دورهام صاحبان کسب و کار خوش آمدید فاز 1 بازگشایی میان coronavirus همه گیر

صاحبان کسب و کار در منطقه دورهام قادر به پرتاب باز کردن درهای خود را سهشنبه به عنوان آن را برای اولین بار کسب و کار رسمی بعد از استانی بازگشایی طرح در میان coronavirus بیماری همه گیر.

“این فوق العاده می گوید:” ساندرا ولش که صاحب یک مژه هنرمند فروشگاه عرضه ضربه شلاق توسط طراحی در Whitby.

“یک زن و شوهر از مشتریان من سعی کردم به صحبت کردن با من به عنوان ما انجام منظقه اما این فقط یک تجربه متفاوت در فروشگاه.”

ولش یکی از هزاران نفر از صاحبان کسب و کار در حال حاضر قادر به باز کردن مغازه های خرده فروشی پس از تعطیل توسط COVID-19 احتیاطی. در حال حاضر آنها می توانید اجرای خود را در عرض با دستورالعمل های دقیق در محل.

“من ضد عفونی کننده دست و ما را مجبور به پاک کردن دستگیره های درب می گوید:” ولش که باز او درب صبح روز سه شنبه. “شش فوت برچسب در طبقه اجازه می دهد تا به صورت مناسب فاصله بین مشتریان است.”

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

صاحبان کسب و کار باید مناسب تجهیزات حفاظت شخصی (PPE) در محل برای کارکنان و مشتریان همراه با قابلیت اجازه می دهد تا اجتماعی فاصله در درون خود ذخیره کنید.

ادامه مطلب: ‘بحرانی انتقال’ — مرحله 1 انتاریو تدریجی بازگشایی پنج شنبه آغاز می شود

ولش شده است در حال اجرا فروشگاه عرضه به مدت هفت سال. او اگر چه سخت بود اما از آنجا که دولت اعلام در مورد فاز 1 او دیده است یک چشم انداز مثبت در کسب و کار و یک امید تازه ای در مشتریان خود.

“من فکر می کنم آن را با ارسال یک سیگنال بزرگ برای هنرمندان شلاق که ما باز خواهد بود و در حال حاضر آنچه آنها انجام می دهند این است که آنها برداشت.”

[ ثبت نام برای سلامت ما IQ برای عضویت در خبرنامه آخرین coronavirus به روز رسانی ]

اما آن را به خوبی برای همه است.

“این دلسرد آن را کمی دلسرد اما من به ماندن مثبت می گوید:” میرا Flieler که صاحب Jayne بوتیک در مرکز شهر Whitby.

“من به خوبی انجام شد قبل از همه گیر” می گوید Flieler.

صاحب فروشگاه فقط خود را آغاز مد فروشگاه در ماه دسامبر پس از آن مجبور شد به او درها که coronavirus احتیاطی در محل قرار داده شد. او می گوید که قادر به آوردن مشتریان به فروشگاه خود یک مزیت بزرگ نسبت به منظقه وانت.

“این سخت است برای من به منظقه وانت. مردم باید سعی کنید در لباس های, بنابراین این واقعا کمک خواهد کرد که به من می گوید:” Flieler.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

ادامه مطلب: Coronavirus — آنچه شما می توانید و نمی تواند انجام دهد در انتاریو در میان فاز 1 از بازگشایی

Whitby را بهبود کسب و کار منطقه می گوید: پس از این مرحله بعدی است که به صاحبان یک نگاه اجمالی از نور در انتهای تونل.

“این یک آه بزرگ امداد می گوید:” بیا, مدیر اجرایی, karey به آن بزرگ است. “آنها امیدوار به بازگشت به تا حدودی عادی, جبران برخی از هزینه های آنها از دست داده ایم بیش از دو ماه گذشته.”

اما تعدادی از مغازه ها هنوز بسته از جمله آبگرم صنعت — یک کسب و کار است که به طور مستقیم اثرات ولش فروشگاه عرضه.

“یکی که مهم تر است این سالن مو باز کردن ناخن سالن شلاق مغازه ها. چرا که من می توانید آنها را تمام مژه ها من می خواهم, اما اگر آنها مشتریان وجود خواهد داشت نه هر گونه سفارشات تکرار.”

این نوع از چالش همه کسب و کار روبرو هستند به عنوان آنها در تلاش برای بازگشت به حالت عادی.

مشاهده link ”

© 2020 جهانی, اخبار یک بخش از کوروس Entertainment Inc.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>