مغلوب ساختن پیشی جستن می گوید او با در نظر گرفتن بحث COVID-19 دارو هیدروکسی کلروکین – CNET


gettyimages-1213154754

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن می گوید او یک بحث مواد مخدر برای جلوگیری از انقباض COVID-19.

درو Angerer/گتی

برای اکثر تا به روز اخبار و اطلاعات در مورد بیماری همه گیر کوروناویروس بازدید از این که وب سایت.

رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن می گوید او شده است مصرف هیدروکسی کلروکین یک بحث ضد مالاریا مواد مخدر تبلیغ به عنوان یک پتانسیل COVID-19 درمانبرای “حدود یک هفته و نیم” با وجود فقدان شواهد آن می تواند به جلوگیری از عفونت کروناویروس.

غذا و داروی آمریکا اعطا کرده است این مواد نیز استفاده می شود برای درمان شرایطی مانند لوپوس و آرتریت روماتوئید اضطراری با استفاده از مجوز, وضعیت, اجازه می دهد آن را به بیماران داده می شود با COVID-19 در آزمایش های بالینی یا بیمارستان تنظیمات. با این حال FDA هشدار علیه استفاده از آن در خارج از این شرایط به دلیل آن شناخته شده است به علت مشکلات ریتم قلب. مصرف هیدروکسی کلروکین به عنوان یک پیشگیرانه برای COVID-19 تحت پوشش نمی باشد توسط FDA اضطراری با استفاده از مجوز سیاست.

در طول یک کاخ سفید در جلسه مطبوعاتی روز دوشنبه مغلوب ساختن پیشی جستن در مورد درمان اشاره کرد “بسیاری از” خط مقدم کارگران مصرف دارو قبل از بیان “من اتفاق می افتد به مصرف آن است.” هنگامی که خبرنگار پرسید: چرا تهمت گفت: “از آنجا که من فکر می کنم این خوب است من شنیده ام بسیاری از داستان های خوب.” او روشن و او را به در نظر گرفتن هر دو روي و هیدروکسی کلروکین و گفت: او نبوده است در معرض COVID-19.

وقتی پرسیده شد که اگر درمان توصیه شده توسط کاخ سفید, دکتر, مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: “آره, کاخ سفید, دکتر, نمی, توصیه — نه من از او پرسیدم “شما چه فکر می کنید؟” او گفت: “خوب اگر شما می خواهم آن را دوست دارم.” من گفتم: “بله, من می خواهم به آن را.’

“بسیاری از مردم در حال گرفتن آن بسیاری از خط مقدم کارگران در حال مصرف هیدروکسی کلروکین,” او گفت:. “وجود دارد یک فرصت بسیار خوب این تاثیر به خصوص در اوایل.”

مغلوب ساختن پیشی جستن به مدت طولانی دفاع و پشتیبانی پتانسیل هیدروکسی کلروکین که گرفته با آزیترومایسین یک آنتی بیوتیک, به tweeting در ماه مارس که ترکیبی از درمان تا به حال یک “شانس واقعی به یکی از بزرگترین تعویض بازی در تاریخ پزشکی است.”

یک نامه از رئیس جمهور پزشک در دوشنبه روشن سخنان ناروا و توضیح داد: “پس از متعدد بحث من و او با توجه به شواهد و در مقابل استفاده از هیدروکسی کلروکین ما نتیجه بهره مندی از درمان هرحال خطر نسبی.”

وزن شواهد علمی در حال حاضر نشان می دهد COVID-19 بیماران نمی بینم بهبود نتایج بالینی در هیدروکسی کلروکین. مطالعات نشان داده اند که افزایش در میزان مرگ و میر و ترکیب مطالعات با آزیترومایسین نیز موفق به نشان دادن مزایای. عوارض جانبی نیز شایع تر در کسانی که از دریافت دارو. وجود دارد متنوع تصویر بالینی برای COVID-19 بيمار با علائم اعم از خفیف تا شدید و به اندازه کافی بررسی اثر هیدروکسی کلروکین نیاز به trialing آن در جمعیت های بیمار.

Gaetan Burgio یک متخصص ژنتیک و بیماری های عفونی متخصص در دانشگاه ملی استرالیا شده است پس از داده های بالینی منتشر شده در مورد هیدروکسی کلروکین و می گوید: “در حال حاضر وجود دارد یک افزایش بدن از شواهد نشان هیدروکسی کلروکین را ارائه نمی کند اثر برای حفاظت در برابر COVID-19 prophylactically و curatively.”

در رابطه با نسبت ناروا به او اشاره می کند “هیچ مدرکی وجود دارد آن را به محافظت از او در برابر COVID-19.”

محققان هنوز به دنبال درک چگونگی هیدروکسی کلروکین در ترکیب با آزیترومایسین و روی ممکن است به نفع بیماران مبتلا COVID-19. وجود بیش از 160 هیدروکسی کلروکین آزمایشات مداوم با اکثریت ارزیابی اثرات این دارو در مبارزه با COVID-19 عفونت با توجه به موسسه ملی بهداشت کارآزمایی بالینی وب سایت. تنها تعداد انگشت شماری از این مطالعات ارزیابی اثرات این دارو به عنوان پیشگیری کننده. یک مرور نظام مند مطالعات منتشر شده در مجله بین المللی بیماری های روماتیسمی در ماه آوریل پیشنهاد وجود دارد “کمبود شواهد” برای حمایت از استفاده از آن به عنوان یک درمان پیشگیرانه گزینه است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>