تهمت می پرسد نوروزی به ‘سخت’ در دموکرات ها پیش از سال 2020 آمریکا

رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن التماس حمله داعش به “سختی” در حزب دموکرات به عنوان سقوط انتخابات شعار خود نظرسنجی اعداد برابر رقیب جو بایدن در طول free wheeling, ناهار خصوصی در کاپیتول هیل.

با مشاوران ارشد کاخ سفید در دو تهمت با حضور چه بود شاید یکی از بزرگترین گردهمایی های اجتماعی هنوز هم اتفاق می افتد در قفل شده-پایین واشنگتن به عنوان مقامات در نظر گرفتن گام های بعدی در coronavirus پاسخ.

“ما تا به حال یک جلسه بزرگ — همه از این توافق وجود دارد,” مغلوب ساختن پیشی جستن به خبرنگاران گفت:.

ادامه مطلب: مغلوب ساختن پیشی جستن می گوید که او را به بودجه یخ دائمی مگر اینکه ‘پیشرفت’ ساخته شده

خصوصی ناهار در تقریبا بسته کنگره پیچیده بود در صورتحساب یا لیست به عنوان یک فرصت برای مغلوب ساختن پیشی جستن به تشکر از سناتورها برای کار خود را در مبارزه با شیوع ویروس و تحکیم اقتصاد, مقامات گفت.

اما به عنوان سناتور از 53-صندلی توافق اکثریت تشکیل پشت درهای بسته بحث به سرعت تبدیل به سیاست و مغلوب ساختن پیشی جستن “شور و شوق” برای مبارزه با بایدن فرض دموکراتیک نامزد سناتور گفت.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

“او اندرز همه ما به سختی مبارزه بازگشت” سناتور. John Cornyn R-تگزاس به خبرنگاران گفت: پس از آن.

مغلوب ساختن پیشی جستن تماس پلوسی ‘اتلاف وقت,’ مدعی او ‘مشکلات روانی’

مغلوب ساختن پیشی جستن تماس پلوسی ‘اتلاف وقت,’ مدعی او ‘مشکلات روانی’

دموکرات ها مشتاق هستند به تلنگر کنترل سنا از اوباما به عنوان رای دهندگان ارزیابی مغلوب ساختن پیشی جستن را از دست داده و این بحران همه گیر. Cornyn گفت: رئیس جمهور توضیح داد: به سناتور “این رفتن به یک نبرد تن به تن.”

رئيس جمهور در بازديد اغلب رایگان-جریان مکالمات و جمهوری خواهان گفت: موضوعات مختلف مورد بحث قرار گرفت.

اما جلسه یک ساعته را تغییر نمی دهد ایران با موقعیت به نگه کردن تا زمانی که ماه ژوئن در دور جدیدی از ویروس کمک برای آمریکا و تلاش آمریکایی ها.

[ ثبت نام برای سلامت ما IQ برای عضویت در خبرنامه آخرین coronavirus به روز رسانی ]

“ما نیاز به ارزیابی آنچه که ما در حال حاضر انجام می شود, نگاهی به چه کار می کرد و چیزی نمی گفت:” رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل R-Ky., پس از آن. “ما بحث در مورد راه پیش رو در هفته آینده.”

ادامه مطلب: مغلوب ساختن پیشی جستن دوباره انتخابات تبدیل به دیجیتال را نشان می دهد در میان بیماری همه گیر کوروناویروس

این ساختمان کاپیتول ایالات متحده باقی می ماند تا حد زیادی بسته با خانه دور با توجه به خطرات بهداشتی اما سنا در جلسه و توافق اکثریت هنوز هم هش کردن سیاست پشت درهای بسته بیش از ناهار در روز سه شنبه.

با جدید اجتماعی فاصله گرفتن محدودیت های مجلس سنا گردهمایی برگزار شد در یک اتاق بزرگتر در سراسر خیابان را از کنگره به جای به طور منظم یک قدم از سنا مجلسی. بسیاری از سناتورهای شد نقاب و صندلی محدود بود به سه به یک جدول.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

آن را در میان معدود شناخته شده تجمعات هنوز هم اتفاق می افتد در پایتخت کشور که همچنان تحت اقامت-صفحه اصلی سفارشات از طریق ژوئن 8 به عنوان ویروس شیوع برگه جدید موارد و مرگ و میر. یک سناتور جمهوریخواه و ده ها تن از کاپیتول هیل کارگران و کارکنان باید آزمایش مثبت برای ویروس. حزب دموکرات جست و خیز در جلسات حضوری و تشکیل هفتگی توسط کنفرانس تماس بگیرید.

مغلوب ساختن پیشی جستن تنظیم کردن آلارم زمانی که او فاش کرد این هفته که او مصرف مواد مخدر hydroxycholorquine با وجود هشدارهای قبر از مقامات بهداشت و دولت ایالات متحده که ضد مالاریا دارو اثبات نشده است در برابر COVID-19 و حمل شديد خطرات بهداشتی از جمله مرگ است.

شیوع کروناویروس: مغلوب ساختن پیشی جستن را تهدید می کند به طور دائم حذف ایالات متحده کمک های مالی به کسانی که سوالات تایوان محرومیت

شیوع کروناویروس: مغلوب ساختن پیشی جستن را تهدید می کند به طور دائم حذف ایالات متحده کمک های مالی به کسانی که سوالات تایوان محرومیت

او نه بحث در مورد تصمیم خود به مصرف دارو در طول ناهار خصوصی سناتور گفت.

سهشنبه آورده یک روز کامل از دولت حضور در کاپیتول هیل. قبلا معاون رئیس جمهور مایک پنس و وزیر خزانه داری استیون Mnuchin نشسته اند با مک کانل و خانه ایران رهبر کوین مک کارتی که قبلا برنامه ریزی شده نشست.

آنها در مورد COVID-19 پاسخ و اقتصاد گفت: یک فرد غیر مجاز به توصیف این جلسه و اعطا شده اند.

اما به نظر نمی رسد برای تغییر جمهوری خواهان’ چشم انداز است که بیشتر بودجه مورد نیاز برای این بیماری همه گیر پاسخ.

“من نمی بینیم و این نیاز در حال حاضر” مک کارتی به خبرنگاران گفت: در کنگره.

شیوع کروناویروس: مغلوب ساختن پیشی جستن آتش سوزی در اوباما را ” مقامات “نیست حتی تظاهر به اتهام”‘ اسلم

شیوع کروناویروس: مغلوب ساختن پیشی جستن آتش سوزی در اوباما را ” مقامات “نیست حتی تظاهر به اتهام”‘ اسلم

او گفت: آنها در مورد آیتم های مختلف “اقتصاد تعدادی از کشورها که در حال باز کردن back up” و چشم انداز ویروس تست. “گرفتن مقدار زیادی از به روز رسانی.”

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

در حالی که آمریکا گذشت یک ویروس جدید بسته کمک در هفته گذشته جمهوری خواهان مجلس سنا می گویند که آنها علاقه مند هستید در ارائه بودجه تا زمانی که آنها چگونه ارزیابی ما از 2 تریلیون دلار در حال حاضر مورد تایید پول برای مبارزه با ویروس ها و بهبود اقتصاد است که صرف شده است.

مک کانل گفت: هیچ ضرورت به عمل در آخرین US$3 تریلیون لایحه از مجلس نانسی پلوسی. او اعلام کرده است این بسته یک “فصلی کاتالوگ” لیبرال برنامه های.

Pelosi بسته شامل US$900 میلیارد به استانها و شهرستانها به ساحل تا بودجه خود را در طول بحران و جلوگیری از اخراج جمعی از دولت های ایالتی و محلی کارگران است. منطقه ای درآمدهای مالیاتی باید کاهش یافت, در زمان خاموش شدن. نیز وجود دارد پول برای بیشتر ویروس, تست دور تازه US$1,200 چک تخفیف برای بسته های پول آمریکایی ها و کمک های دیگر.

ادامه مطلب: جیم کری ‘سرفه’ در دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در صورت ویروسی تصویری

جمهوری خواهان ترجیح می دهند به صبر کردن برای دیدن اگر تلاش ها برای باز کردن اقتصاد می تواند با ارائه یک ضربه شروع و کاهش نیاز به کمک های بیشتر.

“بسیار مفید” گفت: Mnuchin به عنوان او خارج شد و در راه او به شهادت قبل از سنا کمیته امور بانکی. “خوب به روز رسانی.”

© 2020 کانادا مطبوعات

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>