بوریس جانسون ‘یک چالش’ تحویل فقط 4 درصد افزایش در ماشین آلات قبل از coronavirus اوج

بوریس جانسون “یک چالش” به تولید کنندگان انگلیسی موفق به تولید تعداد قابل توجهی از دستگاه در زمان اوج این بیماری همه گیر ترک بیمه خدمات درمانی با دور کمتر از وزیران گفت: لازم بود.

نخست وزیر خود را راه اندازی چالش به هیاهو در ماه مارس با وزیر بهداشت مت Hancock بیان کرد در آغاز مارس که بیمه خدمات درمانی مورد نیاز “18,000 هواکش” در عرض دو هفته به عنوان اوج بحران بود.

اما آمار و ارقام منتشر شده توسط وزارت بهداشت نشان می دهد که بیمه خدمات درمانی تنها 11,900 ونتیلاتورهای مکانیکی که از 6 مارس زمانی که بیش از 600 نفر در روز در حال مرگ بودند از Covid-19 – حدود 7000 دستگاه از آنچه وزیران گفت: نیاز بود.

قابل توجه دولت آمار و ارقام نشان می دهد که فقط 344 از این فن های تولید شده توسط تولید کنندگان انگلستان در پاسخ به چالش معنی این طرح تنها با تحویل 4 درصد افزایش در تعداد فن های موجود قبل از بحران.

جاستین Madders کار سابق سایه وزیر بهداشت پیشنهاد اقدامات دولت بیش از این دستگاه بودند و تضعیف اعتماد عمومی.

“برای دریافت از طریق این افتضاح بحران هم باید وجود مطلق اعتماد عمومی است که دولت قصد دارد تحویل,” او گفت: مستقل.

“وزیران بنابراین باید واقع بینانه و صادقانه با مردم در مورد آنچه که ممکن است. تنها مدیریت به حدود یک دهم از فن های که وعده داده شده بود در ماه مارس است نمونه دیگری از جایی که دولت وعده کرده اند موفق به تحقق. درس باید آموخته به عنوان ما همچنان به مبارزه با ویروس.”

ونتیلاتورهای مکانیکی بسیار مهم برای نگه داشتن Covid-19 مرگ و میر به دلیل پایین نگه داشتن آنها را در اکثر بیماران به طور جدی بیمار تنفس و زنده در حالی که بدن خود را مبارزه با این بیماری است.

انگلستان دارای بالاترین تعداد مرگ و میر در اروپا با حدود 44,000 تا کنون با توجه به دفتر آمار ملی.

از فن های موجود به بیمه خدمات درمانی در 6 ماه مه بیشتر 118 تولید شد با تاسیس انگلستان تامین کنندگان در حالی که بخش عمده ای از این افزایش در دستگاه بود به دست آورد و از جای دیگر.

خیابان داونینگ ادعا کرد که در روز 27 مارس به عنوان بحران به صورت جدی آغاز شد که بیشتر از 8000 هواکش شد “انتظار از موجود بریتانیا و بین المللی تولید کنندگان در چند هفته آینده” اما این هرگز محسوس.

در واقع حتی در حال حاضر وزارت بهداشت می گوید کل شماره های موجود برای بیمه خدمات درمانی که از 19 مارس است که هنوز هم تنها حدود 13,000 های اصلی دستگاه های وعده داده شده خیابان داونینگ ادعا کرد که تحویل داده می شود در “هفته” در ماه مارس. از این دولت می گوید: 1,969 تولید شده توسط تولید کنندگان انگلستان.

یک بخش برای مراقبت بهداشتی و اجتماعی سخنگوی استدلال کرد که دولت تا به حال در واقع ملاقات آن 18,000 هدف این ادعا که وزیر بهداشت با اشاره نه فقط به دستگاه تهويه مکانيکی اما به “غیر تهاجمی” دستگاه تنفس که باید محسوب می شود.

هواکش کلیدی در درمان شدید coronavirus بیماران (گتی)

اما یک نگاه اظهارات از وزیران و مقامات ارشد به نظر می رسد در تناقض با این نسخه از هدف است. در 5 آوریل آقای هنکاک با اشاره به آمار و ارقام مکانیکی, هواکش زمانی که تخمگذاری نیاز برای 18,000 هواکش در حالی که بیمه خدمات درمانی رئیس Sir Simon استیونس نیز روشن در سلامت کمیته انتخاب شنوایی در 17 مارس که تهیه تلاش برای دستگاه تهويه مکانيکی.

“از امروز ما 6,699 بالغ ونتیلاتورهای مکانیکی در عملیات در بیمه خدمات درمانی همراه با 750 اطفال ونتیلاتورهای مکانیکی است که می تواند repurposed حدود 691 در بخش خصوصی و 35 در وزارت دفاع. بنابراین در این دور ما 8,175 او گفت:” در 17 مارس جلسه در شروع بحران است.

“برای چند هفته در حال حاضر ما شده اند از آماده سازی و تهیه ونتیلاتورهای مکانیکی و می توانید یک خط چشم بیش از چند هفته آینده به 3,799 آوردن مجموع به کمتر از 12000.

“علاوه بر آن شما ممکن است دیده می شود که نخست وزیر میزبانی یک تماس به بخش تولید به دنبال به عرضه جدید به کشور برای تهویه مکانیکی و ما باز به پایان رسید هدف برای آنچه که ممکن است.”

آقای Hancock خود گفت: “بدون تعداد در بیش از حد بالا است” وقتی که می آید به هواکش هر چند وزارت بهداشت و مراقبت اجتماعی گفت: همه کسانی که به دستگاه تنفس مصنوعی نیاز به یک. وزارت بهداشت و مراقبت های اجتماعی قادر به تولید هر گونه شواهدی وجود دارد که غیر تهاجمی هواکش همیشه به معنای موجود در هدف اما پیشنهاد آقای Hancock تا به حال با استفاده از آمار و ارقام برای ونتیلاتورهای مکانیکی زمانی که بحث در مورد این موضوع دلیل دیگر آمار و ارقام در دسترس بودند.

سردرگمی بیش از هدف زیر یک ردیف بیش از دولت را مورد مناقشه ادعا می کنند به ملاقات جداگانه خودخواسته هدف در Covid-19 تست. دولت تا به حال نیز سعی در بازتعریف چه جلسه هدف به معنی شمارش هزاران نفر از آزمون است که تا به حال صرفا ارسال شده به یک دانشگاه در یک روز مصنوعی و قرار دادن آن بر روی خط قبل از مهلت با وجود این افراد نیست در واقع در حال آزمایش است.

منیر ویلسون لیبرال دموکرات’ سخنگوی مراقبت بهداشتی و اجتماعی گفت: “در طول coronavirus بحران وزیران باید به طور مداوم قرار داده و در محل دلخواه اهداف جایی که آنها باید یا fiddled آمار و ارقام و یا موفق به دیدار با آنها را در یک تلاش آشکار برای تعقیب اخبار رسانه های. به جای وزرا باید در تلاش بوده اند به گرفتن بر روی بحران شد که آیا این افزایش در دسترس بودن و سرعت از آزمون تعداد ردیاب استخدام و یا در این مورد تعداد هواکش.

“چهره های صبح امروز نشان می دهد که بیش از 44,000 در حال حاضر غم انگیز از دست داده و زندگی خود را با توجه به این ویروس شوک خواهد شد بسیاری از. دولت باید تمرکز بر ramping تا اقدامات است که در واقع کمک به جلوگیری از مرگ و میر به خصوص به عنوان مستند اقدامات شروع به آرامش و اطمینان ما باید یک سیستم قوی برای تست و ردیابی و منزوی نگه داشتن مردم امن به جای تنظیم هر مطلب دلخواه اهداف.”

یک DHSC سخنگو گفت: “ما بیش از حد هدف ما از افزایش تعداد هواکش توسط 18,000. با تشکر قاطع اقدام دولت هر کسی که نیاز به یک دستگاه تنفس مصنوعی در طول این بی سابقه ای همه گیر تا به حال دسترسی به یک است.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>