Snowbirds سقوط: ساعت کاهش می یابد به نظر در ناوگان آینده به عهده تحقیقات

نخست وزیر جاستین ترودو کاهش یافته است به نظر در آینده Snowbird ناوگان در روز سه شنبه پس از یک از هواپیماها سقوط در کملوپس, B. C., در روز یکشنبه, کشتن یک نظامی امور عمومی افسر و زخمی شدن خلبان از هواپیما.

نخست وزیر گفت که دولت فدرال در حال رفتن به اجازه می دهد محققان کاوش سقوط مرگبار به “انجام کار خود را” قبل از “ساخت مفروضات” در مورد نتیجه.

“من فکر می کنم وجود دارد بسیار خوب پرسشهایی که توسط یک کل بسیاری از مردم در مورد ایمنی در حال حاضر اولین و مهمترین توسط RCAF,” ترودو به خبرنگاران گفت: در طول روزانه خود را در کنفرانس خبری خارج Rideau کلبه در اتاوا.

“ما به شما اجازه نیروی هوایی سلطنتی کانادا انجام تحقیقات خود را در مورد چگونگی این حادثه رخ داده است به جای پریدن به نتیجه گیری در مورد ایمنی این هواپیما درگیر.”

ادامه مطلب: هواپیما در ر Snowbird سقوط است دهه — چه ما در مورد ایمنی خود را?

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

تصادف در بریتیش کلمبیا داخلی اتفاق افتاده در طول روگذر تور Snowbirds به افتخار زندگی 22 نفر کشته در نوا اسکوشیا جرم تیراندازی و افزایش کانادایی روحیه در میان رمان coronavirus بیماری همه گیر.

هشت عضو ارتش پرواز تحقیقات تیم مستقر شد از اتاوا به کملوپس روز دوشنبه به شروع به کاوش علت سقوط. طی یک کنفرانس خبری که همان روز در 15 بال Moose Jaw در ساسکاچوان که در آن Snowbirds بر, تیم, فرمانده ستوان-سرهنگ مایک فرانسه گفت: تور متقابل کشور شناخته شده به عنوان عملیات الهام متوقف شده است در حالی که این تیم مدرس جت را به عنوان “عملیاتی قابل تامل است.”

این تصادف منجر به کشته شدن سروان. Jenn کیسی سابق روزنامه نگار از هالیفاکس. هواپیما, خلبان سروان. ریچارد MacDougall پایدار جدی ولی غیر تهدید کننده زندگی صدمات.

ادامه مطلب: که CF Snowbirds عضو کشته در سقوط ؟ سروان. Jenn کیسی به عنوان یک فرد زیبا’

پرسیده شده توسط یک روزنامه نگار که آیا او می خواهم به صحبت کیسی خانواده و اینکه آیا آنها می خواهم مطرح هر گونه نگرانی در مورد Snowbird هواپیما ترودو پیشنهاد او تا به حال هنوز صحبت به آنها را در برخی از نقطه.

“من تا به حال یک زن و شوهر از مکالمات بیش از دو روز گذشته با وزیر دفاع, و من می دانم که او و دیگران بسیار نزدیک درگیر با خانواده” نخست وزیر گفت.

من می تواند صحبت کردن به خانواده سروان. کیسی و دیگران است.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

ادامه مطلب: تفسیر — Snowbirds صورت نامشخص در آینده با پیری هواپیما رو به کاهش بودجه

فرانسه روز دوشنبه گفت که در حالی که معلم جت ممکن است آنها به طور منظم در حال تخریب و بازسازی شده مانند جدید و انجام تعمیر و نگهداری منظم برای اطمینان از آنها بی خطر هستند.

حمل و نقل هوایی کارشناسان استدلال کرده اند که سن نیست عامل اصلی در ایمنی یک هواپیما.

“سن مهم نیست واقعا. آن را مهندسی و تعمیر و نگهداری” بیلی الان یک استاد از دانشکده فنی و مهندسی در کالج نظامی سلطنتی کانادا گفت: اخبار جهانی در روز دوشنبه ،

“آنها طراحی شده به آخرین برای همیشه لطفا برای و آنها طراحی شده نه به شکست. آنها به خوبی نگهداری می شود توسط یک مراقب باشید و دقیق و روشمند رویکرد است که در بسیاری دیگر از ناوگان شده اند پرتاب می شود.”

ادامه مطلب: یک جدول زمانی از کانادا Snowbirds مرگ و میر از سال 1972

ترودو در روز سه شنبه اذعان کرد آن بوده است “بسیار دشوار است چند هفته برای اعضای نیروهای مسلح کانادا.”

نیروی هوایی شد و در حال حاضر وضعیتی وخیم از سقوط یک هلی کوپتر در گردباد دریای ایونی در 29 آوریل که به کشته شدن شش خدمه در هیئت مدیره.

ر Snowbirds سقوط: اندرو Scheer, تماس, حادثه ‘پایان غم انگیز’ به تور که به ارمغان آورد ‘مقدار مورد نیاز شادی’

ر Snowbirds سقوط: اندرو Scheer, تماس, حادثه ‘پایان غم انگیز’ به تور که به ارمغان آورد ‘مقدار مورد نیاز شادی’

رهبر محافظه کار اندرو شیر در روز سه شنبه نیز تمدید تسلیت خود را به کیسی خانواده و دوستان و آرزو MacDougall یک “بازیابی سریع.”

“این یک پایان غم انگیز برای یک تور به ارمغان آورده است که بسیار مورد نیاز شادی برای بسیاری از دیگر دشوار است برای از دست دادن نیروهای مسلح کانادا,” شیر گفت: در یک کنفرانس خبری.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

— با فایل های از اخبار جهانی’ راشل d’amore و کانادا مطبوعات

ر Snowbirds سقوط: جاستین ترودو می گوید کانادا بدحال مرگ سروان. Jenn کیسی با قلب سنگین’

ر Snowbirds سقوط: جاستین ترودو می گوید کانادا بدحال مرگ سروان. Jenn کیسی با قلب سنگین’

© 2020 جهانی, اخبار یک بخش از کوروس Entertainment Inc.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>