دانشمندان ردیابی عذاب باستانی فوق العاده به اندازه کانگوروها محتوا و crocs – CNET

این هنرمند تصور نشان می دهد که چه megafauna صحنه ممکن است مانند نگاه 40000 سال پیش.

موزه کوئینزلند

اگر شما احساس می کنید در همه مرعوب استرالیا محصول در حال حاضر از وحشی و شگفت انگیز از حیواناتیک سفر به شمال کوئینزلند 40,000 سال پیش بود واقعا سنگ روح خود را. غول محتوا ذهن bogglingly بزرگ کانگوروها و 23-پا بلند (7 متر) تمساح ها پرسه می زدند این منطقه است.

دانشمندان در حال حاضر یک ایده بسیار بهتر از چرا این شکوه megafauna دیگر با ما.

این عکس از کوئینزلند حفاری سایت نشان می دهد که یک جانور کیسه دار استخوان فک.

موزه کوئینزلند

دیرینه شناسان از موزه کوئینزلند و یک گروه از دانشگاه های استرالیا مورد بررسی قرار گرفته گنجینه ای از فسیل از جمله “بزرگترین محتوا و کانگوروها.” آنها در تلاش برای حل رمز و راز: آنچه محو این شکوه غول شد و انسان مسئول است ؟

این تیم منتشر شده و تحلیل آن در مجله Nature Communications در روز دوشنبه.

بشریت می تواند در تنفس آه امداد. “ما نمی تواند جای انسان در این 40,000 سال, صحنه جرم ما هیچ شواهد محکم. ما پیدا کردن هیچ نقشی برای انسان در انقراض این گونه از megafauna گفت:” کوئینزلند موزه دیرین شناس Scott Hocknull نویسنده سرب از مطالعه در آزادی از دانشگاه ولونگونگ.

پس انسان نیست مقصر محققان تا به حال به نگاه به مظنون دیگر. مرگ ادم تنومند و بدقواره حیوانات همزمان با آتش سوزی و از دست دادن زیستگاه یک داستان است که برخی از فراموش نشدنی شباهت به جهان امروز.

“بدون شک انسان را شکار megafauna و تا به حال آن را برای شام. اما این نتایج جدید نشان می دهد که انسان به تنهایی نمی درایو megafauna به انقراض; آب و هوا و محیط زیست تغییر بود همچنین راننده گفت:” UOW را آنتونی Dosseto همکاری نویسنده از مطالعه.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>