعلق به همان شرکت مادر ViacomCBS.) پیشتر در روز سه شنبه سواحل شرقی edition از فردا شب خبری نیست هوا به دلیل مشکلات فنی.

زوکربرگ گفت: این شرکت نیز پایین کشیدن coronavirus اطلاعات غلط ارسال شده توسط سیاستمداران اگر آن می تواند منجر به آسیب فیزیکی. این شرکت در ماه مارس برداشته و یک تصویری از رئیس جمهور برزیل Jair Bolsonaro که در آن سیاستمدار به دروغ ادعا می کند که “هیدروکسی کلروکین در حال کار در همه جا.” آزمایش های بالینی هنوز هم نیاز به اثبات اینکه آیا این دارو موثر است, اما شده اند وجود دارد گزارش های موردی است که در آن می توانید از برخی از سود با توجه به وزارت بهداشت و خدمات انسانی.

اگر اطلاعات غلط نمی کند و منجر به آسیب فیزیکی این شرکت را ترک خواهد کرد تا در این پست قرار داده اما یک برچسب هشدار دهنده بر آن پس از واقعیت-چکرز را مرور اطلاعات. Facebook نیز در تلاش برای هدایت مردم به دقیق تر منابع اطلاعاتی از طریق آنلاین hub به نام coronavirus مرکز اطلاعات.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>