Coronavirus: صفحه اصلی دفتر U-turns پس از خشم در محرومیت از بیمه خدمات درمانی پاک کننده ها و باربرها از سوگ طرح

Priti پاتل است buckled به فشار برای حمایت بیشتر برای خانواده های مهاجر NHS پاک کننده ها و باربرها و مراقبت های اجتماعی کارگران که مرگ در این بیماری همه گیر کوروناویروس بعد از ارشد پزشکی مشاور سهم خود را مورد ستایش قرار داد و گفت: “بسیاری وجود دارد, بسیاری از قهرمانان در بیمه خدمات درمانی نه فقط پزشکان و پرستاران”.

در عرض چند دقیقه از NHS England, مدیر پزشکی, Stephen Powis را مهیجی ادای احترام که روزانه در خیابان داونینگ کنفرانس مطبوعاتی دفتر خانه اعلام U-نوبه خود در سیاست خود را به استثنای کارکنان پشتیبانی و مراقبت کارگران از پیشنهاد تمدید خارجی-ملی پزشکان و پرستاران اجازه اقامت دائم در انگلستان برای خانواده خود را اگر آنها می میرند.

کمتر برای درمان برخی از بیمه خدمات درمانی را به کمترین کارگران پرداخت می شود – بسیاری از آنها به کار گرفته شده توسط شرکت های خصوصی تحت برون سپاری ترتیبات – تا به حال شده است یک مارک “ظالمانه رسوایی” توسط GMB اتحادیه.

و زمانی که وزیر فرهنگ الیور Dowden به چالش کشیده شد روی آن در هیچ 10 جلسه او وعده داده است که وزیران خواهد نگاه در سیاست که به او گفته بود که “نگه داشته و تحت نظر”.

در عرض چند دقیقه خانم پاتل با صدور بیانیه ای که همه خانواده ها و وابستگان از بیمه خدمات درمانی کارکنان پشتیبانی و مراقبت های اجتماعی کارگران که مرگ به عنوان نتیجه پیمانکاری coronavirus آورده بودند که به این طرح, رایگان, بلافاصله موثر و گذشته نگر.

دبیر خانه آمده بود تحت فشار برای تجدید نظر در سیاست از عوام صفحه اصلی کمیته امور صندلی ایوت کوپر گفت که او در نامه ای از آن خواهد بود “غیر قابل تصور” که به خانواده کسی که فوت کرد به عنوان یک نتیجه به دنبال پس از Covid-19 بيمار که آنها باید کشور را ترک کنند.

در بیانیه خانم پاتل گفت: “هر مرگ در این بحران یک تراژدی است و متاسفانه برخی از بیمه خدمات درمانی کارکنان پشتیبانی و مراقبت های اجتماعی کارگران فداکاری کردند در پیگیری صرفه جویی در زندگی دیگران.

“زمانی که من اعلام کرد که مقدمه ای از سوگ طرح در ماه آوریل به من گفت: ما را به ادامه کار در سراسر دولت به دنبال راه هایی برای ارائه حمایت بیشتر. امروز ما در حال گسترش طرح بیمه خدمات درمانی کارکنان پشتیبانی و مراقبت های اجتماعی کارگران است.

“ما می خواهیم برای اطمینان از خانواده ها حمایت آنها نیاز دارید و پس از این بلافاصله موثر خواهد بود و گذشته نگر.”

خانم کوپر استقبال U-نوبه خود گفت: “خانه کمیته امور شده است با فشار دادن در این هفته است. آن را غیر قابل تصور خواهد بود به درخواست خانواده ای که تا به حال از دست داده است به عنوان یک نتیجه از مراقبت از افراد با Covid-19 خود را به ترک خانه و کشور زمانی که آنها در حال حاضر با توجه بسیار به انگلستان مبارزه با این ویروس افتضاح.”

اما او گفت: حمایت و مراقبت از کارکنان باید در حال حاضر نیز شامل می شود در ارائه رایگان یک سال تمدید روادید ارائه شده به حدود 3000 مهاجر بیمه خدمات درمانی پزشکان و پرستاران و امدادگران که کار ویزا منقضی قبل از 1 اکتبر این سال است.

“این است که هنوز هم بسیار ناعادلانه است که کسانی که دستمزد پایین کارگران گنجانده شده در رایگان تمدید ویزای گفت:” خانم کوپر.

“من امیدوارم که این دفتر خانه خواهد شد در حال حاضر گوش دادن به همه نگرانی ها و البته تغییر در این بیش از حد. چرا باید کسانی که برای مراقبت و حمل و نقل بیماران آسیب پذیر و اسکراب طبقه و دستگیره درب از Covid بخش بود محروم از بیمه خدمات درمانی تمدید ویزای طرح ؟

“دولت باید در حال حاضر گسترش رایگان ویزا پسوند و چشم پوشیدن از مهاجرت بهداشت اضافه بها برای مراقبت کارگران و دستمزد پایین کارکنان بیمه خدمات درمانی بیش از حد. ساخت بالاترین پرداخت بیمه خدمات درمانی و مراقبت کارگران پرداخت هزار پوند و با کشتی به انگلستان مهاجرت سیستم در حالی که آنها در حال کار برای مراقبت و حمایت از ساکنان بریتانیا در میان این coronavirus بحران ناعادلانه و نادرست است. من مصرانه از دولت به فکر می کنم دوباره در این یکی بیش از حد”.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>