پیرز مورگان می گوید دولت دروغ گفتن خود را از طریق دندان های عقب در coronavirus تست آمار و ارقام

پیرز مورگان متهم کرده است حزب محافظه وزیر ترزا Coffey از “دروغ از طریق پشت دندان” بیش از تعداد روزانه coronavirus آزمایشات انجام شده در انگلستان است.

از صبح خوب انگلیس مجری یک کلیپ از کار و حقوق بازنشستگی منشی خانم Coffey صحبت با بی بی سی در اوایل صبح روز سه شنبه که در طی آن او ادعا کرد که دولت تا به حال آمار روزانه آن هدف از تست 100 ، 000 نفر در “یک تعداد انگشت شماری از روز”.

در واقع انگلستان است و در عین حال برای رسیدن به این هدف دولت با آمار و ارقام نشان می دهد اگر چه در برخی از روزها بیش از 100,000 آزمایشات تجویز شده است هر چند بسیاری از همان افراد به منظور بررسی نتایج.

صحبت با بی بی سی, Ms Coffey گفت: “من تشخیص وجود دارد که تنها تعداد انگشت شماری از روزهایی که بیش از 100000 نفر رفته اند که برای تست”.

در اصل مصاحبه BBC دن واکر گفت: به Ms Coffey: “ما نگاه کرد در هفته گذشته آمار و ارقام و در هیچ نقطه ای در آن هفت روز را در هر نقطه در نزدیکی 100000 نفر تست شده است. 60,000 در دوشنبه … تنها سه بار آن را به بیش از 70000 تا آن اهداف نیست که برای ملاقات و شماره از مردم که در واقع تست شده است.”

در طول مصاحبه Ms Coffey گفت: دولت می تواند با “افتخار” از تست آمار و ارقام آن رسیده بود.

در ITV مورگان قطع خود برنامه زیر را بی بی سی پخش و متهم Ms Coffey نداشتن “جرات” به صحبت می کنند به او.

پس از استفاده از تلفن همراه خود را به بازی کلیپ از آنچه Ms Coffey گفت: مورگان گفت: “ترزا Coffey, اگر شما می خواهم در برنامه های ما, اگر شما می خواهم تا به حال جرات به من گفت: به شما:” هیچ روز صفر ندا. چه شما فقط می گفت دروغ بود.’

“شما فقط گفت BBC بینندگان بوده است یک تعداد انگشت شماری از روزهایی که بیش از 100 ، 000 نفر آزمایش شده است. بدون وجود داشت و تعداد انگشت شماری از روز هنگامی که شما انجام داده اند, ظاهرا بیش از 100,000 آزمون. شده است وجود ندارد یک روز هنگامی که شما تست شده 100,000 نفر است.”

وی افزود: “این که دولت دیگر وزیر اجتناب از ما دروغ گفتن را از طریق دندان های عقب به این کشور در مورد آنچه آنها انجام می دهند با تست. آن را آسان به افتخار شما و پایگاه آن را در یک بسته نهفته است.”

در اوایل این ماه بوریس جانسون گفت: دولت “جاه طلبی” بود به آمار 200,000 روزانه آزمون تا پایان مارس و فراتر از آن در تاریخ بعد. بالاتر از هدف اعلام شد با وجود انگلستان شکست به آمار وزیر بهداشت مت هنکاک زودتر تعهد از 100,000 آزمون در روز است. تجدید نظر شکل نیز کاهش یافت و از ساعت خود وعده از مدتها قبل به عنوان 25 مارس است که آزمون شماره خواهد بود “به زودی” رسیدن 250,000 روزانه تست.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>