تماس برای دوچرخه سواری آمار به اضافه روزانه coronavirus حمل و نقل آمار و ارقام

دولت است که خواست برای اضافه کردن دوچرخه سواری روزانه آن به دور از coronavirus حمل و نقل آمار در تلاش برای ارنج زدن مردم بر روی دوچرخه خود را در طول بیماری همه گیر.

رئیس اجرایی Halfords بریتانیا بزرگترین دوچرخه خرده فروش به نوشته وزیران درخواست آمار را شامل می شود در اسلاید نشان داده شده در ابتدای روزانه کنفرانس مطبوعاتی – که نشان می دهد حالت های دیگر مانند حمل و نقل عمومی و رانندگی سفر.

دولت مشتاق است برای تشویق مردم بر روی دوچرخه به عنوان یک راه برای گرفتن فشار حمل و نقل عمومی و استفاده از جاده ها و فضا موثر تر در گیر و ساخته شده است آن را آسان تر برای شوراها به پرتاب کردن “پاپ آپ” چرخه خطوط دیگر امکانات برای کمک به رفت و آمد مردم به کار بر روی دو چرخ.

“من باور دارم که با اضافه کردن داده های دوچرخه سواری روزانه توجیهی در راه من توضیح داده خواهد خدمت به مردم یادآوری در مورد مطلوبيت دوچرخه سواری, گزینه و کمک به شناساندن آنها که با دوچرخه سواری به کار است یک گزینه قابل دوام برای حرکت در مسیر درست” گفت: گراهام استاپلتون کسب و کار مدیر عامل شرکت.

آقای استاپلتون گفت: فن آوری های مختلف در دسترس بود به بزرگراه مقامات به تعداد دوچرخه سواران مانند پنوماتیک لوله-پیزو الکتریک سنسورهای استقراء حلقه ها و سیستم های دوربین.

وی افزود: “طی هفته گذشته نخست وزیر و دیگر اعضای دولت از جمله وزیر امور خارجه برای حمل و نقل باید در تشویق مردم به بازگشت به محل کار برای جلوگیری از حمل و نقل عمومی اگر آنها احتمالا می تواند به چرخه راه رفتن و یا رانندگی به جای.

“من این را تحسین دولت برای مراحل آن است که مصرف به منظور تسهیل در حمل و نقل امن تر انتخاب و به طور خاص به صورت فوری سرمایه گذاری £250m در زیرساخت های دوچرخه سواری من به جلو نگاه ملی به طرح دوچرخه سواری در ماه ژوئن و به انتصاب یک دوچرخه سواری و پیاده روی کمیسر.”

نامه فرستاده شده به مایکل گوو دولت, دفتر وزیر, با نخست وزیر, وزیر حمل و نقل و دفتر هیئت دولت دائم وزیر در مقابله.

در مارس 9, Grant Shapps حمل و نقل, منشی, اعلام £250m اضطراری “فعال صندوق سفر” برای تامین مالی ساخت و ساز از تفکیک چرخه آهنگ در سراسر کشور است.

دولت وعده داده است آن را در نهایت گاوآهن £2 میلیارد دلار به سیاست تبدیل بریتانیا جاده با دوچرخه سواری به عنوان تنها حالت از حمل و نقل است که اجازه خواهد داد که مردم به فاصله اجتماعی, ارائه ظرفیت به مردم به کار و نه علت بزرگ tailbacks از ترافیک.

قبل از بحران تنها یک پایه از حدود 4 درصد از رفت و آمد سفر در انگلستان انجام شده توسط دوچرخه به طور قابل توجهی پایین تر از در برخی از کشورهای همسایه مانند هلند و دانمارک.

یک سخنگوی دولت گفت: “ما از دریافت این نامه و پاسخ خواهد داد در دوره به دلیل. اسلاید که روزانه در خیابان داونینگ کنفرانس های مطبوعاتی نگهداری می شوند به طور مداوم تحت بررسی است.

“برای تشویق بیشتر مردم به پیاده روی و چرخه به کار در طول بیماری همه گیر کوروناویروس ما اعلام £2bn بسته است که پرداخت خواهد شد در میان چیزهای دیگر, pop-up مسیرهای دوچرخه سواری با فضای حفاظت شده برای دوچرخه سواری, پیاده رو گسترده تر و امن تر اتصالات.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>