BBC روزنامه نگار عذر خواهی پس از این ادعا Nicola Sturgeon ‘لذت’ تنظیم lockdown قوانین

ارشد BBC روزنامه نگار است عذر خواهی کرد به Nicola Sturgeon پس از گفتن بینندگان اولین وزیر بود “لذت می برد و این فرصت را به مجموعه خود را مستند قوانین”.

اسکاتلند ویرایشگر سارا اسمیت بحث بود متفاوت انگلستان قصد دارد به سهولت محدودیت در دوشنبه شب اخبار بی بی سی در ده وقتی که او به نظر می رسد نشان می دهد Ms ماهیان خاویاری تا به حال لذت فرصتی برای تنظیم یک مسیر متفاوت از بوریس جانسون دولت در وستمینستر.

Ms ماهیان خاویاری را رد کرده و نظر به tweeting در روز سه شنبه صبح: “هرگز در تمام فعالیت های سیاسی باید من ‘لذت’ هر چیزی کمتر از این است.

“قلب من می شکند هر روز برای همه کسانی که عزیزانشان را از دست داده به این ویروس است.”

خانم اسمیت گفت: نظر او ساخته شده در طول یک لینک زنده بود یک “اشتباه”.

“من اعتقاد ندارم که @NicolaSturgeon با بهره گیری از این بحران” او هنوز توییتی. “من تا به حال به معنای گویند در ده ساعت خبر که او ‘در آغوش’ این فرصت را به یک سیاست منحصر به فرد به اسکاتلند. به من گفت: ‘لذت’ اشتباه. نشان می دهد او با بهره گیری از بحران اما استقبال از انتقال.”

Ms ماهیان خاویاری گفت: او پذیرفته خانم اسمیت “روشن شدن” اضافه کرد: “برای من این موضوع بسته است.”

دولت اسکاتلند است که با توجه به وضع خاص خود را دارد قصد دارد اواخر این هفته در یک “نقشه راه” برای تسهیل قوانین پس از 28 May. اولین وزیر گفت: این بدان معنی است که مردم می تواند به دیدار با کسی که از خانواده دیگر به عنوان طولانی به عنوان اجتماعی فاصله دارد نگهداری می شود در حالی که باغ مراکز خواهد بود و مجاز به بازگشایی و بیشتر فعالیت های در فضای باز از جمله ماهیگیری و گلف مجاز خواهد بود.

“در عرض دو هفته امید من این است که ما خواهد شد در نظر گرفتن برخی از مراحل بتن در سفر بازگشت به فرم نرمال” Ms ماهیان خاویاری اضافه شده است. “به من گفت که قبل از آن نخواهد بود نرمال به عنوان ما آن را می دانستند به این دلیل که ویروس نمی خواهد دور رفته اند اما از آن خواهد شد یک سفر به یک تعادل بهتر – من امیدوارم که – نسبت به امروز داریم.

“همانطور که ما را در هر مرحله ما باید مطمئن شوید که زمین در زیر ما به عنوان جامد به عنوان امکان پذیر است. به همین دلیل چسبیده با مستند محدودیت های کمی طولانی تر برای سرکوب ویروس بیشتر بسیار مهم است چرا که به این معنی ما می توانید شروع به این مراحل با اعتماد به نفس است که ما باید جایگزین استفاده از به طور موثر نگه داشتن آن را تحت کنترل است.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>