تسلا کامل خود رانندگی’ قیمت را افزایش می دهد $1,000 در جولای 1, Elon Musk می گوید: – CNET


خلبان اتوماتیک همیشه نیاز به یک راننده توجه کامل است.


تسلا

تسلا را بدنام “کامل خود رانندگی” گزینه را ظاهرا کوچک افزایش قیمت در این تابستان. خریداران آینده نگر را مجبور به پرداخت حدود $1,000 بیشتر برای این گزینه ابتدا جولای 1, Elon Musk, توییتی در روز دوشنبه.

در حال حاضر کامل خود رانندگی بسته هزینه $7,000 بنابراین این امر را درخواست قیمت به $8,000 یا بیشتر. قیمت دقیق مشخص نیست و مشک نگفت اگر این upcharge شامل هر ویژگی های جدید است. یک تسلا سخنگو گفت Roadshow آنها “لازم نیست که هر چیزی برای به اشتراک گذاشتن فراتر از Elon را صدای جیر جیر.”

“این FSD قیمت ادامه خواهد داد به افزایش است به عنوان نرم افزار می شود و نزدیک به کامل خود رانندگی با قابلیت تنظیم مقررات تصویب” مشک اضافه شده در متعاقب آن صدای جیر جیر. مشک ادعا می کند که در آن نقطه “ارزش FSD است که احتمالا در جایی در بیش از 100.000 دلار” برای هر آنچه که ارزش است. تسلا اخیرا افزایش یافته و کامل خود رانندگی قیمت در ماه اوت گذشته.

با وجود نام “کامل خود رانندگی” تکنولوژی نیست خود را به نوبه خود تسلا به یک خودمختار ماشین; در حال حاضر وجود دارد هیچ self-driving cars for sale. به جای FSD با این نسخهها کار با ماشین اتوماتیک مجموعه و شامل تعدادی از ویژگی های از جمله خودکار تغییرات خط موازی و عمود بر پارکینگ کمک به ارمغان بیاورد-این-خودرو-به-مرا احضار قابلیت حرکت بر روی خلبان اتوماتیک رانندگی در بزرگراه کمک و اخیرا اتوماتیک چراغ و علامت توقف و کنترل است. بیت بعدی از نرم افزار در FSD suite اجازه خواهد داد که ماشین به طور خودکار هدایت در خیابان های شهر نیز هست.

در ماه مارس از ظاهر یک تسلا برای توقف پشت چراغ قرمز در تقاطع برای اولین بار. مشک را توییت می آید بر روی پاشنه از تسلا, Fremont, California, گیاه بازگشایی در این هفتهپس از یک بیت از بحث در مورد این گیاه راه اندازی مجدد بدون موافقت دولت.

در حال حاضر در حال پخش: سازمان دیده بان این: Elon Musk و تسلا در مقابل کالیفرنیا قرنطینه


2:30

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>