دولت بریتانیا نشده ممنوع, گی, تبدیل, درمان, دو سال پس از تعهد برای پایان دادن به عمل

دولت ساخته شده است که هیچ حرکت به بان گی تبدیل درمانی در انگلستان – تقریبا دو سال پس از حمایت برای “ریشه کن کردن” آن.

در سال 2018 و سپس نخست وزیر ترزا می در زمینه طرح اقدام گفت: دولت می تواند به جلو طرح را به “پایان عمل تبدیل درمانی” به عنوان یک اولویت است.

اما عدالت وزیر کمی Badenoch گفت: در این هفته وزیران در نظر گرفته آن را “یک موضوع بسیار پیچیده است” و این که دولت تصمیم گرفت که چگونه به ادامه.

در ماه جولای 2018 وزیران گفت عمل “باید مهر” – با قانون در صورت لزوم – و توصیف اصطلاح “همجنس درمان” به عنوان “سوء استفاده از بدترین نوع”.

در ماه ژوئیه سال 2019 پیشرفت گزارش منتشر شده یک سال بعد گفت: رسمی مشاوره در راه بود اما هیچ کدام هنوز محسوس.

Ms Badenoch پیشنهاد کرد در روز دوشنبه که هیچ فوری طرح های پیشنهادی برای تغییر قانون و هیچ اشاره ای به وعده مشاوره.

“تبدیل درمانی است که یک موضوع بسیار پیچیده است,” Ms Badenoch گفت: در یک نوشته پارلمانی پاسخ نوشته شده پاسخ به یک سوال در مورد برنامه ای برای قانون.

“وجود دارد طیف گسترده ای از شیوه های است که ممکن است سقوط در دامنه آن و ما می خواهیم برای اطمینان از ما درک کاملی از وضعیت در انگلستان به اطلاع یک رویکرد موثر.

“قبل از هر گونه تصمیم گیری ساخته شده است در طرح های پیشنهادی برای پایان دادن به تبدیل درمانی ما باید درک مشکل طیف وسیعی از گزینه های در دسترس و تاثیر آنها را داشته باشد.

“ما کار خواهد کرد برای تعمیق درک ما و در نظر گرفتن همه گزینه ها را برای پایان دادن به عمل تبدیل درمانی است.”

در مورد وزیر, نظرات, سخنگوی دولت عدالت اداری گفت: مستقل از دولت “باقی می ماند متعهد به پایان دادن به تبدیل درمانی”

اما این سخنگو گفت: پایان دادن به این عمل ممکن است به شکل قانونی ممنوعیت و گفت: تحقیقات راه اندازی شده بود برای اطلاع رسانی به روش های مختلف.

آنها اصرار داشت که این امر نه به مقدار پس گرد وزیران چرا که دولت تا به حال نه به طور خاص وعده ممنوعیت در قانون بلکه برای پایان دادن به عمل در یک نامشخص در راه است.

این گروه قادر به تولید یک جدول زمانی برای هر قانون یا آینده مشاوره.

لورا راسل مدیر مبارزات انتخاباتی, سیاست و پژوهش در Stonewall گفت: مستقل: “هر شکلی از درمان است که تلاش برای تغییر کسی که گرایش جنسی یا هویت جنسیتی است غیر اخلاقی و نادرست است.

“این به اصطلاح تبدیل درمانهای محکوم شده است با تمام عمده بهداشت و درمان بریتانیا سازمان به عنوان آنها سعی کنید به شرم یک فرد به انکار بخشی از هسته آنها چه کسانی هستند و این می تواند به طور جدی مضر بر سلامت روان و تندرستی.

“ملی همجنسگرایان دولت بررسی نشان داد که 2 درصد از همجنسگرایان قرار گرفته اند تبدیل درمانی و بیشتر از 5 درصد ارائه شده آن است. ما می خواهیم دولت باقی می ماند متعهد به برداشتن گام های آنها می تواند برای پایان دادن به این عمل مضر است.”

اعلام برنامه اصلی برای از بین بردن این عمل در سال 2018 و سپس عدالت وزیر Penny Mordaunt اذعان کرد که اصطلاح “درمان” می “طیف وسیعی از شبه روانی درمان در اکثر موارد شدید مداخلات جراحی و ‘اصلاحی تجاوز”.

برابری فعالان هشدار داد که تمام درمان تبدیل شد اشتباه است و دولت باید در کنار تعهد آن را ساخته شده از دو سال پیش.

که وعده اصلی پس از دولت پیدا بحث برانگیز عمل شايع تر بود از آنچه قبلا فکر می کردم پس از تجزیه و تحلیل یک نظرسنجی از 108,000 همجنسگرایان+ افراد در سراسر انگلستان است.

در سال 2014 NHS انگلستان شرح داده شده عمل است و گاهی ترویج شده توسط گروه های مذهبی به عنوان “غیر اخلاقی و مضر”.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>